Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Mi i dalje igramo promenljivo. Kod kuce se nalozimo, u gostima uglavnom bez energije sa izuzetkom derbija. Da li smo zaista podigli nivo igre pokazace sledeca dva gostovanja..

  • +1 5
Link to comment
34 minutes ago, *edited by mod said:

Slično je bilo i kada je Trifa vezao trojku i kucanje.

Tu se radovao zbog odbrane koja je dovela do kucanja. Valjda su svi shvatli da ne trazi on od njih nista nenormalno. Posvecenost, koncentracija i malo mozga i gledace ga stalno nasmejanog. Dobra osnova je sto svi disu ko jedan. 

  • +1 1
Link to comment

 

3 minutes ago, MocaVukotic said:

Radovao se jebi ga kad je docekao smajlija da pokaze i malo mozga

 

U pripremi meca Smajilju je sugerisano da fintira Falla kada se izvuce na tri i da onda ide na prodor  jer ga ovaj sigurno ne moze ispratiti. Ovog puta nije Fall izasao na njega nego Risacher, ali svejedno odlican protok lopte i nesebicnost na kojoj Zeljko stalno insistira..

  • +1 1
Link to comment
59 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Mi i dalje igramo promenljivo. Kod kuce se nalozimo, u gostima uglavnom bez energije sa izuzetkom derbija. Da li smo zaista podigli nivo igre pokazace sledeca dva gostovanja..

na poslednja 4 gostovanja smo na 50%
 

ako nastavimo tim tempom u preostalih 6 na konju smo


giphy.gif?cid=2154d3d723401a62bd18834d86

 

 

 


 

 

ako iskoristimo meč loptu u kaunasu, minhen će biti plitak potok

  • +1 2
Link to comment

Video sam tog mentola. Celu pauzu između poluvremena smo strahovali dal će da prazne tribine zbog majmuna.

 

Mislio sam da je shvatio da se žestoko zajebao, jer se prvo dislocirao, ali se lik lagano vratio na svoje mesto početkom 2. pol. :isuse:

  • +1 1
Link to comment

Žalgiris izgubio, rekao bi da nam to donekle više odgovara. Sad da upišemo prvu pobedu u Litvaniji, prvi put da uzmemo obe pobede u duplom koli i naravno da osetimo komšije.

Link to comment

Trenutno je 6 ekipa unutar jedne pobede. Jedna smo mi, od ostalih 5 imamo po 1:1 skor sa Makabijem i Baskonijom i 0:2 sa Valensijom ( :isuse:  ). Sa Efesom cemo verovatno isto imati 1:1, jer samo ludaci pobedjuju u Istanbulu, a sa Zalgirisom, eh...mnogo bitna utakmica.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...