Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, BWA said:

Uh, uh...da li je sve ovo san?

Samo naprijed Saviću. 

 



sanjam rušim sve pred sobom

sanjam u hiljadu boja

i kad sam budan sanjam

:violina:

 

Spoiler

D519B3B6-7388-477C-BA31-F779EF54B8FA.thumb.jpeg.209be9b6594ecf8fadce738612c05930.jpeg

 

  • Haha 1
Link to comment

Nista nisam cuo za Pangosa (mada bi nam legao fino) ali cujem da je Zeljkov drugi pik ovog prelaznog roka(prvi je bio Slukas) Papapetru i isao je u Atinu da razgovara sa njim i kao dogovorili se ....

Link to comment
5 minutes ago, Geo said:

Nista nisam cuo za Pangosa (mada bi nam legao fino) ali cujem da je Zeljkov drugi pik ovog prelaznog roka(prvi je bio Slukas) Papapetru i isao je u Atinu da razgovara sa njim i kao dogovorili se ....

Plot twist bi bio da se Hezonja vrati u PAO(ali ne znam kako bi Radonja i on :D) a nama ustupe Papapetrua.

Link to comment

Skromna pojacanja. Andjusic vise nije reprezentativac Srbije, Egzum ponekad igra za Australiju, a koliko je puta Naneli igrao za drim tim? Nijednom! Uzas

  • +1 1
Link to comment
45 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:



sanjam rušim sve pred sobom

sanjam u hiljadu boja

i kad sam budan sanjam

:violina:

 

  Hide contents

D519B3B6-7388-477C-BA31-F779EF54B8FA.thumb.jpeg.209be9b6594ecf8fadce738612c05930.jpeg

 

Ju pengos ovde uopste ne lici na sebe

Link to comment

Ovo postaje odvratno. Nećemo strance, oćemo likove kao što je Saša Pavlović, da nabode nekoga iz njihove ekipe ili Milosavljevića da pokazuje srednji prst celoj tribini.

Link to comment

Necemo profesionalce, hocemo lika koji nas mesecima keca - hoce da dodje/nece da dodje, onda se pojavi nespreman, pojedu ga u odlucujucim utakmicama i tad iz nemoci  i frustracije nabode protivnika. Na poziciji pokazivaca srednjeg prsta neprijatelju imamo Pantera.

 

Obaska sto je Partizan zvao skoro svakog bivseg igraca koji bi iole mogao da pomogne i uspeli su da nahvataju jedino Andjusica. Velikim grobarima i lozacima je draze da igraju u nekom Minhenu bez pritiska.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...