Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Mora se reci da imamo dobro sudjenje, pravo domacinsko.
Na jednu dobru utakmicu Andjusica dodje 10 u kojima ili ne igra, ili ne postoji, ili napravi vise gresaka neko koraka na parketu.

  • +1 3
Link to comment
1 minute ago, nenad said:

uvek je lepo videti kad neko odvali baskoniju, pogotovo sutem spolja, gomila siledzija i vanja marinkovic.

 

Cuti, cekaj, vodimo samo 17 :D

Link to comment
14 minutes ago, Lord Stef said:

 

Cuti, cekaj, vodimo samo 17 :D

 

ovo cak ni vi ne mozete da userete. :)

ovo je trebalo da dobijete preko 30 razlike, neverovatna je kolicina gluposti koje ste napravili.

Edited by nenad
Link to comment

Lepa pobeda, idemo dalje u valensiju. Iskoristili smo neigranje dva njima bitna igraca, inace bi bilo ovo egal kao u baskiji. Naneli i vukcevic odlicni. 

Link to comment
16 minutes ago, nenad said:

 

ovo cak ni vi ne mozete da userete. :)

ovo je trebalo da dobijete preko 30 razlike, neverovatna je kolicina gluposti koje ste napravili.

 

Brate ja sam se opustio tek posle Uroseve trojke za +20, do tad sam sedeo kao na iglama, u strahu da bas mi mozemo to da useremo

 

Trifa odigrao kao mator, Papa odlican, Lesor standard, kapiten kapitenski. Naneli ni minut, izgleda da je u bas zestokom kanalu

  • +1 5
Link to comment

Doktorska partija Pape, najzrelija partija Trife, kapitenska Puntera i standardna fajterska Lessorta. Ostali promenljivo ili neubedljivo.

 

Moglo je biti stoka razlike da smo malo ozbiljniji tim. Nemam objasnjenje za totalno odsudstvo fokusa bez ikakvog povoda..

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Svaki put kad Andjusa pokusa dodavanje, jedna panda umre..

Bolji ima procenat za 3 nego uspešnih dodavanja. 

 

Trifa MoM + Janis i one dve trojke Pantera koje su prelomila. Lepo je da smo im vratili, ne računajući derbi, od njih mi je bio najžaliji poraz.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...