Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

ali zeljko koji deluje zadovoljan posle nekih odbrana- neprocenjivo!

koliko taj covek voli kosarku i klub. 

i nije ovo dizanje forme vec su poceli neki igraci da razumeju sta se trazi od njih.

trifun je zbog toga sve korisniji. cini mi se da na dobrom putu da shvati svoje prednosti i svoje limite.

sve nam vise znaci kad je u igri i postaje neka vrsta zastitnog znaka kluba.

🖤🤍🖤🤍🖤🤍

 

  • +1 3
Link to comment
49 minutes ago, Milošica said:

Moje mišljenje je da će 18 možda biti dovoljno, a tek 19 (skoro) sigurno.

Otprilike tako. 5 poraza fore do kraja regularnog dela.

Link to comment
2 hours ago, MocaVukotic said:

17-17? Ne verujem

naravno plus utakmice u kojima ćemo biti tzv favoriti

 

do marta idemo u minhen, pa nam dolaze fener i alba

gledajući januarsku formu, ako nas povrede mimoiđu, ja duboko verujem da ćemo biti na 15 ako tučemo litvance u petak

 

Link to comment

Od preostalih utakmica kao solidni favoriti ulazimo ovde protiv Albe i PAO-a, i pitanje je da li protiv Bajerna u Minhenu. Na 50-50 (u najboljem slučaju) protiv Fenera i na italijanskoj turneji. Sledeća grupa po težini su dočeci Realu, pirejskim ciganima i Barsi, i gostovanje Žalgirisu. Pa gostovanje Monaku i na kraju gostovanje EFES-u.

 

Ja bih bio zadovoljan i sa 3/3 u prvoj grupi, 2/3 drugoj i 1/4 u trećoj. Sve preko toga nas baca u ozbiljnu priču za top8, 

  • +1 1
Link to comment

ja bih bio zadovoljan da završimo sezonu sa 50-50 skorom bez obzira dal je to dovoljno za top 8. bio bi to sjajan rezultat, iznad očekivanja.

 

u ostalim vestima:

 

"Partizan je pokrenuo proceduru pokretanja tužbe protiv lica S. G. koje je na utakmici Partizan - Baskonia pljunulo sudiju. Lice S. G. je od strane policije legitimisano i njemu je od sada doživotno zabranjen ulazak u halu gde god da Partizan igra kao domaćin. S. G. je ničim izazvan, pri ubedljivom vođstvu Partizana i bez ikakve sumnje u bilo koju odluku arbitara učinio ovo delo. Klub će od počinioca sudskim putem potraživati naknadu štete za izrečenu kaznu Evrolige u iznosu od 5.000 evra, uvećanu za dodatne troškove.MORAMO ZAJEDNO STATI NA PUT IZGREDNICIMA U NAŠIM DVORANAMA!"

 

još jedna lepa vest. samo su mogli da izostave ovaj deo o ubedljivom vođstvu i sumnji u odluke arbitara. jer neko može da shvati da zabrane ne bi bilo da je utakmica bila tesna i da je bilo sumnje u neku odluku sudije.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment

Све је добро док не почне Пошумљени овако да избацује из хале и оне који неподобно скандирају.

Link to comment
29 minutes ago, Ted said:

ja bih bio zadovoljan da završimo sezonu sa 50-50 skorom bez obzira dal je to dovoljno za top 8. bio bi to sjajan rezultat, iznad očekivanja.

 

u ostalim vestima:

 

"Partizan je pokrenuo proceduru pokretanja tužbe protiv lica S. G. koje je na utakmici Partizan - Baskonia pljunulo sudiju. Lice S. G. je od strane policije legitimisano i njemu je od sada doživotno zabranjen ulazak u halu gde god da Partizan igra kao domaćin. S. G. je ničim izazvan, pri ubedljivom vođstvu Partizana i bez ikakve sumnje u bilo koju odluku arbitara učinio ovo delo. Klub će od počinioca sudskim putem potraživati naknadu štete za izrečenu kaznu Evrolige u iznosu od 5.000 evra, uvećanu za dodatne troškove.MORAMO ZAJEDNO STATI NA PUT IZGREDNICIMA U NAŠIM DVORANAMA!"

 

još jedna lepa vest. samo su mogli da izostave ovaj deo o ubedljivom vođstvu i sumnji u odluke arbitara. jer neko može da shvati da zabrane ne bi bilo da je utakmica bila tesna i da je bilo sumnje u neku odluku sudije.

https://mondo.rs/Sport/Kosarka/a1742985/Matijas-Lesor-vredjao-Filipa-Petruseva-i-Nikolu-Kalinica.html

Link to comment
4 minutes ago, *edited by mod said:

Slično je bilo i kada je Trifa vezao trojku i kucanje.

Da, uhvatio ga je strasno za vrat.

 

Još nisam našao taj snimak.

Link to comment
34 minutes ago, Milošica said:

Mnogo jako.

 

hajlactm

 

ja svoj “umereni” optimizam zasnivam na formi koju pokazujemo kontinuirano u poslednjih 6-7-8 kola, a mislim da nije nerealno da je još malo podignemo u martu/aprilu, plus je kormilo u rukama čoveka koji zna da tera brod

 

ovih poslednjih nekoliko utakmica smo se digli samo zahvaljujući utezanju odbrane, verujem da tu ima još prostora i u odbrani, a i u napadu da se utegne

 

 

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...