Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Rutinski su nas resili. Pracakali smo se nesto nogicama, hvatali neke prikljucke al videlo se jos od prve cetvrtine da duvamo ovde. Ova je tekma reklo bi se bila dosta bitna za top 8

  • +1 1
Link to comment

Nije ovo los nastup u Evroligi posle 10 godina. Jedini pravi kiks je poraz od Valensije u Beogradu.

 

Za bilo sta vise potrebna je mnogo jaca logistika - ne verujem da to imamo a da li moze da se poboljsa ne znam...

 

Naravno da ne pricam o finansiranju partizana i zvezde odakle pare da li to ima smisla itd.... ali kakva drzava takav i sport

 

Valensija daleko najodvratnija ekipa, uvek bili i istali.

Link to comment

Da nije on odrao bi nas neki drugi kao što i jeste nas ubio. Dubljević posle milion svičeva gde ostaje sam ispod koša sa Avramovićem.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Da li do sledeceg kola planiramo da dovedemo neka pojacanja? Ali, pod uslovom da mogu da igraju. Desetkovani smo, otisli su slovenac i slovak, sve nas je manje. Ovom napacenom timu je potreban jos igraca, ako moze neki stranac

Link to comment

Dva subjektivna osećaja su da bi sigurno dobili da smo poveli u 4/4 kao i da ne bi poveli da se igralo još sat vremena. Ako je i bilo neke nade, to je otišlo sa petom ličnom Lesora.

 

Sad da bi ostali u igri u naredne 4 (od čega dva vruća gostovanja) nam trebaju 3 pobede...

Link to comment

Zaboravio sam na utakmicu, al po komentarima bi se reklo standardno grozna utakmica kkp, te mi nije žao. Zoki Zorule da se prebaci da bude full time žbir.

  • Haha 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...