Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Čanak i Dragan Marković (ali nije Palma) su došli iste sezone iz Spartaka, Subotica je godinu pre toga bila bum u ligi, Čanak najbolji strelac.

 

Ne znam gde se taj Dragan izgubio posle, znam da je u toj prvoj sezoni bio izglasan za najboljeg igrača ekipe, dal nešto interno ili od strane navijača.

Link to comment

Da pomenem pre reklama..i Djokic i Struja su mi komsije u Vrscu, zive cca 50m jedan od drugog. 

Vode mirne i udobne zivote..Struja je cini mi se dosta dugo bio bez angazmana pre ovoga u Subotici.

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, goofs said:

Čanak i Dragan Marković (ali nije Palma) su došli iste sezone iz Spartaka, Subotica je godinu pre toga bila bum u ligi, Čanak najbolji strelac.

 

Ne znam gde se taj Dragan izgubio posle, znam da je u toj prvoj sezoni bio izglasan za najboljeg igrača ekipe, dal nešto interno ili od strane navijača.

 

Nije li Markovic bio i kapiten jednu ili dve sezone? Mislim da je nekoliko godina posle toga igrao u Krusevcu, u medjuvremenu negde vani ali nemam pojma gde.

Link to comment
42 minutes ago, goofs said:

Čanak i Dragan Marković (ali nije Palma) su došli iste sezone iz Spartaka, Subotica je godinu pre toga bila bum u ligi, Čanak najbolji strelac.

 

Ne znam gde se taj Dragan izgubio posle, znam da je u toj prvoj sezoni bio izglasan za najboljeg igrača ekipe, dal nešto interno ili od strane navijača.

 

da čoveče, Dragan Marković  

 

1993—1999
1999—2001
2001—2004
2004
2004—2005
2005—2007
2007—2010
Спартак Суботица
Партизан
Проком Трефл Сопот
Напредак Крушевац
Азовмаш
Монс-Ено
Напредак Крушевац
Link to comment
4 minutes ago, Lord Stef said:

 

Nije li Markovic bio i kapiten jednu ili dve sezone? Mislim da je nekoliko godina posle toga igrao u Krusevcu, u medjuvremenu negde vani ali nemam pojma gde.

 

Mislim da nije, samo dve sezone je bio kod nas, nedovoljno da se izgura na mesto kapitena. Canak je bio kapiten

  • +1 1
Link to comment

sad mi naviru ta neka imena. sećam se neke braće Nađfeji, valjda su igrali u Redničkom u Beogradu. pa je stalno bilo dal će da dođu oba ili samo jedan, mislim da je na kraju došao jedan, ali se nije nešto duže zadržao. Aleksandar i Stevan ili Stefan

 

bio je i neki misteriozni centar koga smo potpisali, Matović valjda. sećam se teksta u Žurnalu, mlad, talentovan, ludilo, ovo, ono. taj mismim da nikada nije ni zaigrao, iako je potpisan.

Edited by Ted
Link to comment

Nadjfeji Stevan je igrao kod nas, ja sam ga gotivio, ali nije se nesto puno naigrao kod Vujosevica. Aleksandar je bio bolji i stoput ludji, kucao ko nenormalan, mislim da je direkt iz Radnickog otisao u Nemacku, igrao i za Albu jedno vreme. 

 

Taj Matovic, ako se dobro secam, je bio neki talentovani klinac koji je rano prekinuo karijeru, rame mu se osusilo ili tako neka nebulozna povreda. On je dosao u onom periodu kad je i ludi Erden bio kod nas i kad smo potpisali Kirilenka :D

  • Hvala 1
Link to comment
5 minutes ago, Ted said:

sad mi naviru ta neka imena. sećam se neke braće Nađfeji, valjda su igrali u Redničkom u Beogradu. pa je stalno bilo dal će da dođu oba ili samo jedan, mislim da je na kraju došao jedan, ali se nije nešto duže zadržao. Aleksandar i Stevan ili Stefan

 

bio je i neki misteriozni centar koga smo potpisali, Matović valjda. sećam se teksta u Žurnalu, mlad, talentovan, ludilo, ovo, ono. taj mismim da nikada nije ni zaigrao, iako je potpisan.

Matovic je doživio neku tešku povredu i potpuno prestao sa bavljenjem kosarkom.

Pričao je Dule u jednom intervjuu da mu je strašno teško bilo zbog toga.

Kaže da je bio strašan talenat 

  • Hvala 1
Link to comment

Nadjfeji nam je doneo brejk u prvoj utakmici finala protiv Buducnosti, kad su svi gledali ka Scepanovicu ostao covek sam i pogodio dugu dvojku. Posle smo ih prilicno lagano cini mi se dobili u preostale 2, nakon 3 godine prilicne dominacije Buducnosti, i onda smo uzeli jos 12 titula u nizu :D 

Link to comment

kad smo kod talenata, zna li neko kako i zasto je tacno nestao vlada vidacic?

 

secam se da je bio dojaja perspektivan, cak se secam da je igrao i to dobro sa novickim u repki reprezentacije sveta kad su naguzili amere, i ubo cini mi se 18 poena ( dok je novicki ubo fazon 60, sto nije omelo marina sedlaceka u tvrdnji da svabo nema sta da trazi u nba)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...