Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

s obzirom na snagu iskustvo stručnog štaba sa tri pobede smo 97,5% u osam

 

polako, korak po korak bajern, pa niš. i tu je važno kako ćemo da prođemo, a ostoja da smisli obrazloženje da odjebemo ove febrarske prozore kako znamo i umemo

 

eventualno da im damo anđušaru, može i balša

:fantom:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Partizan je trenutno 7. na tabeli, ali da je sada kraj ligaškog dela bio bi 8. Ovo je tabela 4 tima sa skorom 12:11

 

  P W L  
Makabi 5 4 1 19
Partizan 6 3 3 12
Valensija 5 2 3 -9
Žalgiris 4 1 3 -22
  • Hvala 1
Link to comment
12 minutes ago, luks said:

Partizan je trenutno 7. na tabeli, ali da je sada kraj ligaškog dela bio bi 8. Ovo je tabela 4 tima sa skorom 12:11

 

  P W L  
Makabi 5 4 1 19
Partizan 6 3 3 12
Valensija 5 2 3 -9
Žalgiris 4 1 3 -22

 

S obzirom da postoji velika verovatnoća da će biti više ekipa s istim brojem pobeda, nama odgovara da u tom krugu budu ekipe s kojima imamo 2:0 (trenutno Žalgiris) i ekipe koje smo pobedili velikom razlikom (Virtus, Monako, Baskonija...). Iz istog razloga je utakmica sa Efesom za nijansu bitnija. Oni koketiraju, kao i mi sa pozicijama 6, 7, 8 pa ako bismo imali 2:0 protiv njih to bi mogla biti velika prednost.

Link to comment

Da nismo bezveze izgubili protiv Bruklina, Asvela, Valensije i Zvezde, sada bismo delili 1. mesto. Ali dobro, oprastam im, ipak smo El rukiji..

  • +1 1
  • Haha 3
  • Tužno 1
Link to comment
52 minutes ago, Lord Stef said:

Koliko su nas ujebala ona 2 glupa poraza, mi u poslednjih 10 kola imamo 8-2, sad bismo vec uveliko planirali top 8

 

moja preporuka bi bila da se ne planira ništa....osim utakmica po utakmica

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...