Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

4 minutes ago, garmonbozia said:

Vrhunska timska košarka, svako iskočio kad je trebalo, Panter, Naneli, Trifa, Smajli, Grk... Velika pobeda.

 

Zalgiris nam stigao u pravom trenutku. Oni dan manje pauze nemaju svezinu da veci deo utakmice igraju agresivno, mi odlicno pripremili i iskusno priveli mec kraju. Ako dosad nije bilo jasno, sada bi trebalo da bude zasto su dovedeni svi ti iskusni igraci..

  • +1 1
Link to comment

Bravo Partizane! Čestitke igračima i Željku! Sjajna pobeda!

Čak i da se ne plasiramo u final 8 ja sam zadovoljan. Prva sezona posle dugo vremena ... Bilo bi lepo naravno ali nije tragično ni ako ne uđemo. Samo da ne padnemo ispod 11 ili 12 mesta i ja sam zadovoljan.

 

Aba ligu da osvojimo i mojoj sreći nema kraja.

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, April said:

Ovo je pobeda

Bravo

 

Nije samo pobeda. Mnogo vazna pobeda. Ako pogledas tabelu i tko je unutar jedne pobede sa nama te medjusobne rezultate.

 

 

I dalje je cupavo posto imamo sve ove iz vrha u rasporedu do kraja, ali ako igramo kao ove poslednje dve, nema nervoze

Link to comment

Nekad je potreban određeni protek vremena da se na parket prenese vrhunski rad u marketinškom sektoru.

Jedini propust našeg marketinga ove sezone sastoji se u tome da nismo doveli Kampaca. To je ozbiljan fejl, budući da je imenovani završio tamo gdje nikako nije trebalo.

Sve ostalo za jaku devetku.

 

@Ted pratiš li brate?

Edited by BWA
Link to comment

Ето колико једна победа у дербију може да донесе на плану самопоуздања. Поезија у првој, другој и четвртој четвртини. Кад одиграмо довољно агресивно и довољно добро у одбрани можемо да се носимо са сваким а са оваквим процентима шута, ни јачи од Жалгириса нам не могу ништа.

  • +1 2
Link to comment

KRVOLIPTANJE

 

sjajna utakmica, ovi su zajebani cak i kad su losi kao danas, madar, andjusic i tristan klupa celu tekmu. Mnogo nam je pomoglo prosirenje rostera, cak iako su to samo smajli i aleksa, sad mozemo da se potucemo za taj top 8, ali ako i ne bude nema veze, imacemo 10ak tekmi za pamcenje ove sezone, sto je vise nego u prethodnih 10 godina. Papa dont preach kljucni igrac. Aj sad u minhen.. 

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...