Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Grozna tekma za oba tima, festival promasaja, izgubljenih lopti i ostalih gluposti. Nema potrebe da se prikenjava igracima, nije bilo nase vece i to je to. Idemo dalje... 

 

Kad igras dobro i lepo, onda ima nekog smisla da pizdis na sudije, ovako nema potrebe za tim. Inace mislim da je bilo minimal domacinsko, kako vec "pravila" nalazu. 

  • +1 2
Link to comment

Mene ovo sa čelendžima i gledanjem snimka nervira principijelno, jednostavno bi moglo i moralo mnogo bolje. Ne mislim da su vas ukupno gledano mnogo oštetili.

  • +1 1
Link to comment

Jedna od onih utakmica gde se nerviras sve vreme, u startu se odlepe i posle celu utakmicu kao nesto stizemo al' ne da se usranom do potoka. Ne pamtim da je neki tim ovako disciplinovano cuvao zaostatak izmedju 6 i 10 poena tri cetvrtine.

 

Andjusa crni index -10

Link to comment
13 hours ago, J.R. Cash said:

Nasi klinci nisu dovoljno dobri. 

 

Ovako su komšije 3 meseca pljuvale Petruševa. 

 

Novica je imao sreće što se probijao pre pojave ppp-a.

Link to comment

Ono sto vi vatreni pobornici guranja mladih igraca po svaku cenu ne razumete je da nije svaki mladi igrac isti. Dejan Borovnjak nije Nikola Pekovic, Aljosa Mitrovic nije Bogdan Bogdanovic, Bane Djekic nije Novica Velickovic. Gregor Glas is not him.

Smajli je sinoc bio sve suprotno od Novice. Mlohav, sasran, pogubljen. Izgledao je kao da je direktno iz srpske lige sleteo u NBA (oh, wait), toliko nije pripadao. Trebalo je da bude izveden u drugom minutu, dodatna tri koja je dobio su mu samo stetila. On mozda ima potencijal da nekad dostigne EL nivo, ali to se nece desiti tako sto ce ga neko pustati da sataren baulja terenom.

  • +1 3
Link to comment

@JR  Sa ovim mogu da se složim potpuno.

 

Ali jebiga, nismo baš skupili borovnjake - o tome pričam.

 

Tristana ne volite, meni je poezija da ga gledam; ok, pogubljen je u odbrani i mora da usitni taj korak, ali daj mu šansu. Madar je prošao draft, ali nije to Miljenović, uostalom fino napreduje. Trifa se najpoštenije izborio za minutažu pored živog Papapetrua. Alen prošao draft, nije valjda on Bane Đekić?

 

A mogli bi da se setimo i vremena kad smo od Vuleta Avdalovića pravili regularnog EL pleja. 

 

Na stranu sve - problem je u tome što matori ne isporučuju ono za šta su plaćeni, počev od Kevina kapitena, pa do Pape, stranca koga najviše poštujem. 

I naravno, sve narečeno se ne odnosi na Lesora - on ima grobarsko srce kao Veseli ili Lovernj.

  • +1 1
Link to comment

Au bre covece, Vuletovi skorovi u EL:

  • 2002 6:8, ispali u grupi
  • 2003 4:10, ispali u grupi u kojoj je 5 od 8 timova islo dalje
  • 2004 6:8, ispali u grupi
  • 2005 2:12, ispali u grupi

Jel na to treba da se vracamo da bismo kalili klince?

 

Dok stranci nisu igrali u nasim klubovima bili smo topovsko meso Evrolige. Kad su poceli dogurali smo do final4. Sada ne igraju jer volimo da se bahatimo, igraju jer nam je mala baza talentovanih igraca, srednji esalon talenata nije dovoljno dobar za EL, a oni najtalentovaniji rano odlaze u NBA, bez da ostave traga kod nas.

Alen je trenutno blizi Banetu Djekicu nego Novici Velickovicu, sa draftom ili bez, ne bi verovao ko danas sve prolazi draft.

 

btw - nerviram se jer moj najbolji ortak ima istu pricu - ovo nije moj Partizan, gde su domaci talent, nema? kako nema... Onda ubacis te domace talente u igru i prosecan evroligas ti napravi 10:0 za 2 i po minuta, e onda ne valja Zeljko prevara, kurac od kluba itd.

  • +1 1
  • Hvala 5
Link to comment

Niti je Makabi bas prosecan evroligas (pogotovo nije kod kuce), niti smo otvorili tako lose iskljucivo zaslugom Smajlija. Zeljko je klupirao i njega i Nanija i Jama, jer nisu usli u utakmicu kako treba. Ne bira on prvu petorku po sistemu ecipecipec, vec priprema na treningu, pa ako se odmah zasere, sledi kazna. To ne znaci da na sledecoj utakmici neko od njih nece imati vecu minutazu i bolji ucinak. 

 

Andjusic je juce isto bio kriminalno los, verovatno najgori od svih nasih igraca. A na sledecoj opet moze da bude x faktor koji ce nam doneti pobedu..

  • +1 1
Link to comment

Uopšte nismo bili loši. Bili smo uglavnom na 2 poseda zaostatka, uprkos tome što su nas isprebijali, i nedostatku sudijske ljubavi. Odbrana mnogo bolja nego inače, par gluposti na kraju nas je sjebalo. U svakom slučaju smo verovali u pobedu sve do kraja, šampionski. Odlična utakmica za nas. Juče je Makabi igrao vrhunski, nemojte se zajebavati. 

  • -1 1
Link to comment

Da su pogodili bar pola otvorenih trojki, dobili bi nas glatko. Dali su nam 90 poena uz ocajan sut za 3p. U svakom segmentu su nas nadigrali..

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...