Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

16 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

@Ted veliki je car struja

”znam veliki su al slobodno napadnite, šta ima da izgubimo”

:ziga:

 

 

Struja mi je ono.....blast from the past

 

ovaj Spartak je nekada bio zajeban. sećam se da su umeli da nas dobiju u Bgd i to ubedljivo

 

ako se ne varam jednog pleja smo doveli iz Spartaka svojevremeno. Đokić ako se dobro sećam

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

bio je Ostoja u podkastu kod Luke i Kuzme i rekao šta će biti sa porezom. reprogram, biće plaćen u narednih pet godina.

 

zapravo je podkast trajao duže od tri sata, ja sam odslušao možda jednu trećinu. dal je još nešto pričao kasnije namam pojma, nisam imao vremena da slušam sve.

Edited by Ted
Link to comment
1 hour ago, Ted said:

dal ima ko da rekne Anđuši da ne asistira više.....dva pokušaja, dve lopte direktno u ruke protivniku

Da bar pokuša normalno dodavanje, pa i nekako. On ima muke sa običnim pasom, a pokušava kroz noge, iza leđa itd.

Link to comment
1 hour ago, Ted said:

 

Struja mi je ono.....blast from the past

 

ovaj Spartak je nekada bio zajeban. sećam se da su umeli da nas dobiju u Bgd i to ubedljivo

 

ako se ne varam jednog pleja smo doveli iz Spartaka svojevremeno. Đokić ako se dobro sećam

Cekaj setio si se njega, a nisi Dejana Koturovica? :D

  • Haha 1
Link to comment
17 minutes ago, BWA said:

Jbt Ted gleda kup.

 

 

Smor mu da gleda kad igramo protiv Baskonije i Zalgirisa a prati KRK i kako nas Mladost gazi 4:0 usred Beograda, tezak mazohista :D 

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Fins fleet said:

Cekaj setio si se njega, a nisi Dejana Koturovica? :D

 

ha, nisam zapamtio odakle je došao Koturović. ali da, deluje malo glupavo :D

 

evo napisao čovek ispod da je i Čanak došao iz Spartaka. i to sam zaboravio u potpunosti. da me neko pitao rako bih da je iz Vojvodine.

 

ne znam zašto se sećam Đokića, nije ostavio dublji trag. ali sam ga naprosto zapamtio.

 

28 minutes ago, BWA said:

Jbt Ted gleda kup.

 

 

odaću ti jednu tajnu. uprokos mojoj hrabroj izjavi da nema šanse da zaspim, ipak sam uspeo negde pred kraj. u prvom poluvremenu sam jedan deo bio pred kompom i gledao recepte za šnicle koje se prave sa mlekom, pa mi je to odvuklo pažnju a i nisam bio u ležećem položaju. posle sam napravio grešku i legao. probudio me zvuk sa Arene i neki Engleski komentator koji urla, sad puštaju istoriju susreta Arsenala i Sitija, pošto tekma sledi. e, kad sam video majstorije Anrija i Bergkampa, razbudio sam se momentalno.

 

14 minutes ago, Lord Stef said:

 

Smor mu da gleda kad igramo protiv Baskonije i Zalgirisa a prati KRK i kako nas Mladost gazi 4:0 usred Beograda, tezak mazohista :D 

 

daaaaa 

  • Haha 1
Link to comment

Đokić je bio otprilike sedmi igrač tima one godine kad smo igrali F4, to bi trebala biti sezona 97/98

Drobnjak Tomašević Lukovski (i on je bio u Spartaku?) Brkić Radošević Čubrilo i prvi sledeći po važnosti je bio Đokić. i posle toga se zadržao još par sezona

kad smo izbacili CSKA i slavlje u svlačionici, Tegeltija im dosađuje a šta god da pita Đokića on odgovarao galameći "MLADA SMO EKIPA, DOZET I VARDA SU JOŠ UČENICI" :D

 

  • Haha 3
Link to comment

Partizan - CSKA Moskva 89:77, majstorica 1/4 finala evrolige 1998 godine. Sastav Partizana: Đokić, Brkić, Dozet, Čubrilo, Lazarević, Koprivica, Vidačić, Tomašević, Radošević, Drobnjak, Lukovski, trener Milovan Kime Bogojević

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...