Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Samo da kažem

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 

Jedna od onih koje se pamte

 

U kategoriji huventuda Saša, barse Roberts skida sa obruča, Makabija Kecman, Cibona Kecman

  • +1 2
Link to comment
21 hours ago, kud u maglu Simoviću said:


 

dogodilo se na današnji dan

25. aprila igrači koji nose dres sa brojem 7 ne promašuju

  • +1 3
Link to comment
29 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Ted hvala na velikoj žrtvi, možda bi mogao u četvrtak da probaš sa gledanjem?

 

al onako dozirano

 

ne znam, jedino od početka da gledam, kako bih mogao na vreme da ugasim.

 

moje iskustvo je sledeće. npr. vodimo 53-41 u trenutku kada palim tv ili dižem aplikaciju na mobilnom. trenutak kada se slika pojavi jeste trenutak u kome neko pripaljuje trojku i smanjuje na 53-44. onda ustanovim da nemam rekvizite za gledanje. gde je elektronska cigareta? tražim minut dva, ja nikada ne znam gde se neka stvar nalazi a nikada se ne nalazi tamo gde sam je ostavio ili mislim da sam je ostavio (jednom sam našao daljinski u frižideru). dok ja to pronađem, rezultat je 53-47. pristavljam kafu, jel kako bez kafe, dok kuvalo zagreje vodu i sipam kafu u french press, rezultat je 54-50 (uboli smo jedno bacanje). tu već počinjem da se nerviram. filter kafa mora malo da odstoji, koji minut, taman da bude 58-59. kada sam sipao kafu i seo, povukao dim, eto trojke, 58-62. pominjem familiju, žive i mrtve, računam koliko je rezultat od kako sam se uključio. tada je već 60-67. odlučujem da gasim, ostavljam poruku na forumu. al eto ima neka korist, imam kafu, a nisam je imao pre 10-15 minuta.

 

posle se ispostavi da smo ipak dobili nekako.

Edited by Ted
  • Haha 1
Link to comment

probaj sutra da počneš sa gledanjem studija prajakićamića, pa onda lagano predstavljanje igrača, podbacivanje

 

ionako se prvi mačići u vodu bacaju

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, napadaj said:

I šta sad kao treba da se radi nešto danas

 

LOL

Bukvalno gledam trojku iz svih mogucih uglova celo jutro :D

  • +1 2
  • Wub 4
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...