Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Jbt jesi se napio nekad druže u životu? 

 

Inače, raspored nam je korektan. Počinjemo gostovanjima Albi i Baskoniji, dolaze nam onda Milano, Virtus i Žalgiris pa 2x u Grčku. Protiv Zvezde 8.12. mi smo domaćini 

Link to comment
16 minutes ago, Geo said:

Pa sta mislis zasto je tek sada klub objavio da vise nije igrac Partizana? Da, ponudjen mu je manji ugovor i on je to posle premisljanja odbio i to je to ... 

 

Не знам немам инсајдерске информације мада бих у овом случају још и могао да их имам јер игром случаја баш са њим имам неке заједничке познанике.

 

Но није ни битно, могуће да и он има неке веће амбиције од евролиге, да се окуша у нба ‘поново’ шта знаш.

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

 

Pa jes, super je što se ovako veseli sa čovekom koji je oterao Duleta iz kluba po nalogu vrhovnog cigana.

 

Drugo, ne priliči mu da se ponaša ko klinci rnjači u Guči i treće, ne znam zašto mu neko ne kaže da već jednom obrati pažnju na to ko se nalazi u njegovom okruženju, pošto ga redovno snimaju u pijanom stanju i šeruju te snimke po internetu.

 

ne bih ga ja drndao po ovom pitanju da sam grobar, očigledno je ovo jedan od razloga zašto se uopšte vratio, sigurno negdje napolju može zabosti više love i čistiju situaciju, no reklo bi se da su ovakvi faktori bili plus u njegovoj odluci da se uopšte vrati u ovaj naš brlog. 

Link to comment
49 minutes ago, theanswer said:

 

Da niste preterali malo kolega? 

dobro de, nije clan no kum sefa narkokartela koji mu malo pomaze da opere pare i povremeno preveze drogu i oruzje. 

Link to comment
1 hour ago, lord_s said:

Zelimir je seljo sto se namesti da ga uslikaju u ovakvim momentima, pre svega. Inace, nemam problema da se ljudi vesele, ko kako voli.
Pa i sam je pricao da se vratio u Srbiju jer mu je nedostajalo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 


Seljacina je onaj koji je ovo objavio.

Pekovic je za Zeljka bivsi igrac.

Link to comment

Vala baš. Bedno što se veseli uz muziku koju voli a ne koji volim ja ili ti ili neko treći.

 

Cenim da će tek da gori kada krene Guča.

Link to comment
6 minutes ago, napadaj said:

Čuj da li sam se napio

 

Kapiram ja da ćete da pravdate Željka za sve što uradi, ali ovo je bedno i to je to.

 

Ako si ispratio forum u poslednjih godinu dana ja sam verovatno poslednja osoba koja ga pravda za nešto. Čovek se napio i igra. Bukvalno. 

Link to comment

Pustite Zoca da uziva. Kad ce ako ne sad...

 

Nego,

 

Partizan’s potential starting five for the upcoming season: 

PG: Dante Exum 
SG: Kevin Punter 
SF: James Nunnally 
PF: Zach LeDay 
C: Mathias Lessort

 

 

Nema zime sa srpsku kosarku :fantom:

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, johan nagel said:

 

Не знам немам инсајдерске информације мада бих у овом случају још и могао да их имам јер игром случаја баш са њим имам неке заједничке познанике.

 

Но није ни битно, могуће да и он има неке веће амбиције од евролиге, да се окуша у нба ‘поново’ шта знаш.

Pa kapiram da razmislja da mu je bitnije da namakne vece pare do kraja karijere i mozda reaktivira ime uz neku vecu ulogu u toj ekipi .... Molim te proveri dal mu je ponudjen novi ugovor na kraju sezone  ako si vec u mogucnosti, cisto da ovu raspravu zavrsimo ...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...