Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Meni je ovo najteži poraz ove sezone.

 

Valjda se sve skupilo.

 

Ne kažem ovo kao kritiku nikome kod nas, već samo lični osećaj.

Edited by Milošica
Link to comment

Jesi lud, bar tri teža poraza smo skapali ove sezone. Baskonija i Zvezda pre svih, to su bile dobijene utakmice. 

 

Fener je zver od ekipe sa jako dobrim trenerom, idu na final4, nemamo za

cime da placemo ovde.

 

Mozda su te ukanalili oni pavijani popodne na JNA?

  • +1 5
Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

Jesi lud, bar tri teža poraza smo skapali ove sezone. Baskonija i Zvezda pre svih, to su bile dobijene utakmice. 

 

Fener je zver od ekipe sa jako dobrim trenerom, idu na final4, nemamo za

cime da placemo ovde.

 

Mozda su te ukanalili oni pavijani popodne na JNA?

Vidiš da sam insistirao na pominjanju ličnog osećaja, baš zato što sam svestan snage Fenera. 

 

Evo lud sam. Jel si srećan sad? Kakav ti je to avatar, ludi krastavac jebote.

 

 

Edited by Milošica
  • Haha 1
Link to comment

Dobar basket, Fener je ipak, ali ostaje gorak ukus u ustima jer imam utisak da nam je malo falilo. Pogotovo što smo bili daleko od maksimuma večeras. 

 

Naneli, Papa i Leday se nisu pojavili ofanzivno večeras. Dante i pored ovih 17p je bio slabiji naš plej večeras. Lesora je u prvom HT Motli "pojeo". Gudurić je odigrao maestralno, em je pogodio skoro sve što je šutnuo em je slao one dijagonale u ćoškove (najčešće za Pijera).

 

Šteta za 3.faul Madara, kao i za propust cele ekipe da niko nije ukapirao da je Panter pokupio 4.faul. 

 

Sitnice su prevagnule tako da meč ode u, sad već tradicionalnu, "dvojku".

 

Itudis je bio jezivo iritantan i gadan, bar dva puta je tražio tehničku za Željka, prosto mi je neverovatno kako je završio utakmicu bez tehničke.

Link to comment
3 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ovo je bila jedna od onih prilika da navijači aplauzom pozdrave brutalnu partiju mrske im persone i ispadnu šmekeri. Pogotovo što je Gudura takav lik kakav jeste. Kamo sreće da ovakvu partiju ponovi nekad u repstaciji u eliminacionim fazama.

 

Tamo će fintirati vazduh.

  • +1 2
Link to comment

Hteo sam da posavetujem Guduru da u repki samo zamisli da igra protiv Partizana pa da ponovi ovakvu partiju, pa se setih da nista nije mogao da ubode protiv nas u Istanbulu. Ume on tako da se zapali ponekad u EL, ali nikako da uhvati konstantnost u igri..

 

Ja se nisam nesto preterano skenjao, em sto protiv ekipe kao Fener ne mozes unapred da upises pobedu kod kuce, em sto u duelima sa njima vecito pobedjuju gosti ako me secanje sluzi. Moze se svasta prigovoriti nasoj odbrani sinoc, dozvolili smo previse otvorenih suteva za 3, ali s druge strane kad pogledas 14 primljenih trojki uz procenat od preko 50% i na kraju utakmica na jedan posed. Pierre je bio taj X faktor koji je daleko prebacio svoju normu. Isto tako, kada smo imali i dvocifren zaostatak uspeli smo da se vratimo, falili su poeni Ledayja i Nunnallyja, ali su neki drugi odigrali odlicno i opet smo dali 94 poena, pa je glupo upirati prst na one koji su podbacili u napadu.

 

Idemo dalje..

  • +1 6
Link to comment
12 hours ago, Orle Zmajević said:

Sramna odbrana, nema se sta drugo reci. Ne igraju se ovako bitne utakmice kuci.

 

Mi generalno imamo veliki problem sa 1 na 1 igrom i to je Itudisu bilo lako da shvati i raširi napad. 

 

E sad, to se manje vidi kad se promašuju otvoreni šutevi, ali njima je svaka ulazila . Jebiga...ima takvih večeri.

Problem je što je sad cela liga videla da Partizanu na istu foru možeš da ubaciš 14/26 trojke ako te prokenja, plus da iskažnjavaš sva Lesorova iskakanja.

Link to comment
3 hours ago, Lezilebovich said:

Verujem da je ovo prava tema za informaciju da Branko Nordeus podrzava Vidica za predsednika FSSa :)

 

naravno, i juče je bio na utakmici

 

 

nadam se da je želimir organizovao timsko gledanje albe večeras, imalo se šta videti

 

moraće to dobro da se pripremi, potpuno su atipična ekipa, a i školovali su nas u berlinu kao niko, red je da se vrati

  • +1 3
Link to comment

da vidimo šta imamo u martu:

 

alba 🏠

split ✈️

bolonja ✈️

milano ✈️

yveyda 🏠

efes ✈️

budućnost ✈️

oly🏠

cedevita🏠

barsa 🏠

real 🏠

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...