Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

23 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Kad se već povela priča oko suđenja, pade mi na pamet jedna stvar. Sinoć smo imali slučaj da je jedan sudija hteo da kanali Partizan, a drugi (moj zemljak) je koliko toliko čupao i pokušavao da stavi stvari u egal. Ima li smisla da trener naredi da se napadi što više igraju u zoni odgovornosti tog dobrog sudije, pogotovo na low postu? I pogotovo u završnici tekme :D

 

Možda @Djolle može da kaže koliko je ovo smisleno


Jako cesto kad nisu sigurni u odluku, kompenzuju odmah u sledecem napadu. Tipa sviraju faul u napadu umesto faul odbrane... U sledecem napadu su velike sanse da ce ti i za minimalni kontakt/pomeranje/cesanje u bloku svirati faul u napadu da vrate... Ako ne sutnes skoro odmah cim predjes pola :D 

I to sviraju onako dramaticno 

Juce su Dzejmsu svirali 3 bacanja za ono flopersko sranje :isuse: navuko nekog iz Makabija, gledao sam dok je bilo poluvreme 

Npr. Real je dobio bacanja za ono sto je protiv Lesora pusteno kao banana. Panter je 2-3x ulazio u reket i gubio neke lopte u vazduhu, nije ni bilo usporenog da se vidi je l' bilo kontakta ili ne, Musu ne smes ni da pogledas 

Sreca pa su se ispromasivali ko konji van reketa 

Link to comment

Meni je najfascinantnija odluka za onaj faul Ledeja u napadu kad su dve sudije dosudile različito. Čovek bukvalno ušao Ledeju u liniju kretanja, bacio se kao golman, obe noge u vazduhu, i dunu čovek faul u napadu.

 

Posle i onaj ofanzivni skok Rudija, niko ga nije ni pogledao, doskočio u reket i duvaju dva bacanja, isto mislim faul Ledeju.

 

Pa čak i peti faul Ledeja nad Dekom je ništa u odnosu na kriterijum na tekmi. Ledej ako je napravio 1 kršten faul na tekmi, to je to, a isključen zbog 5.

  • +1 5
Link to comment
17 minutes ago, johan nagel said:

Да будемо реални судије су синоћ могле да досуде три бацања за Мусу(иако је очигледно избацио ноге) и нико се не би окренуо јер је то јебени Реал у Мадриду. Било је сумњивих одлука током утакмице али далеко од тога да можемо да кењамо по судијама кад се све сабере.

 

 

Slazem se. Nisam ni mislio da smiju Zoca da kradu, ali domacinsko sudjenje sam ocekivao... Kad ono medjutim odsudise fer... pussies :fantom:

Edited by MiddleClass
Link to comment

Premotajte topik za vreme tekme, lajalo se na sudije za sve pare i na sva usta, samo srecom to nije bitno sad :D

1 2 i 4 su svirali tu i tamo ok, u trecoj su bili razbojnici, tad je bio i taj faul Rendolfa i ona 3 bacanja za Musu, to je sve pocelo kad ste se odlepili na 7 i prestalo je kad su okrenuli na 3+, +4 ili koliko vec 

  • +1 2
Link to comment

ono što me je izrazito nerviralo sinoć je da na svaku odluku minimum tri igrača šire ruke i kunu se da faul nije postojao

 

čak i za one koje bi im ćus svirnuo

  • +1 6
Link to comment
32 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

tavares igra sutra

👏🏻

 

Izvor?

 

Ja sam na Mundo deportivo video da povreda nije ozbiljna, ali da će se odluka doneti u poslednji čas.

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

ono što me je izrazito nerviralo sinoć je da na svaku odluku minimum tri igrača šire ruke i kunu se da faul nije postojao


Picka celava je imo obicaj da kaze 'daj da karamo Spance, a ostalo sta bude' :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...