Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Kakva cardio partija Nunalija :hail:

 

Raduje sto se domaci igraci razigravaju kroz ovakve utakmice, bice bitan svaki covek i svaki kvalitetan minut u drugom delu EL sezone

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
Klasična tzv porodična atmosfera utakmica, puno dece, lepo raspoloženje, bez nerviranja...
Poluprazno, tuga da sa Cibosima igramo revijalnu utakmicu.

Bez trunke nacionalno naboja, publika se zabavljala sa prozivkom Čovića, slikanjem sa Novicom i pevanjem sa Lesorom.

Malo smara to spuštanje gaća.
  • -1 2
Link to comment
16 hours ago, Lord Stef said:

Ko je ovaj Chiva Moneke za koga smo navodno zainteresovani?

Niko bitan jer nema veze sa nama, niti trazimo nekog drugog trenutno koliko mi je poznato ...

  • +1 1
Link to comment
Bilo je ljudi za pun Pionir. Cibona nije spustila gace, igrala je koliko moze.
 
Jedino sto smara su ovakvi postovi na loop mesecima.

 
Ne sumnjam da izgleda senzacionalno iz perspektive Dragišine pečenjare.

U stvarnosti, izgledalo je ovako:

4484ef6e18b0ec1c682bc3ef0effc3fc.jpg

I bilo je dosadno do jaja.
  • -1 1
Link to comment

Ако изузмемо Звезду, Цедоли и Ефемпе као преостале три од четири екипе из врха, остатак лиге добијамо просечно округло 20 разлике.

 

Тако да није ово уопште лоша посета с обзиром на околности, број утакмица, никад већу разлику у квалитету и никад мању неизвесност у сусрету са 80% противника у Аби.

  • +1 9
Link to comment
12 hours ago, April said:

Ne sumnjam da izgleda senzacionalno iz perspektive Dragišine pečenjare.

U stvarnosti, izgledalo je ovako:

4484ef6e18b0ec1c682bc3ef0effc3fc.jpg

I bilo je dosadno do jaja.

 

Par vas ima iscasena ocekivanja od ove sezone, romanticna i poptuno otkacena od realnosti. U stvarnosti smo se vratili u EL, jebeni Zeljko Obradovic je trener Partizana, svaka utakmica u Areni je uzivanje, igramo sasvim dobro, svakako iznad mojih ocekivanja. Da smo dobili derbi i onu vec dobijenu utakmicu s Baskonijom, bilo bi savrseno.


Nice try sa Dragisinom pecenjarom, jedino sto godinama imam sezonsku za kosarku i fudbal. Grobarski cred se meri kad se nas 500 smrzava na JNA protiv Radnika iz Surdulice.
Uglavnom, bilo je preko 7 hiljada ljudi protiv tima skupljenog s koca i konopca.  Vodio sam cetvorogodisnjeg sina i on kaze da je bilo je odlicno. Radije cu verovati njemu nego matorim mitomanima koji nemaju predstavu o kosarci, ali imaju dovoljno samopouzdanja da primete kako Zeljko ne zna sta radi i nema akcije.

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...