Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

21 minutes ago, Plajvi said:

... Exum nije ni hteo da se tuce a najebo ko konj

 

Gurnuo je Ljulja sa ledja, ali toliko slabo i bas bezazleno... onda se Dek zaletio na njega pa Jabusele.

 

I meni je Egzum najmirniji i najgotivniji kod komsija generalno.

 

  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

 

Gurnuo je Ljulja sa ledja, ali toliko slabo i bas bezazleno... onda se Dek zaletio na njega pa Jabusele.

 

+1

 

napad, dva pre šorke varničilo je između smajlija i deka, kad ga je ledej smirivao. tad se videlo da može da dođe do ovakve eskalacije

 

 

 

mislim da ljulj nije isključen jedino iz razloga što je bio na parketu u trenutku prekida, a nije učestvovao u masovki, kao ni ledej

  • +1 2
Link to comment

Sad ce se u Areni videti da li smo glupi ko q ili ima nesto i mozga u nasim navijackim glavama. Ako ovih 2:0 upropastimo mi, navijaci, kao sto to umemo, onda za bolje i nismo.


Ja bogumi necu ici na utakmicu u utorak.

 

Link to comment
4 hours ago, Vasilij Zajcev said:

No hard feelings ali samo onaj ko nije vezao pertle ni na jednoj utakmici u životu može da veruje da se na onakav krkanski faul može ostati ladan u trenutku.

 

Može se ostati ‘ladan ali se može i ne ostati. Ljudi različito reaguju.

 

Neko drugi bi možda bio lukava lisica pa bi se na onakav faul prosuo po parketu simulirajući tešku komu, a saigrači bi potrčali prema sudijama vičući “hey, look at this, what is this”. Neko, pak, ima instinkt da stvari rešava direktno. Bukvalno je trebalo sa rezervnom petorkom odigrati poslednja dva minuta i dobiti sa +5 ali svaka škola se plaća.

  • +1 1
Link to comment

Papapetru je ispao najveci gospodin jer je na fin i kulturan nacin pokusao svima da objasni da jabusele nije upotrebio pravilan grcko-rimski stil. On je grk, on najbolje zna

Link to comment

Po mom misljenju Jabusele do kraja sezone, Dek, Ljulj,Panter i Lesor po jednu.
Panter je trebao da iskulira ono i kaze mu pusi ga matori ipak je dovoljno iskusan da bi trebao da zna da takva sranja izbegne.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, ToniAdams said:

ali punter ga nije ni pipnuo, ne znam o cemu pricas

Ušao je u konfliktnu situaciju. Bolje da je dao slobodna posle namerne, Željko uveo rezerviste, i priveli meč nekako kraju. Frankisti su od sredine treće želeli od nemoći u mulj da uvale i Partizan. Treba uvek imati na umu da mi bez bilo koga od glavnih igrača u Kaunasu nemamo šta da tražimo, a sa svima njima u postavi možemo do titule prvaka Evrope. 

Edited by Facundo Orellana
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Moća said:

Po mom misljenju Jabusele do kraja sezone, Dek, Ljulj,Panter i Lesor po jednu.
Panter je trebao da iskulira ono i kaze mu pusi ga matori ipak je dovoljno iskusan da bi trebao da zna da takva sranja izbegne.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk
 

Meni je Panter ok reagovao - pripretio je spanskom govnaru ali ga nije ni pipnuo. Problem je nastao kad su svi uleteli u opstu tucu ko da je nesto eksplodiralo u njima. Verovatno zato sto je nasima dokurcilo da ih tuku spanci a spanci bili frustrirani svojom nemoci. Napad-dva pre situacije je bila ona nasa trojka kad je cela realova odbrana stojala u mestu, videlo se da im vise nije do utakmice. 

  • +1 6
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...