Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Ostoja kaze da je pozivnica bila 500000 evra. To i nije neka cifra za nas. Sestomesecna stipendija za nekog prosecnog igraca. Zelimo bombe. Bombeeee

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment

Najavio je "najzvučnije pojačanje na najvažnijoj poziciji", ako pretppstavimo da je to plejmejker baš me zanima kako će Robija to sve da posloži. 4 jaka Amerikanca + Madar, Aleksa i Anđušić.

Link to comment

pevalo se u ivanjici, pevaće se i večeras u nišu, a i u areni kad dođe vreme za to

 

nego na koga li je ostoja mislio? kec ili petica, ja cenim peticu, pošto vidim da maleni balša dominira u letnjoj ligi pa me ne bi začudilo da zabode nba ugovor ovog leta

 

kad se uopšte završava taj cirkus od lige tj. kad klubovi potpisuju igrače odatle

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

Al se Ostoja nasrao majko mila. 

 

23 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pevalo se u ivanjici, pevaće se i večeras u nišu, a i u areni kad dođe vreme za to

 Oni koji žele da dolaze da iskale bes, da protestuju protiv nekog drugog kluba, protiv neistomišljenika i protiv države koja ulaže u sport, moraće da potraže drugu dvoranu", istakao je Mijailović.

  • +1 1
Link to comment

 

 

Ovaj je pouzdan, a i @Geo je pominjao Papapetrua.

 

Bomba, bas ono sto nam treba.Cak bih rekao vise nego plej i centar(ako ostane Lesor).

 

3/4 sa odlicnim sutem, a uz to cepa i dobru odbranu.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Joe D said:

ako mislite na vucica, sa njegovim zdravstvenim biltenom on je je tamo gde mu je najbolje da bude. nije ni on vise mlad.

Ispravio

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...