Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Jesmo opet pobedili na krađu sudija? Jedino tako smo i mogli pobediti. 

Bio sinoć u većinski zvezdaškom društvu na nekom slavlju, svi su buljili u telefone i lajvskor. Osećaj kad se završila utakmica nema cenu, kao u onoj Mastercard reklami :D

 

Spoiler

Kao i čitanje komšijskog topika :evil:

 

  • Haha 3
Link to comment

Zasluzena pobeda KKP-a juce. Timska pobeda ali Leday je presudio. Carska odluka Zelimira da Panter, inace moj omiljeni igrac u ovom sastavu,  bude na klupi veci deo 3q i 4q. 

 

Mislim da ce vrlo tesko kkp i kkcz do Top8. Ovo su velika, ogromna ulaganja za Srbiju i Bgd ali mislim da nije dovoljno. Ne znam sta je resenje, Referendum da li da se toliko izdvvaja da igraju EL ili Cibona koncept FIBA...

 

Sada pobeda protiv Asvela obavezna (kakvo sudjenje Asvel ima kuci ono je strasno) i onda na fajt sa zelenom sumom...

  • +1 4
Link to comment

Gledao sam malo po vikipediji, samo jedna sezona od 34 kola je odigrana kompletna (jedna  nedovrsena zbog kovida, jedna nekompletna zbog izbacivanja rusa) i u toj kompletnoj osmoplasirani je imao skor 20-14 (sesti i sedmi isti skor, prvi je imao 24-10).

20-14 mislim da je nedostizno za beogradske klubove, znaci da im treba 10-3 u poslednjih 13 kola, hau jes nou. Medjutim, po tome sto vec sada prvoplasirani ima 7 poraza (a u onoj gore sezoni je imao 10 na kraju lige), reklo bi se da ce za osmo mesto biti dovoljan i slabiji skor od 20-14. Mozda recimo 18-16, moglo bi se desiti da imamo 3-4 kluba sa tim skorom, i ako tako i bude to znaci da u preostalih 13 kola treba makar 8-5 pa da partizan i zvezda imaju neke sanse za prolaz. Partizan igra jos 7 kuci i 6 na strani, zvezda obrnuto. Oba kluba u poslednjih 5 kola igraju 4 tekme kuci. Znaci sad se lomi, jer ako se dodje do nekog lepog skora pre tih poslednjih 5 kola, recimo 15-14 (sad su oba kluba na 10-11, znaci da u narednih 8 kola imaju 5-3 sto nije nesto nemoguce), mogli bi da onda ozbiljno zagrizu u tih poslednjih 5 kola gde su 4 tekme kuci. Naravno, bice mega giga tesko, ali ne i nemoguce, recimo da bih im dao 30-70 za taj podvig. Hteo sam da kazem da vec sad mozemo reci da oba kluba imaju vrlo dobru sezonu u EL, a ako se poklope kockice ko zna, moze biti i odlicna sezona. Vidim da se cigani plase da je "to bilo to" sto se tice zvezde, ne bih se slozio, bar dok ne prodju ove tekme u italiji. Sto se tice partizana, moracemo da nadjemo neki nacin da dobijemo i neku tekmu u gostima. 

Edited by MocaVukotic
  • +1 1
Link to comment
12 minutes ago, MocaVukotic said:

Gledao sam malo po vikipediji, samo jedna sezona od 34 kola je odigrana kompletna (jedna  nedovrsena zbog kovida, jedna nekompletna zbog izbacivanja rusa) i u toj kompletnoj osmoplasirani je imao skor 20-14 (sesti i sedmi isti skor, prvi je imao 24-10).

20-14 mislim da je nedostizno za beogradske klubove, znaci da im treba 10-3 u poslednjih 13 kola, hau jes nou. Medjutim, po tome sto vec sada prvoplasirani ima 7 poraza (a u onoj gore sezoni je imao 10 na kraju lige), reklo bi se da ce za osmo mesto biti dovoljan i slabiji skor od 20-14. Mozda recimo 18-16, moglo bi se desiti da imamo 3-4 kluba sa tim skorom, i ako tako i bude to znaci da u preostalih 13 kola treba makar 8-5 pa da partizan i zvezda imaju neke sanse za prolaz. Partizan igra jos 7 kuci i 6 na strani, zvezda obrnuto. Oba kluba u poslednjih 5 kola igraju 4 tekme kuci. Znaci sad se lomi, jer ako se dodje do nekog lepog skora pre tih poslednjih 5 kola, recimo 15-14 (sad su oba kluba na 10-11, znaci da u narednih 8 kola imaju 5-3 sto nije nesto nemoguce), mogli bi da onda ozbiljno zagrizu u tih poslednjih 5 kola gde su 4 tekme kuci. Naravno, bice mega giga tesko, ali ne i nemoguce, recimo da bih im dao 30-70 za taj podvig. Hteo sam da kazem da vec sad mozemo reci da oba kluba imaju vrlo dobru sezonu u EL, a ako se poklope kockice ko zna, moze biti i odlicna sezona. Vidim da se cigani plase da je "to bilo to" sto se tice zvezde, ne bih se slozio, bar dok ne prodju ove tekme u italiji. Sto se tice partizana, moracemo da nadjemo neki nacin da dobijemo i neku tekmu u gostima. 

