Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Oni su šutirali 26% a mi 30% za tri. Ali to nije ni bitno, meni je najjači utisak da su grizli jedan za drugog sve do kraja i nisu se predali. Odbrana je bila najbolja od početka sezone bez obzira na rezultat. Elem, to je moj utisak. Uopšte nisam bio nešto sjeban posle utakmice. Fakat da smo samo 3, 4 gluposti napravili tokom cele utakmice je napredak samo takav

Link to comment

odgledao sam snimak. samo sam se zajebao što nisam premotao prvih par minuta ili celu četvrtinu, pa sam se iznervirao kao lajv da gledam

 

odradili nas. sreća pa im šut sa distance nije fercerao baš

 

nema teorije da uđemo u top 8 ako se ne vratimo sa plenom sa par gostovanja (a nekoliko lepih šansi smo prokockali). taman sve da dobijemo kući do kraja

Link to comment

@hooy
 

Је л’ си трезан гледао текму :D

 

Направили смо масу глупости, имали 10 асистенција и 13 изгубљених лопти, имали лоше проценте шута, примили 90 поена уз њихов шут за 3 од 26%, цео меч били у константном заостатку. То што смо се борили до краја и били донекле у игри је наш тм ове сезоне, само нас је Олимпијакос рашрафио и Барса и Реал донекле рутинирали, сви остали порази су били ту негде, могли смо али нисмо фазон.

 

Елем до оне паузице у ел средином фебруара играмо са:

 

Басконија

@Валенсија

@Звезда

Асвел

@Жалгирис

@Бајерн

 

Реално углавном конкуренти и дефинитивно кључан период сезоне по питању наших крајњих амбиција. Само две текме гајби али јбг од Валенсије и Звезде смо изгубили овде а против Басконије просули ону виђену победу тамо, тако да је сад време да се чупамо.
 

Са 2-4 се капирам опраштамо од амбиција за топ осам, с 4-2 смо ту у игри, 3-3 нит смрди нит мирише.

 

Link to comment

5-1 bi bilo sasvim dovoljno.

Baskonija i Valensija oslabljeni.

Derbi je derbi svašta može da bude.

Asvel kod kuće se podrazumeva.

Bajern u gostima bi trebao biti prolazan.

A za Žalgiris nisam optimista.

Link to comment
5-1 bi bilo sasvim dovoljno.
Baskonija i Valensija oslabljeni.
Derbi je derbi svašta može da bude.
Asvel kod kuće se podrazumeva.
Bajern u gostima bi trebao biti prolazan.
A za Žalgiris nisam optimista.
I to bi bilo sasvim realno.

Problem je što je i 1:5 jednako moguće.
Nedostaje vođa da povuče ručnu kad krenemo nizbrdo.
  • +1 3
Link to comment

Meni 4-2 ovde deluje skroz realno.

 

Poraz u derbiju i na jednom od ova dva poslednja gostovanja.

 

Ipak, pošto je u pitanju derbi, zadovoljan sam samo sa 5-1 :D

Link to comment

Baskonija - dolaze oslabljeni, ali tad su najopasniji. Ocekujem poraz

Valenisja - ako smo izgubili ovde, sta tamo da ocekujemo

zvezda - nema sta da trazimo pred njihovim navijacima

Asvel - vec uzdrmani nakon 4 uzastopna poraza, eto ga jos jedan

Bajern - Trinkijeva osveta

Zalgiris - mislim da ih nikad nismo tamo dobili

 

Pobede treba traziti protiv barse, reala, turaka, grka. Partizan sampion

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

od Zvezde ćemo izgubiti skoro pa izvesno. je ne mogu da se setim kada smo poslednji put dobili tekmu kad su oni bili domaćin. možda dok je Bogdan još igrao, u onom plejofu. možda sam nešto prevideo, ali stvarno ne mogu da se setim.

 

ovo ostalo može i ovako i onako. ne bi me čudilo da bude ni 5-1 ni 0-6. realno bi trebali da izvučemo 3-3, uz malo sreće i bolju igru na strani 4-2

Edited by Ted
Link to comment
7 minutes ago, Ted said:

neka bude tako.....iz tvojih usta u Božije uši

Sad se moliš Bogu, a kad se Aleksa krstio protiv Fenera, onda su svi osuđivali njegov postupak

  • +1 1
Link to comment

Jedno 80% utakmica je na jednu loptu ali će ta jedna pogođena otvorena trojka da promeni ravnotežu među zvezdama.

 

Možete da nas dobijete jer ste dobra ekipa i to je to.

Edited by Heaviside
Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Jedno 80% utakmica je na jednu loptu ali će ta jedna pogođena otvorena trojka da promeni ravnotežu među zvezdama.

 

Možete da nas dobijete jer ste dobra ekipa i to je to.

 

ja nemam nikakvu dilemu da možemo, u smislu kvaliteta koji imamo.

 

samo mislim da nećemo. nešto iz razloga vaše trenutne bolje forme i manje oscilacija + domaći teren + činjenica da dugo nismo pobedili kao gosti. sve to stvara određeni pritisak, sa kojim se mi ne borimo baš najbolje.

 

u svakom slučaju, pre toga idu Baskonija i Valensija, pa treba napraviti dobru uvertiru u El derbi. recimo sa dve pobede, ako može. a i vi igrate pre toga nešto. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...