Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Pa teško da će da im ne ulaze otvoreni šutevi. Partizan je all over the place u odbrani

 

Jedna od jačih partija Gudure u karijeri, ako ne i naj

  • +1 1
Link to comment

Šteta, dobro smo se držali, objektivno ludačka utakmica, prava prvenstvenatm

Nadam se da nećemo pasti zbog ovoga, ima još da se igra.

Gudurić nas urnisao (pozdravlja ga Kari Pešić), a kad ti protivnik ubaci 60% trojke jeban si i protiv mnogo slabijih ekipa.

Ledej se nije pojavio, Naneli duva lepak, Avram beskoristan. Smajli i Madar bombona večeras.

  • +1 1
Link to comment

Ovo je bila jedna od onih prilika da navijači aplauzom pozdrave brutalnu partiju mrske im persone i ispadnu šmekeri. Pogotovo što je Gudura takav lik kakav jeste. Kamo sreće da ovakvu partiju ponovi nekad u repstaciji u eliminacionim fazama.

  • +1 3
  • Tužno 1
Link to comment

jbg. ovakvi porazi me ne tangiraju mnogo. bili smo ravnopravni, borili se do kraja, protivnik je iz samog vrha EL i šutirao je trojke jebenih 60%. šta da se radi.

 

doduše, moram priznati sa sam utakmicu pratio sa jednom dozom odsutnosti, a razlog su ovi mongoloidi koji se prodaju pod imenom fkp, pa sam posle fudbala zapao u blažu formu depresije, koje došla nakon jače forme agresije tokom same utakmice, tokom koje je svoj život položila i moja sirota tastatura, koja nije baždarena da prima jače udarce pesnicom. sad sam se opet malo iznervirao pošto ova druga tastatura nema onaj brojčanik desno, a i to me nervira, pa sam ukapirao da ću ipak morati da kupujem drugu.

 

e sad, zašto sam sve ovo napisao, otkud znam. verovatno zato što sam budala i nerviram se previše. a i tako mi lakše. odoh sad da pišem/dovršim neku krivičnu prijavu, da ne mislim na ova sranja.

Edited by Ted
Link to comment

Zaboravio sam da odgovorim kumsu onomad zašto sam napisao "šteta" što su cigani pomerili utakmicu, zato što su fudbalski "navijači" najgori sloj navijača koji dolazi na utakmice i ubeđen sam da su oni ti koji najčešće ubacuju upaljače i razna sranja 

Edited by garmonbozia
  • +1 2
  • -1 1
Link to comment
39 minutes ago, April said:

Košta nas taj derbi i večeras

ne vidim kako, ovo je bilo napeto od starta, četrdesetominutna klackalica

 

jbg tanki smo bili, ni slabije timove ne možeš da dobiješ ako se pojaviš sa dva igrača

 

ovo nas ne izbacuje mnogo iz koloseka, samo ćemo morati debelo da zapnemo protiv barse, olija i reala

 

 

@Mindaugas Žukauskas šteta što nisi bio u areni večeras, ne bi to napisao. pir 35 je svakako za hail, ali samo to. 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...