Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

20 minutes ago, Moća said:

Trenutno da ali poslednjih 7-8 godina ih je bilo dosta više. Nije baš i da svake godine izbacujemo po 5 talenta koji imaju potencijal za EL. I Partizan i Zvezda su imali sreće da se Hemofarm raspao pa su pokupili sve što valja i na taj način popunili rupu.

nije partizan ni onda dovlacio domace igrace koji su evroligaski kvalite, nego ih je pravio. mozda je bilo par izuzetaka, ali najbolji igraci drugih klubova su prodavani u inostrasnstvo nakon sto se afirmisu.

 

mega je imala onu jokicevu i micicevu generaciju, ali i tu su na kraju dvojica zavrsila u partizanu, dvojica u zvezdi, i jokic u nba. posle do petruseva nista, pa su jovica i djurisica izbacili od pionira do prvog tima. tako da je taj uticaj mege prenaglasen, po meni. ne ide bas gomila talenata kod njih, preorijentisali su se na hrvate i slovence poslednjih godina iz tog razloga.

Link to comment
20 minutes ago, Hroničar said:

 

Partizan je kod kuće jak i stabilan, plus ulaze svi šutevi spolja, doduše, tek treba da odigraju protiv ekipa iz vrha (Barselona, Real, Olimpijakos, Fener).

Što kaze brat shimpr, kako igramo, pre ćemo nekog od njih da dobijemo nego Bajern u gostima ili Asvel kod kuće 

Link to comment
20 minutes ago, Hroničar said:

 

Partizan je kod kuće jak i stabilan, plus ulaze svi šutevi spolja, doduše, tek treba da odigraju protiv ekipa iz vrha (Barselona, Real, Olimpijakos, Fener).

Što kaze brat shimpr, kako igramo, pre ćemo nekog od njih da dobijemo nego Bajern u gostima ili Asvel kod kuće.

Link to comment
20 minutes ago, Hroničar said:

 

Partizan je kod kuće jak i stabilan, plus ulaze svi šutevi spolja, doduše, tek treba da odigraju protiv ekipa iz vrha (Barselona, Real, Olimpijakos, Fener).

Što kaze brat shimpr, kako igramo, pre ćemo nekog od njih da dobijemo nego Bajern u gostima ili Asvel kod kuće.

Link to comment
3 hours ago, Ted said:

 

nije baš ni za očekivati da ćeš sve da dobiješ kući u ligi koja je prilično ujednačenog kvaliteta. to može u aba ligi, gde je jaz između večitih i ostatka lige toliki da se dovodi u pitanje i smiso lige, pa je samo pitanje dal ćeš da izgubiš od Zvezde kući ili ne. da ne pričam o domaćoj ligi, šta ja znam, gde će Kampaco da igra protiv Crnokose ili Mašinca. to nisu lige, to su inkubatori za upisivanje recki/titula. u obe lige mogu večiti da odigraju finala u naredih par nedelja i da se to završi. na isto bi izašlo kao i kad ćemo da se drljamo još pola godine i igramo smaračke utakmice.

 

lepo reče neki trener pre izvesnog vremena, večiti ne bi ni trebalo da igraju abu, ako će biti ovakvo stanje i ako se ubace u EL.

 

ali u EL koja je izjednačena, morao bi da imaš bolji omer od 2-8 na gostovanjima. mislim ako kaniš bilo šta da napraviš. ako si domaćinska ekipa, to znači da ćeš kući uspeti da napraviš 75-80%, ali će onda da te ubije onaj mizeran procenat koji ćeš napraviti na strani.

 

 

Makabi je isto na 2-8 u gostima i igrace top 8 jer su za razliku od vas prava domacinska ekipa. Kuci su na 9-1

  • +1 1
Link to comment
40 minutes ago, MiddleClass said:

 

 

Makabi je isto na 2-8 u gostima i igrace top 8 jer su za razliku od vas prava domacinska ekipa. Kuci su na 9-1

 

makabi nece igrati top 8

Link to comment

Krajnje je vreme da rezultatom demantujemo te priče kako pobeđujemo samo kod kuće.

 

Da odigramo kako treba u gostima i ubedljivo dobijemo derbi 

Spoiler

Studentski Centar

 

Link to comment

Kaže Željko da "Moramo da pokažemo reakciju posle poraza od Valensije". Ovo nije korektna izjava, po meni. Reakcija mora da se pokaže protiv Zvezde u sledećem kolu evrolige. Reakcija da se pokaže protiv protivnika koji te je kod tvoje kuće pobedio pred 20.000 tvojih navijača. Ne pokazuje se reakcija protiv nejakog Studentskog centra.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...