Do Kupa će biti jasnije. Sa 0-3 oba tima idu u domen teorije.

Link to comment

Da, sad se lomi, zvezda ima tri gostovanja, 2 u italiji pa makabi, partizan ceka asvel pa ide u zalgiris i bajern. Zvezda me ne bi iznenadila da drkne zabare i jedne i druge, partizan moze da dobije asvel i da pojuri pobedu u minhenu, kaunas tesko. To bi bio veliki korak napred, neka se stisnu sad. 

Link to comment

Verovatno, a mozda bude dovoljno tek 19-15, sto sanse spusta na jednocifren procenat. Ma poenta je da ne trebamo biti nezadovoljni, vec sad se vidi. U toj jedinoj kompletnoj sezoni zvezda je imala 10 pobeda na kraju, a vec sad ima 10 a kampaco tek treba da zaigra. Partizan je 10 godina statirao u kukuruzu... 

  • +1 4
Link to comment

Асвел

@Жалгирис

@Бајерн

Фенер

Алба

@Виртус

@Милано

@Ефес

Олимпијакос

Барса

Реал

@Монако

Пао

 

Распоред нам је занимљив, у наредних седам мечева сем Фенера и Жалгириса играмо с екипама које су испод нас. Онда иде серија од пет зајебаних текми где су ако ништа три код куће и онда Панатинаикос за крај.

 

Мислим да од наредних пет морамо да добијемо четири ако мислимо да имамо реалне шансе. 
 

Али у сваком случају требало би да будемо иоле конкурентни до краја у сваком случају, ако га издувамо за 3,4 победе то свакако није катастрофа за повратничку сезону у евролиги након толике паузе.

Edited by johan nagel
Link to comment
Just now, MocaVukotic said:

Verovatno, a mozda bude dovoljno tek 19-15, sto sanse spusta na jednocifren procenat. Ma poenta je da ne trebamo biti nezadovoljni, vec sad se vidi. U toj jedinoj kompletnoj sezoni zvezda je imala 10 pobeda na kraju, a vec sad ima 10 a kampaco tek treba da zaigra. Partizan je 10 godina statirao u kukuruzu... 

 

Boriti se za top 8 do kraja regularnog dela u ovako jakoj i izjednacenoj EL za mene je vise nego dovoljno u prvoj sezoni. Realno nam je i mesto tu negde oko 10-12 mesta, plasman u top 8 zaista bi bio lep uspeh, ali necu biti nesto razocaran ako to ne ostvarimo..

  • +1 5
  • Hvala 2
Link to comment

On court/off court statistika u Evroligi, prosek na 40 minuta

 

Lesor 84:81 na parketu / 79:89 na klupi / razlika +13; 21 meč, 31 minut u proseku

Ledej 84:82 / 79:85 / +8; 21 meč, 31 minut

Panter 86:85 / 75:80 / +6; 21 meč, 27 minuta

Madar 80:78 / 84:86 / +4; 21 meč, 14 minuta

Anđušić 89:86 / 82:82 / +3; 18 mečeva, 14 minuta

Avramović 82:79 / 83:79 / -1; 7 mečeva, 10 minuta

Papapetru 82:82 / 84:84 / -1; 21 meč, 23 minuta

Egzum 86:86 / 81:79 / -2; 20 mečeva, 23 minuta

Trifunović 73:79 / 86:82 / -10; 18 mečeva, 9 minuta

Naneli 78:85 / 87:83 / -11; 19 mečeva, 22 minuta

Smailagić 72:84 / 85:79 / -17; 12 mečeva, 8 minuta

  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment
30 minutes ago, Nikodije said:

Gledam Kamerunca Embida kako ubi Nagetse, šteta što ne možda da dođe u Partizan, fali vam domaćih igrača :Jova:

iz edicije "nisam rasista, ali" :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...