Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, napadaj said:

 

Pa jes, super je što se ovako veseli sa čovekom koji je oterao Duleta iz kluba po nalogu vrhovnog cigana.

 

Drugo, ne priliči mu da se ponaša ko klinci rnjači u Guči i treće, ne znam zašto mu neko ne kaže da već jednom obrati pažnju na to ko se nalazi u njegovom okruženju, pošto ga redovno snimaju u pijanom stanju i šeruju te snimke po internetu.

mislim da mu seva paja za sve to, drugo nije peković oterao duleta iz kluba nego vučić

 

oko snimanja i okruženja se slažem u potpunosti

Link to comment

Da, samo što je Generala otjerao firer, a Anđusa prebio 1 Čović.

Ne smijem ni zamišljati kako bi Anđus prošao protiv Džaje.

Edited by BWA
Link to comment

Zelimir je seljo sto se namesti da ga uslikaju u ovakvim momentima, pre svega. Inace, nemam problema da se ljudi vesele, ko kako voli.
Pa i sam je pricao da se vratio u Srbiju jer mu je nedostajalo

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk

Link to comment
Da, samo što je Generala otjerao firer, a Anđusa prebio 1 Čović.
Ne smijem ni zamišljati kako bi Anđus prošao protiv Džaje.
Kakve sad čović ima veze? Obojica su se uskopistili kad je gazda počeo da ubacuje manje žetona nego što su ovi mislili da zaslužuju i otud su najebali. Pre toga je ovaj bio veliki drzavnik...

Jebe mi se za umešnost u fajtu.

Poslato sa ELS-N39 pomoću Tapatoka

Link to comment
1 hour ago, napadaj said:

 

Pa jes, super je što se ovako veseli sa čovekom koji je oterao Duleta iz kluba po nalogu vrhovnog cigana.

 

Drugo, ne priliči mu da se ponaša ko klinci rnjači u Guči i treće, ne znam zašto mu neko ne kaže da već jednom obrati pažnju na to ko se nalazi u njegovom okruženju, pošto ga redovno snimaju u pijanom stanju i šeruju te snimke po internetu.

 

Odgovor na ovo je u stvari vrlo jasan 

 

Zabole ga kurac tačno 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

 

Odgovor na ovo je u stvari vrlo jasan 

 

Zabole ga kurac tačno 

 

 

To je odgovor koji svaka budala ima kad neko dovede njeno ponašanje u pitanje. "Tačno me boli kurac" i svi problemi rešeni.

 

 

Spoiler

6mqndi.jpg

 

Link to comment
13 minutes ago, napadaj said:

 

 

To je odgovor koji svaka budala ima kad neko dovede njeno ponašanje u pitanje. "Tačno me boli kurac" i svi problemi rešeni.

 

 

  Reveal hidden contents

6mqndi.jpg

 

 

Zasto je budala neko ko svojim ponasanjem nikoga ne ugrozava?

 

 

Link to comment
10 hours ago, johan nagel said:

Капирам да нисам једини којем делује незамисливо да Загорац одбија нови уговор да као ‘капитен’ игра Евролигу са Партизаном под Жељком Обрадовићем, 20 хиљада људи и целом том фештом која ће уследити. То је пет пута виши ниво него што ће М.Р. успети да му среди макар потегао све везе које има.

 

А вала и пара ко блата имамо тако да ни ту неће боље проћи.

Pa sta mislis zasto je tek sada klub objavio da vise nije igrac Partizana? Da, ponudjen mu je manji ugovor i on je to posle premisljanja odbio i to je to ... 

  • +1 2
Link to comment
10 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Zasto je budala neko ko svojim ponasanjem nikoga ne ugrozava?

 

Zato što ozbiljnom čoveku ne priliči da se ponaša kao g. Obradović na gore okačenom snimku.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...