Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

sad gledam tabelu i ...

barcelona je zakatancena na 3. mestu, bez obzira na rezultate u poslednjem kolu

 

ako ne zelimo njih znamo? sta nam je ciniti

al opet to sesto nam je najverovatnije i ne zavisi samo od nas

Link to comment

Kako je imati, pa nemati:sleep:

Sa pravim trenerom i dizanjem forme u pravom trenutku. Opet je jako teško ući i u 8, a tek u 4.

  • +1 2
Link to comment

Sad kad se sve malo sleglo, hajde da analiziramo sinocnu utakmicu. Odlican forhend pantera, behend papapetrua, malo egzum da povede racuna o duplim servis greskama. Lepo smo ih brejknuli

Link to comment

Sad gledam statistiku, Eksum 2 poena uz 4 izgubljene lopte, Lesor 4 poena i opet smo uspeli da dobijemo Monako u gostima... Inače samo bio miran tokom utakmice, nekako sam bio siguran da dobijamo čak i kad su poveli onom trojkom Motejunasa. Pitao sam se u završnici, što ne menja Pantera kod ovih odbrana-napad izmena, ali izgleda je hteo da bude siguran da Panter bude na partketu za odlučujući napad, kad je taj napad krenuo znao sam da će da ubaci tu svoju trojku iz driblinga i to je bilo to. Odlična sezona u EL, posle 4-9, Partizan je na 15-5 u nastavku. U 4 uzastopne utakmice sa prva 4 tima na tabeli - 3 pobede, fenomenalan rezultat. Nismo bez šansi u plejofu ko god da bude protivnik, a najverovatnije će to biti Barselona, osim ako ne izgubimo od Grka kako bi odabrali Real. 

  • +1 7
Link to comment
1 hour ago, Djolle said:

osim ako ne izgubimo od Grka kako bi odabrali Real. 

ubeđen sam da šanse za tako nešto nisu ni teoretske

 

mi tu idemo na pobedu, a drugi nek se poređaju kako im volja

  • +1 7
Link to comment

nakon odgledanog snimka, moram da kažem da sam fasciniran partijom Avramovića. ali i Smajlagića. Avram je izgledao kao da je zmenio telo sa Egzumom.  a Smajli kao Lesor koji je počeo i trojke da pogađa

 

Egzum i Lesor su bili daleko ipod svog nivoa/proseka, ali sad smo videli da ima ko da odmeni, odnosno da i pod tim uslovima može da se tuče u gostima top8 ekipa

 

šta reći, imali smo seriju Efes, Oly, Real, Barsa, Monako, izašli sa 4-1, od čega dve pobede u gostima. zasluženo smo u top8, pošto očigledno tamo i pripadamo

Edited by Ted
  • +1 8
Link to comment

te dve trojke smajli age su nepravedno zapostavljene(naspram one panterove), a razbile su ih više nego išta sinoć

izmišljeni poeni na koje nisu računali da se mogu dogoditi, i svaki sledeći put kad god bi se digao na šut za 3 neko od njihovih je iskakao i sledio je pas i lagana egzekucija

 

  • Hvala 1
Link to comment

Smajli je pogodio još jednu trojku, ali je sudija svirao faulu u napadu igraču (ne saćam se kom, možda baš Avramu) koji je probio do reketa i vratio loptu Smajliju koji je bio na trojci.....Smjali je ipak opalio i ušla je kao kap

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
49 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ubeđen sam da šanse za tako nešto nisu ni teoretske

 

mi tu idemo na pobedu, a drugi nek se poređaju kako im volja

 

Željko nije kalkulator, Željko je maestro trenerski. Da nas čekaju Boston Seltiksi ako dobijemo PAO, Željko ide na pobedu kao da ga čeka Spartak Subotica.

 

Navijači i novinari neka kalkulišu, Željko i ekipa će da rade i dalje svoj rudarski posao. Sve do kraja sezone.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...