Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Just now, Lord Stef said:

Ovo Klempo Savic opet nesto zasro 100%

 

Paranoju na stranu, gledam ovo zagrevanje, Andjusic muceni sam u dvorani promasuje jedno 5-6 trojki za redom

To obično bude bolji znak nego kad na treningu pre veže dvocifren broj trojki.

Link to comment

ja ne verujem da ovo neko gleda. neiskusno sam kliknuo da vidim ishod, računajući da je pošlo dva sata. a i gledam neku extra seriju. kad ono prekid. i ja sam lud, ne proverava se pre ponoći ovo.

 

ova dva rivala treba da oduigraju još jedan meč u abi i dva finala, aba i kls. to je potencijalno skoro 10 utakmica. u ovakvoj ili sličnoj atmosferi, samo lud čovek bi sve to gledao

 

jel se povredio neko od naših? to je, realno, jedino bitna informacija

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
20 minutes ago, Milošica said:

Koliko normalan topik.

Ajde beži sns bubašvabo 

 

Jezivo je u šta se pretvore (srednjovečni) muškarci kad gledaju sport. 

  • Haha 2
  • Tužno 1
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

ja ne verujem da ovo neko gleda. neiskusno sam kliknuo da vidim ishod, računajući da je pošlo dva sata. a i gledam neku extra seriju. kad ono prekid. i ja sam lud, ne proverava se pre ponoći ovo.

 

ova dva rivala treba da oduigraju još jedan meč u abi i dva finala, aba i kls. to je potencijalno skoro 10 utakmica. u ovakvoj ili sličnoj atmosferi, samo lud čovek bi sve to gledao

 

jel se povredio neko od naših? to je, realno, jedino bitna informacija

Tesko da ćemo kls da gledamo.. Makar ne u ovim sastavima.

 

Niko se nije povredio za sada. 

Link to comment
7 minutes ago, cartman said:

Tesko da ćemo kls da gledamo.. Makar ne u ovim sastavima.

 

Niko se nije povredio za sada. 

 

to mi reci, to me interesuje jedino.

 

kls ne gledam već duže vreme, pa se ništa neće promeniti ni ove godine. prošle godine sam i abu dodao na listu negledanja. poneku utakmicu možda, derbi nikako.

 

izgubio sam interesovanje za derbije u ovoj bolesnoj atmosferi. najiskrenije me ne interesuje rezultat. ni večeras, ni u abi, ni u kls-u.

Link to comment
8 minutes ago, ToniAdams said:

:fantom:

 

Pa pet crnaca imamo, majku mu..sta ce nam jos i plej, valjda oni znaju stogod kosarke i dovoljni su sami sebi.

 

Ko sto Nemci veruju da ako je covek Balkanac, cime god da se bavi, ume da zavari ponesto, izlepi plocice, zameni karburator na mecki i izgletuje sobu.

  • Haha 4
Link to comment

Mnogo nam znači Papapetru. I zbog rotacija, odbrane i zbog toga što je gomilu ovakvih mečeva preturio preko glave.

 Neka se oporavi pa da nastavljamo da skidamo skalpove u EL 

 

 

Link to comment

Ne mislim da će ovo previše da ubije momentum tima, jedno loše poluvreme i prepotentni govnar Nikolić koji je od početka uništio utakmicu.

 

Dva bitna igrača u rotaciji nedostajala i to je to, nema previše tugovanja. 

 

Jebaćemo Fenjer 

Edited by garmonbozia
  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...