Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ali Musa, dva puta pokušao da flopuje, prvi put prilikom trojke pantera za 3+1, onda ono izbacivanje noge (što su sudili kao faul Ledeju u pre toga btw), ako je nešto nagovestilo da ćemo pobediti to je to. 

 

Ne znam šta je se Llullom, da li će igrati sledeću, ali ne može Real nikako da se otpiše i da se bilo šta slavi. Ali definitivno možemo i bolje da odigramo, Papapetru i Naneli nisu postojali npr. 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ne može da se vidi na našoj lokaciji, šta kaže Rudonja?

Ne kaze nista, to je samo ona funjarska faca :)

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, maheem said:

Kakav mu je +/-?

Odličan u odbrani, dve trojki, dobre lopte delio u bitnim momentima.

 

pir 8

+- 3

  • Hvala 1
Link to comment

Sad gledam klip Panterovog koša i vidim koliko je Lesor pomogao tako ih je naterao na preuzimanje, Yabusele daleko sporiji od Gossa, taman za bezbedan šut.

 

Išao bi Panter i na dvojku, ali Real timski odigrao tako da im se niko ne ušeta sa loptom u reket.

Link to comment
4 minutes ago, J-♣ said:

Sad gledam klip Panterovog koša i vidim koliko je Lesor pomogao tako ih je naterao na preuzimanje, Yabusele daleko sporiji od Gossa, taman za bezbedan šut.

 

Išao bi Panter i na dvojku, ali Real timski odigrao tako da im se niko ne ušeta sa loptom u reket.

 

Pa to je i Panter rekao posle meca, u fazonu bitno nam je da isforsiramo switch, posle toga znao sam da samo treba da dodjem do svoje pozicije.

Link to comment

divim se nasim igracima i zeljku sto su odigrali bez ijednog ekcesa bez tehnicke i fo posle onoliko bezocnog lopovluka.

sacuvati prisebnost posle svega posle one rezultatske  klackalice je neverovatno.

bojao sam se na kraju da lopta nece ni stici do pantera jos kad je preko pola preveo lesor.

kad su ga ostavili 1 na 1 znao sam da ce ubaciti. on preko ruke ubaci cesce nego sam. 

koliko je on napredovao, od jednog sebicnjaka bez ilakve odbrane do ovog sad pantera. jednostavno nije isti igrac. a odusevio me je smailaga. kako je odigrao, isle mu one dve trojke i ladno ga poseku onim licnim greskama.

za dva dana lagano dobijamo.

u pravu je panter, bice metla

 

  • +1 1
Link to comment

"Lepota košarke! Imali su koš i faul za njih, a onda smo dali loptu Kevinu i on je odlučio utakmicu. Imali smo plan za utakicu, ali je Smajlagić dobio rane faulove. Real je ozbiljna ekipa, imali smo u prvom poluvremenu problema u igri jedan na jedan na niskom postu. Primili smo dosta poena tako, kao i iz ofanzivnoh skokova. Na kraju smo pobedili šutom za tri poena, iako su imali devet poseda više od nas. Možemo i moramo bolje. Ima tu nekih stvari koje moraju da se analiziraju. Hvala ljudima, i Španci su konstatovali da su se naši navijači čuli", rekao je Obradović.

Da li Partizan sada može da se opusti, jer zna da ima sigurne dve utakmice u Areni?

"Ne, nikako! To je najgore što možemo da uradimo. I prva stvar koju sam rekao igračima u svlačionici", rekao je Obradović.

Link to comment

Madar - Izvanredna rola i prava Zocova minijatura niotkuda, kupio minute (srecnim) ubacajima i sasvim pristojnom defanzivom bez mnogo gresaka
Exum - U padu forme, trpeo bas ogroman pritisak na prenosu, izuzetno bitan 2+1 kada se lomilo i siguran sa penala
Avramovic - Raspricao se posle tekme, mnoooogo bitna trica u zavrsnici, generalno za njegove kriterijume - odlican
Punter - Bog, clutch minister
Trifa - Bacio airball pa masio otvorenu tricu u cluch timeu, posle jedva preziveo na klupi, mora da poradi na zivcima, jbg
Papapetru - Nadam se da u njemu lezi rezerva koja moze mnogo da znaci u zavrsnici sezone. Kao da ni sam ne zna sta i kako tacno da uradi i pomogne na parketu
Naneli - Neka sacuva svoju porciju, bice prilike
LeDay - Veliki radnik, jos jedna odlicna partija, mada imam utisak da moze mnogo bolje
Smailagic - Poleteo u niskom startu, delovalo je da ce svaki drugi napad ici na njegov -pop iz rola protiv Tavaresa, ali izbacise ga iz ritma glupi faulovi, vec vidjeno
Lesort - Bratina je u padu forme, procitan je, rekao bih, ali samo za ovo prevodjenje lopte jedan ogroman hail (par puta je to uradio tokom meca).
Andjusa - Ustalio se u ulozi mahaca peskira
Vukcevic - Smeskao se publici
Zoc - Cuva boju za leto, kao oni britanski turisti kad prvi put vide sunca u Junu na Mikonosu ili negde pa pocrvene iza usiju. Jedva cekam da vidim sta je spremio za drugi mec, ubedjen sam da ima jos po neku minijaturicu i specijal na lageru
 

  • +1 4
Link to comment
Bilo bi 15 razlike da nisu krala ona tri govnarapicketine 
Neka objava Reala na Twitteru, ispod komentari navijača, niko ne pominje suđenje. Nekom našem klubu da su svirali faul za 2 bacanja posle šuta za 3, pisala bi se saopštenja, a navijači bi bacali kletve po mrežama...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

  • +1 5
Link to comment
5 minutes ago, Djolle said:

Nije igrao skoro celo drugo poluvreme

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

 

Znam, znam, ali uhvatila ga je kamera posle onog pozdravljanja posle utakmice kako ide ka svlacionici bas vidno ispizdjen:D

Sad da li sto su izgubili ili sto nije skoro ni igrao u drugom, oh well

Link to comment
7 minutes ago, Djolle said:

Neka objava Reala na Twitteru, ispod komentari navijača, niko ne pominje suđenje. Nekom našem klubu da su svirali faul za 2 bacanja posle šuta za 3, pisala bi se saopštenja, a navijači bi bacali kletve po mrežama...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 

veliki su klub, a i navijači su im pure gospodština

 

ne slažm se za lesora, nije on ni u kakvom padu forme, večeras je imao pir 16, a ni dante mnogo su više u fokusu posle maestralnih igara, batine koje on dobija na ulazima su nestvarne, a tek su mu večeras svirali faul. jeziva je to potrošnja

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...