Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

e, najviše čekam utakmicu protiv Cedoli......odvratni su mi, jebu nas večito i prave probleme. konkretno, želja mi je da ih pobedimo sa minimum 30 razlike, a poželjno je i više. ono, da ih odvalimo baš baš

 

druga želja bi mi bila da se ovo oko EL reši za duži period i to na način da aba izgubi značaj u tom smislu. onda bih mogao da gledam EL, a na ova ostala takmičenja da ne obraćam pažnju i ne gubim vreme. mada, realno, onda bi se broj besmislenih takmičenja popeo na 3, što svakako nije dobro. i ova dva su previše. al čisto onako sebično kažem.

Edited by Ted
  • +1 1
Link to comment

ušao žeksara u teda, za koga navijaš? za cedevitu, za koktu, za kokakolu

 

bi će to sve u redu, samo da se iz niša vratimo sa štitom, a ne na njemu

  • Haha 3
Link to comment

Nisam ispratio ništa što se tiče Kupa, koliko stranaca ćemo morati da izostavimo na kraju? Bilo bi fino da nastupimo kao KK Kamerun i kurtališemo se Anđušića :D

Link to comment
50 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ušao žeksara u teda, za koga navijaš? za cedevitu, za koktu, za kokakolu

 

bi će to sve u redu, samo da se iz niša vratimo sa štitom, a ne na njemu

 

ja sam odavno rekao da gospodin Tedeski, umesto što baca pare na pobačaje od klubova, koje slabo ko prati i koji slabo šta naprave bilo da su u Hrvatskoj ili Sloveniji, treba resurse da usmeri u finansiranje onoga što može da se isplati. recimo kk partizan.

 

iz niš da se vratimo bez povreda, a vazu za cveće/ćup za kaktus ako uzmemo uzeli. kvalitet gospodo, ne kvantitet. ćupove voli da skuplja Ćoki, ali on ima i fabriku za preradu tih materijala, tako da verovatno ima i neku upotrebnu vrednost za njega.

  • +1 2
Link to comment
14 minutes ago, freemason said:

Nisam ispratio ništa što se tiče Kupa, koliko stranaca ćemo morati da izostavimo na kraju? Bilo bi fino da nastupimo kao KK Kamerun i kurtališemo se Anđušića :D

Dva stranca treba da otpadnu.

  • +1 1
Link to comment

jedan je Madar vrlo verovatno. drugi može da bude Papa, ako je bolestan povređen

 

jel Tristan domaći? on ima neki dodatak prezimenu, nešto tipa Cikilikis, Kikirikis

Edited by Ted
Link to comment
3 hours ago, freemason said:

Nisam ispratio ništa što se tiče Kupa, koliko stranaca ćemo morati da izostavimo na kraju? Bilo bi fino da nastupimo kao KK Kamerun i kurtališemo se Anđušića :D

 

Ovih dana je lutrija na Andricevom vencu, dobice vec neko drzavljanstvo.

Link to comment
43 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ovih dana je lutrija na Andricevom vencu, dobice vec neko drzavljanstvo.

 

Luka Vildoški, Hasan Martinović, Matija Lesorski, Janko Papić Petrović

  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...