Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

jebiga ne zivim u bgd i glupo mi je bilo da uzimam sezonsku iako sam razmisljao da je kupim i  " pozajmim" nekom ko je u bgdu ili blizu pa ja kad dodjem dodjem.

pokusao sam danas da kupim ali nije moglo.

uspevalo mi ja da kliknem na kupi karte ali posle nosta.

najcesce se nije moglo ni uci na ticketline.

probao i sa firminih kompova i sa telefona svako malo.

i tamo oko dva udjem i pise rasprodaro. e jebm ti kurate srece.

razmisljam se da odem u kaunas na f4 ali moram sve dobro da isplaniram.

 

Link to comment

Dok gledam kako cekaju ispred arene umesto da zovu devojku iz kluba koja je zaduzena za prodaju skupih karata

 

B221B66B-0BD3-4AF8-829E-0659352F7207.thumb.jpeg.da077a43d7519f2a98e050e1c74dad3e.jpeg

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
56 minutes ago, SNARC said:

Ticketline vazda pada..i za neke tekme koje su budile manje interesovanja je bio problem da se pazare online. 

 

E sad, ovde je izgleda neko napravio plan da dodatno zaradi. Secam se da je to KK radio pre 20 i malo jace godina organizovano sa navijacima, da im tako pomogne da zarade koji dinar, posle se radilo i sa sezonskim kartama tako.

 

Ovo danas, ovako na prvu loptu, cini mi se da nema veze sa klubom. 

 

ma naravno da nema. tl ima problem i kada nije spektakularna najava, a ne kad im upadne na server +10soma ljudi i krene da klikćetm

 

 

najbolji sportski radnik da ima njuha trebao bi da organizuje aukcijsku prodaju za drugi meč, ako ga bude

 

klikneš na sektor za koji si zainteresovan, ponudiš cifru i posle određenog datuma objaviš za koju su najnižu cenu otišle te karte, ako ima više ponudioca sa istom cenom vreme prijave je odlučujuće

 

kk limundo

:fantom:

 

Link to comment

Ako veceras dobiju mrski Spanjolci, neka tera tako..sa sve live prenosom..nekim voditeljkama koje se skidaju i nastupima grupe JNA u pauzi. 

 

Jabi to gledo.

Link to comment
19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

šta si rekao?

kakvo crno ako?

 

...veceras dobiju ciji su navijaci na prosloj tekmi imali majice sa natpisom "Los ojos del tigre" . 

 

Inace..mislim da bi nam bilo previse da dobijemo dve uzastopne u Madridu i tri uzastopne protivu njih. Navijanje za Partizan i razumno dozirana realnost ne idu nikada zajedno ali prosto..treba znati kad pijes kao svinja a kada kao covek.

 

Sto se mene tice..vecerasnju tekmu mislim da cu gledati kao budista na bromicima. 

Link to comment

duzan mi je real od 1966.

i mojima.

Sinan Gudzevic je najveci nas zivi brat koji je toliko napisao o nasem Partizanu kao niko.

On i Dusko Radovic♥️

Link to comment
5 minutes ago, SNARC said:

 

...veceras dobiju ciji su navijaci na prosloj tekmi imali majice sa natpisom "Los ojos del tigre" . 

 

Inace..mislim da bi nam bilo previse da dobijemo dve uzastopne u Madridu i tri uzastopne protivu njih. Navijanje za Partizan i razumno dozirana realnost ne idu nikada zajedno ali prosto..treba znati kad pijes kao svinja a kada kao covek.

 

previše je samo kad biju



 

 

želimir ne gubi od njih u playoffu

:fantom:

 


 

e

@Ted probaj večeras da gledaš, al imaj spremne linkove ka tadžekistanskim filmovima

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

e

@Ted probaj večeras da gledaš, al imaj spremne linkove ka tadžekistanskim filmovima

 

hm.....nisam još odlučio

 

Holms je spreman, planiram oko 20h da počnem

 

ovog puta ću da bacam pogled na sofascore za početak, pa se možda priključim

Link to comment
Just now, Ted said:

ovog puta ću da bacam pogled na sofascore za početak, pa se možda priključim

 

... recimo na 20 razlike za Partizan na dva minuta do kraja utakmice? Hvala unapred.

 

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...