Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Nek se stide svi grci, izraelci, australijanci, amerikanci sa srpskim pasosem zbog sramne pobede. Danteee, goreces u sopstvenom paklu zato što si glavom nabo dobrića. Odaberi krug kenguru torbaru

  • +1 1
Link to comment

Inače, koš koji je postigao Nedović je u suštini bio jako bitan, sad čitam pravila. Ne gleda se koš razlika kada su više od dve ekipe izjednačene, već se pravi mini tabela između tih ekipa i gledaju se pobede i porazi.

Link to comment

Ja nisam, mislio sam da se gleda samo koš razlika. :D A nije u kontradikciji jer se posle toga ako su ostale ekipe izjednačene (primer, Makabi recimo ima više pobeda u krugu sa nama i sa Zvezdom) gleda se broj pobeda u međusobnim susretima i onda ako je to izjednačeno onda se gleda koš razika.

Link to comment
33 minutes ago, garmonbozia said:

Inače, koš koji je postigao Nedović je u suštini bio jako bitan, sad čitam pravila. Ne gleda se koš razlika kada su više od dve ekipe izjednačene, već se pravi mini tabela između tih ekipa i gledaju se pobede i porazi.

U teoriji bitan, generalno teško da će da presudi. Ako bude frka više će da boli Howardova trojka

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

ignorišite kepšn molim vas, ali ovo je tehnička greška za Dobrića... Suđenje je bilo pristojno ali ovde su omanuli

 

plus ivanović koji skače sa klupe, okružuje sudije i traži čelindž :fantom:

Link to comment
1 minute ago, ToniAdams said:

 

plus ivanović koji skače sa klupe, okružuje sudije i traži čelindž :fantom:

 

njemu je možda i izgledalo kao faul, iz njegovog ugla, mislim ni na tv-u iz prve nisam bio 100% siguran šta se desilo, dok nisam video snimak

  • +1 1
Link to comment

Da sam sudija svirao bih nameran faul u napadu + tehnicka + 4 bacanja+ lopta sa strane za Zvezdu + bih pustio Kampaca da igra. Pošto nisam sudija žao mi je, moraćemo se zadvoljiti pobedom Partizana

Link to comment
15 minutes ago, ToniAdams said:

 

plus ivanović koji skače sa klupe, okružuje sudije i traži čelindž :fantom:

 

Moguce da ga je glavom zakacio po njonji. Nenamjerno naravno... A Ivanovic je morao da ispuca celindz nedje...

Link to comment
1 minute ago, MiddleClass said:

 

Moguce da ga je glavom zakacio po njonji. Nenamjerno naravno... A Ivanovic je morao da ispuca celindz nedje...

 

imaš snimak koji sam okačio gde se vidi da nije ni blizu, morao je Dobrić da dobije tehničku za to

 

čelendž mi nije sporan

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...