Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, SNARC said:

 

Kako tek sa Lazmeom nisu znali sta hoce. 

 

Hoce da nam uzdrmaju redove hudfakarju-ovci..provaljena fora jerbo cemo da se ganjamo za top 8. 

Ostoja da izadje i da demantuje.

 

na znam.....meni Makabi već godinama skup random Amera za koje unapred znaš da ništa neće napraviti. mislim na Evropu. naravno da će osvojiti 787. titulu u Izraelu.

 

nekada su bili skup random Amera koji će nešto napraviti ili bar ozbiljno zasmetati.

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

fali nam da ne igramo ovu ligu.....ovo je komedija. peta aba utakmica koju pokušavam da gledam, peta utakmica u kojoj sam zaspao pre poluvremena

 

neka davaju tu licencu više

Apsolutno. Zao mi je ove miskove sirotinje. Hokej u krusevcu je bio jedno 100 puta interesantniji za gledanje

Link to comment
Just now, ZokiAsov said:

Apsolutno. Zao mi je ove miskove sirotinje. Hokej u krusevcu je bio jedno 100 puta interesantniji za gledanje

 

hokej u Kruševcu me nije uspavao. bio sam budan do kraja, ima neki element neizvesnosti. ovde sam se isključio na 20-37. probaću drugo da odgledam.

Link to comment
3 minutes ago, ZokiAsov said:

Zao mi je ove miskove sirotinje.

ovaj miškov cirkus treba izbaciti iz lige, to je negacija svega što sport treba da bude

  • +1 3
Link to comment

Tristan 0 u skoku i odbrani.

 

A šteta, ono kako se iz driblinga zaustavi i digne na šut može u Evropi samo Vembanjama od tih 210+ plus igrača.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Joe D said:

naravno, sport je samo za pankere na drzavnoj sisi

ne, nego je sport za one koji žele da se takmiče i u tom takmičenju da budu bolji od protivnika, poštujući unapred dogovorena pravila

 

jedini cilj kk mega vizure je da igrači nabudže statistiku da bi ih vlasnik kluba lakše prodao narednom klubu

 


 

ps

ovu bednu patkometriju, ostavi sutra za drugare na velikom odmoru
 

 

Link to comment
Just now, kud u maglu Simoviću said:

ne, nego je sport za one koji žele da se takmiče i u tom takmičenju da budu bolji od protivnika, poštujući unapred dogovorena pravila

 

evo, sad ce da budu bolji u postenoj sportskoj borbi od drzavnih timova, ko i svi pre njih :yawn2: 

 

Link to comment

Kums, tvoje mišljenje je legitimno, ali verujem da bi Joe D isto odgovorio i na KKCZ temi. Sad je legao taj izraz "pank", ali ne mislim da je patkometrija.

 

I naš FK forsira mlade igrače radi prodaje za velike pare, jer da ih forsiramo radi takmičarskog momenta, ne bismo ih prodavali na prvu jaču ponudu. Zato uvek izbegavam takve komentare na Miškov račun.

  • +1 1
Link to comment

nemaš pojma kolko me zabole kurac šta bi džoe odgovorio na bilo kom topiku, a i to šta ti misliš

 

kada me bude interesovalo biću slobodan da te pitam

Link to comment

Ниђе везе поређење, Мега је приватни клуб у власништву менаџера што је само по себи преседан јер верујем да не постоји сличан пример у било којој другој земљи а и спорту генерално. И као такав служи да без икакаве такмичарске амбиције разиграва клинце таленте не би ли тај менаџер узимао касније проценте од њихових уговора. Нормално такав клуб онда нема ни навијаче јер што би ико навијао за менаџерски клуб без трунке амбиција.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...