Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

11 minutes ago, Nikodije said:

 

stvarno me zanima, ne kao provokacija, nego cisto informativno. ovako na pamet mogu da se setim da je 1992. izbacio knor iako nije imao prednost terena, za neku drugu situaciju ne mogu da se setim.

 

Izbacio Barsu u onoj seriji u kojoj je na Rubiju igrao pusti ga ne zna odbranu. Isto i PAO s Fenerom kad je Bogdan dominirao u Oaki. 

  • +1 2
Link to comment
42 minutes ago, Nikodije said:

u koliko od tih serija robija nije imao prednost domaceg terena?

@az67

 

 

Knor-Partizan, ('92), Real-Huventud ('94), Barsa-PAO ('11), PAO-Fener ('17)

 

  

18 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ako se ne varam oko 75% ima pobeda na gostujućem terenu u play offu

 

u gostima 18-10, 64% 

kod kuće 31-4, 89%

 

 

Edited by az67
  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

samo da se javim da sam dobro i da sam od kuce otisao preksinoc a sada sam se vratio jer sam proslavao prolazak u top8. Tri se noći orilo, top8 mi se rodilo, pored mene kuma dva i sva moja rodbina. izvinite ako sam u medjuvremenu bio prost i vulgaran, ničega se ne sećam. izvinjavam se svima, kako na forumu, tako i privatnom životu i svima na poslu. Izvinjavam se i svima koji navijaju za Baskoniju. Znam da ce me taj poraz iz drugog kola dugo boleti, ali ovaj prolaz je malo ublazio tugu i bol koju osecam poslednjih nekoliko meseci zbog tog poraza. to nije razlog da ih vredjam. Izvinite svi koji navijate za Baskoniju

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

to je ovde potvrdio @az67 i od tad ne može da se živi po društvenim mrežama od tog podatka

 

ppp world wide

 

Nisam potvrdio, brojim ovde jos od 2011

 

Od tada ima 6-0

 

  

23 minutes ago, Nikodije said:

Znači sva 4 puta je prošao kad nije imao prednost domaćeg terena. Genijalno

 

Sva četiri puta je osvojio titulu.

 

 

 

Edited by az67
  • +1 1
  • Hvala 5
Link to comment
50 minutes ago, az67 said:

 

Nisam potvrdio, brojim ovde jos od 2011

 

Od tada ima 6-0

Sva četiri puta je osvojio titulu.

 

Da sam na njegovom mestu, ja bih se pripazio. Recimo, pazio bih da se ne povredim na malom fudbalu


Neboja_ovi_Cropped.jpg.2ad36f4006e77ec12170926a29189f73.jpg

Edited by April
Link to comment
5 minutes ago, Papovac said:

sta bi sa koprivicom? igra veceras?

Biće u 12. Očekujem da će igrati kasnije ako se odlepimo. Ranije, samo ako Smajli uđe u problem sa faulovima.

 

Link to comment

kaže Ostoja 2000 se javilo da pomognu za porez.

 

po uslovom da ga nisu zvali socijalni slučajevi i lica koja raposlažu imaginarinim Vučićevim povećanjima zarade, to mu dođe 3500 po glavi. ili 35000 otkud znam, ja sam pravnik, u ratu sa metematikom :D

 

zajebavam se naravno, nema šanse da se skupi dovoljno tako, al Ostoja kaže da danas ide u poresku da pregovara. šta se dogovorio čućemo od Ćokija verovatno, on je pouzdani izvor za tuđa nedela i nepodopštine. sa sopstvenim mu malo teže ide ;)

Link to comment

Da mi je prisustvovati tim pregovorima.

Aj spusti malo brate, ne mogu...ajd, imam neki Jaguar. Bio divljak al prekucano, sve uredno. Ne smijem, ali da razmislim malo....

  • Haha 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...