Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ahaha 

 

da toša koji se drži za džep da mu nenispadne tiket

:lolol:

 

Kad rece tiket, videh da je neko stavio da Punter pogadja u poslednjoj sekundi za pobedu, kvota bila 50 u AdmiralBetu..

  • Haha 1
Link to comment

vama bi se vise isplatilo da ne bude metla, nego da se igraju 4 utakmice, da uzmete pare i u 4. utakmici. svakako ovaj raspali real ne moze da dobije u areni

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

Kad rece tiket, videh da je neko stavio da Punter pogadja u poslednjoj sekundi za pobedu, kvota bila 50 u AdmiralBetu..


Nije bila igra za Pantera, nego generalno da Partizan pobedjuje kosem uz zvuk sirene za kvotu 50. Onda su iz Admirala “ispali šmekeri” i rekli da ce da isplacuju dobitak, iako je ostalo 0.4s do kraja. Tacno bi gorele kladionice da to nisu uradili.

Link to comment

Najbolji sportski radnik svih vremena turio cene karata kao da je NBA finale, samo cekam da Tegi objavi da je Drake platio sediste do partizanove klupe 200k evara. 

Link to comment
15 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Najbolji sportski radnik svih vremena turio cene karata kao da je NBA finale, samo cekam da Tegi objavi da je Drake platio sediste do partizanove klupe 200k evara. 

Najbolji sportski radnik bi sad mogao da rasproda preko 100k karata po ovakvim cenama. Ja moram u CG sledece nedelje i necu gledati 3. utakmicu, nazalost.

Link to comment
24 minutes ago, MayDay said:

Najbolji sportski radnik bi sad mogao da rasproda preko 100k karata po ovakvim cenama. 

tako je. bila bi nevidjena glupost da su cene nize. 

da sam na njegovom mestu, ne bi bilo karte ispod 100 evra.

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

 

 

Ne kapiram u eri onlajn kupovine da se formiraju kilometarski redovi za karte. Šta je fora?

Link to comment
2 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne kapiram u eri onlajn kupovine da se formiraju kilometarski redovi za karte. Šta je fora?

Navodno se nije moglo ući na tiketlajn sajt.

  • +1 1
Link to comment

Ticketline vazda pada..i za neke tekme koje su budile manje interesovanja je bio problem da se pazare online. 

 

E sad, ovde je izgleda neko napravio plan da dodatno zaradi. Secam se da je to KK radio pre 20 i malo jace godina organizovano sa navijacima, da im tako pomogne da zarade koji dinar, posle se radilo i sa sezonskim kartama tako.

 

Ovo danas, ovako na prvu loptu, cini mi se da nema veze sa klubom. 

 

Link to comment

dva puta sam u zivotu isao na utakmice partizana kada sam vodio rodjake iz unutrasnjosti, i oba puta sam imao sta videti.

2003. idem po karte za partizan - njukasl, odem naivno na blagajnu, a tamo mi kazu da nema karata za sever, a pored blagajne stoje momci koji sever prodaju za hiljadu dindzi (inace bilo 500), i ja sta cu, kupim tri karte za 3 hiljade, iako sam racunao ceh 1500.

drugi put - basket partizan - olimpija mislim 2015, kupim karte na blagajni, a na ulazu lik uzima cele karte (ne cepa ih) i kapiram da kasnije te karte ponovo idu na blagajnu na prodaju. i naravno, unutra tipa 12 hiljada ljudi a kapacitet 7.

znaci cigani ste gori od zvezde

Edited by Nikodije
Link to comment
32 minutes ago, Milošica said:

Navodno se nije moglo ući na tiketlajn sajt.

to nema veze sa čekanjem ispred arene, imaš 5-6 hiljada karata i interesovanje 50 puta veće. stvarno treba biti optimista i verovati da ćeš doći do karte

 

u jednu ruku mi žao ljudi koji nisu uspeli da uzmu kartu, a u drugu me baš zabole

 

gde su bilo za efes npr

 

a mogli su i krajem novembra da uzmu sezonsku na kp za smešne novce

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...