Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ja ću da uplatim sudijskoj organizaciji ABA, to nam treba više nego porezi.

 

I ako Happy TV prima donacije, uplatiću i njima, da može dr Nebojša zauvek da gostuje u jutarnjem programu.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Boujee said:

Ovo u Morači doslovno nikad nikom nije bilo sudjeno. Čak su vam i voljeni Milogorci skandirali da ste lopine 😂

U se i u svoje kljuse.

  • +1 1
Link to comment

************

KK Crvena zvezda Meridianbet nema običaj da se oglašava nakon utakmica u kojima nije bio direktni učesnik, ali

************

 

Tačno sam znao da će zli patuljak baš ovako započeti saopštenje.  :D

  • +1 3
  • Haha 4
Link to comment
20 minutes ago, ToniAdams said:

jbt bio sam u fazonu da me boli tuki za abu i da treba pustati ove koji slabo igraju uz maks do dvojce na poziciji crnca na svakoj tekmi, sad jedino sto zelim je da ih pobedimo u finalu, ali da nas nadigraju dojaja a da padne neka sudska kradja veka protivu njih.

ok nije realan scenario ali ko moze zabraniti da sanjam :fantom:

al opet, ma ko ih jebe tako posrane sto se ne loze  na top8 vec na lokalnu pricu.

samo real da prodjemo pa neka se oni loze da su dobili partizan koji je bio na f4.

to je ta uteha.

takvi su, takav im je trener i ostali

  • +1 3
Link to comment

Jel može neko da mi objasni što se Zvezda žali na neregularnost ? Al ozbiljno? Šta je problem? Ona dva bacanja na kraju zbog faula nad Panterom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

ma koga zabole! nisam ni gledao, a naročito me ne interesuje šta Ćoravi zapomaže. 

 

samo čekam potvrdu da igramo EL na dalje, ako bude ne interesuje me ni aba ni finale ni polufinale. 

 

dva bitna događaja za kk predstoje. kurtalisanje poreza i obezbeđivanje el na duži period. ništa od toga nema veze sa abom, prvo bas ništa, a ni drugo suštinski nema. rekli su nam da je sad neko drugo vreme, jebeš romantizam, prošlost i rezultate, snalaziš se kako umeš. tako da očekujem da se snađemo. u skladu sa tim Novim vremenom. što bi se samo Ćoravi snalazio a drugi da rudare.

  • +1 1
Link to comment
10 hours ago, ToniAdams said:

jbt bio sam u fazonu da me boli tuki za abu i da treba pustati ove koji slabo igraju uz maks do dvojce na poziciji crnca na svakoj tekmi, sad jedino sto zelim je da ih pobedimo u finalu, ali da nas nadigraju dojaja a da padne neka sudska kradja veka protivu njih.

ok nije realan scenario ali ko moze zabraniti da sanjam :fantom:

 

bas jeste realan scenario

  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, steins said:

Jel može neko da mi objasni što se Zvezda žali na neregularnost ? Al ozbiljno? Šta je problem? Ona dva bacanja na kraju zbog faula nad Panterom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Koliko sam ja skontao zato što su ovakve sudije. Ne znam kakvih još ABA ima u fundusu, ali ovi stvarno jesu nekako bezveze. Bezlični, obični. Jel ima neki sa dugačkom kosom, neki crnac, neki istetoviran...?

Снимци екрана.jpg

Link to comment
1 hour ago, steins said:

Jel može neko da mi objasni što se Zvezda žali na neregularnost ? Al ozbiljno? Šta je problem? Ona dva bacanja na kraju zbog faula nad Panterom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

utakmica je bila samo povod za dizanje tenzije koja je neophodna zarad stvaranja blata u koji će pokušati da uvuku kkpfc ukoliko dođe do međusobnog finala

 

i to žaljenje putem medija nije namenjeno sudijskoj organizaciji abe, ili naprasno

 željom za regularnim takmičenjem, već isključivo domaćoj publici


a mora i vučićevski da se peglaju odnosi s javnošću da bi se malo skrenula pažnja sa hajpa oko partizana u el, oko skupljanja love za porez, oko željka…

  • +1 7
Link to comment
2 hours ago, steins said:

Jel može neko da mi objasni što se Zvezda žali na neregularnost ? Al ozbiljno? Šta je problem? Ona dva bacanja na kraju zbog faula nad Panterom?

 

Nisam čitao, nemam nameru, ali sam pogledao završnicu i taj faul nad Panterom, pa onako, deluje sumnjivo, odnosno deluje kao mekani faul koji se generalno ne svira u tom trenutku utakmice (doduše ni ne pravi se, ne znam šta je onom liku bilo na pameti). Liči mi jako na situaciju Zvezda-Cedevita iz Pionira od pre koju godinu, vrlo sličan epilog, isti tip glupog faula bez pretnje po koš. Lično ja to ne bih svirao, ni jedno ni drugo.

 

Faul za 3+1 par sekundi pre toga je katastrofalna odluka i, rekao bih, drastičnija greška sudija nego faul Pantera. Pa pisati saopštenje nakon takve stvari je malo licemerno, pogotovo za utakmicu čiji ti nisi akter, ali ok, ćoroskop institucija radi, milin mlejetm.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, steins said:

Jel može neko da mi objasni što se Zvezda žali na neregularnost ? Al ozbiljno? Šta je problem? Ona dva bacanja na kraju zbog faula nad Panterom?


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

problem je sto zvezdu vodi bolesnik.

meni samo nije jasno kako se mandrili i dalje na to primaju. izdajes saopstenje posle utakmice u kojoj tvoj tim nije igrao, ludilo.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, goofs said:

Nisam čitao, nemam nameru, ali sam pogledao završnicu i taj faul nad Panterom, pa onako, deluje sumnjivo

 

Faul ko kuca, sta onako? Isterao ga preko pola faulom. Sta je trebalo, da ne svira i da loptu Buducnosti?

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...