Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Sad znam kako iz drugog ugla izgleda kada mi pravimo gluposti zadnja dva minuta 2/4 i onda se raspadnemo u 3/4

 

Plus nam Duško odradio veliki posao u Izraelu. Još da ispoštuju Litvanci i Radonja i na konju smo.

  • +1 1
Link to comment

dva gostovanja, dve pobede. alal vera, šta ga znam, sad dva puta u areni sa timovima koje bi trebali da dobijemo, pa žabari x2

najlepše od svega što nam je ova serija donela je da nećemo biti u stisci da jurimo pobede protiv reala, olija i barse kući u ona tri vezana meča. svaka pobeda je dobrodošla, a biće ih, ja se nadam

 


ako sve prođe kako treba monako je sledeća meč lopta, ali za prednost domaćeg terena u top 8

 

 

  • +1 1
Link to comment

Браво браво браво, ово је сад већ форма, мора пасти и Фенер гајби кад смо у налету(а онда и Алба подразумева се).

 

Да се не понављам много, страшан нападачки потенцијал имамо а очито смо притегли и одбрану коначно.

78, 71, 74 и 71 поена смо примили на последње четири текме, од чега смо играли три пута на страни. Не тако давно смо знали да примамо и стотке а 90+ је била сигурица када гостујемо.

 

Овај наш успон форме се верујем нимало случајно потрефио и са Пантеровим успоном, све рационалније игра, много више продора и полудистанци у којима је бруталан а све мање нерезонског прангијања за три. Уме и даље да припали наравно такав је јбг али ово је Пантер који је један од нападачки најталентованијих и најрозноврснијих играча у евролиги.

 

Нанели исто, човек је класа, само кад не дође сморен на текму. И он се пробудио баш кад треба, његов допринос може бити доста већи од онога што је показао до сада.

 

Лесор братина опет суманута енергија, чак и када не одигра бог зна колико добру текму његов допринос је велики.

  • +1 9
Link to comment
9 minutes ago, johan nagel said:

Браво браво браво, ово је сад већ форма, мора пасти и Фенер гајби кад смо у налету(а онда и Алба подразумева се).

 

Да се не понављам много, страшан нападачки потенцијал имамо а очито смо притегли и одбрану коначно.

78, 71, 74 и 71 поена смо примили на последње четири текме, од чега смо играли три пута на страни. Не тако давно смо знали да примамо и стотке а 90+ је била сигурица када гостујемо.

šta pritegli, početak 4/4 protivnik nam je na 45 datih poena

nestvarna odbrana

 

 

i bez papapetrua koji je u poslednjih par utakmica bio jedan od značajnijih igrača u odbrani

  • +1 5
Link to comment

9:2 and counting

 

Andjusic... jbm li ga, volim ga ko majka ludo dete, usere mi se u zivot svaki put kad primi loptu al' onda pusti onaj floater sa lukom do plafona i sve mu oprostim. 

 

Dobijamo obe kuci

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, copkillah said:

podršku komšija koji igraju za naš plasman u top 8 :hail:

iz našeg rakursatm rezultat u tel avivu je abitan

 

nek drknu baskoniju i valensiju, a ostale mogu i da izgube

:fantom:

 

 

 

sve je u našim rukama

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ali nanulica, 9 šuteva, 8 u sridu

:ziga:

 

Nanulica se izgleda razbudio.......dobar deo sezone, bar ono što sam gledao, izgledao je kao da je u nekoj hibernaciji

 

9 hours ago, goofs said:

Kud sad ova glupa pauza kad smo vrućitm

 

to nam je ista priča svake godine.......sve se prekida kad mu vreme nije. ko kad bi neko, usred dobrog seksa, pravio pauzu da popravi točkić na ventilu od radijatora ili da presloži košulje u plakaru

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Sada ide mnogo zahtevan i nezgodan period. Prvo taj kup, pa posle njega dve domaće Fener i Alba.
Nakon toga i aba ulazi u priču. Cedoli kući, pa Split na strani. Derbi posle duplog kola u Italiji, pa Budućnost u Podgorici po povratku iz Istanbula...
Samo da ostanu svi zdravi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...