Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 hours ago, omiljeni said:

Čanak je došao iz Spartaka. i Šuput, ali je on presedao jednu ili dve sezone u Voši pre nego što je došao u Partizan

Pa jel nije bio onaj prangijas, mislim Stevanović ili tako nešto. Kod mute ako se ne varam

Link to comment

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/news/euroleague-rising-star-candidates/?pageTitle=Homepage&historyUrl=/euroleague/

 

Madar i Alen kandidati za "Zvezdu u usponu."

 

Mislim da smo jedini klub u Evroligi gde tri igrača mlađa od 23 godine imaju u proseku 10+ minuta.

 

Nekada je to bilo normalno, ali u kontekstu vremena, lep podatak.

 

S tim što bi trebalo biti pošten i reći da bi ovu nagradu pokupio Petrušev da je rođen koji mesec kasnije(mada onda bi bio totalno druga osoba ali da ne idem u to).

Edited by Milošica
Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

Igrajući košarku polomio je previše staklenih površina bacajući cigle, pa sad ima potrebu da se iskupi.

Pa nije baš Čubro bio ciglaš.

Za Dangubu je bio Rej Alen.

Link to comment

Čubrilo jedino što je i ikada umeo u Partizanu je da ubaci trojku i zakuca.

 

Vladimir Vidačić je navodno imao nekih problema sa drogom i brzo se izgubio sa košarkaške mape. Nemam pojma kolko tu ima istine, tako se pričalo tada, a to je bilo vreme pre PPP insajdera.

  • +1 1
Link to comment
15 hours ago, hooyadahoo said:

Pa jel nije bio onaj prangijas, mislim Stevanović ili tako nešto. Kod mute ako se ne varam

 

jedini Stevanović iz tog vremena je Stragarac. a jedini prangijaš na S kojeg ja mogu da se setim je Slađan Stojaković.

ali to je bilo par godina pre Mute. njega su bili doveli iz neke bosanske ekipe kad se raspala država i odigrao je kod nas možda samo jednu godinu. nije mogao da se izbori za protagonizam pored Berića, Lončara i ostalih bekova koje smo tad imali. Uglavnom igrao u manjim ekipama i bio redovno najbolji strelac winston yuba lige. najviše ga se sećam iz Borovice i Radničkog, a ne sećam se da je bio u Spartaku.

Link to comment
5 hours ago, Nikodije said:

Igrajući košarku polomio je previše staklenih površina bacajući cigle, pa sad ima potrebu da se iskupi.

Ne pljujte mi idola iz detinjstva 

Link to comment
6 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

klub uspeo da odgodi početak meča sa albom na 21:00, da bi navijači stigli sa fudbalakog derbija u arenu

Sad kad cigani opet pomere derbi :D

  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...