Jump to content

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

2 minutes ago, Profesionalac said:

Za koga navijamo u Kaunasu? :mellow:

Za zelene naravno. 

 

Edit: i za Radonjića.

Screenshot_20230210-195631.jpg

Edited by *edited by mod
Link to comment

koje klanje u kaunasu, nego čitajući komšijsko kukanje na suđenje prelistao sam naš topik sa početka sezone i onih par poraza da vidim jel smo i mi tako kukali, manje više standardo kukanje na suđenje u pbp-u al što ima prajsles minijatura baš kad smo bili u kanalu

:wub:

 

Link to comment
24 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

koje klanje u kaunasu, nego čitajući komšijsko kukanje na suđenje prelistao sam naš topik sa početka sezone i onih par poraza da vidim jel smo i mi tako kukali, manje više standardo kukanje na suđenje u pbp-u al što ima prajsles minijatura baš kad smo bili u kanalu

:wub:

 

He, he...već 2 godine nismo dobili važnu utakmicu, Bursa jbt...Željko - legenda si ali možda je vrijeme da sjednemo i preispitamo sve ovo...kakvu odbranu mi igramo...placenicka ekipa...ovo nije KKP, nemamo osnovu domaćih igrača...ličimo na Cedevitu...ništa ovo ne valja...nemamo akcije...

 

Hahah, nemam sad energije da to čitam, ali najjače je bilo čitati forum(e) nakon poraza od Albe u prvom kolu. Čista grobarština. Vjera u tim na najvišem mogućem nivou.

 

Da vam brat BWA kaže; ništa ne uspijeva kao uspijeh. Uživajmo u trenutku i punoj Areni.

Ko zna šta nosi dan a šta noć.

Brrrrr...

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
22 minutes ago, ToniAdams said:

ja sam bas mnogo jeo govna al bolje tako nego da sam hajpovo pa da smo se sad raspali :fantom:

Biti optimista, makar i umjereni danas se doživljava kao slabost, naivnost, čak i glupost.

Kao  - hehe, nećete me prejebati da se nalozim pa se poslije razočaram i ispadnem budala.

 

Sasvim je ljudski da čovjek ispadne budala.

Makar kad je sport u pitanju.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...