Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, copkillah said:

Jesmo li imali makar približno dobru četvrtu četvrtinu ove sezone kao ovu sinoć?

 

 

 

Protiv Makabija je bila nasa najbolja 4/4 do sada. To je bilo prvi put da posle manje vise izjednacene 3/4, dodamo gas i odlepimo se za mirnu zavrsnicu..

Link to comment

Bolonju smo zgazili 30 razlike, to nam je bila prva pobeda.

 

Znaci drugi deo nije isti raspored kao prvi samo obrnuta domacinstva? Sta su ti godine eurocupa... 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Ja se plašim da je bliže tome da ga nema do kraja sezone.

 

Kazu da ima laksi oblik, pa mozda se i brze oporavi..

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Bez preterivanja ono sinoć u 4. je bio uragan.

 

Negde krajem 3.četvrtine, na nekih 65-65 uhvatim sebe kako razmišljam koje bi uživanje gledati onakvu utakmicu bez navijačke uključenosti. Sjajan tempo, odlični procenti šuta, rezultatska klackalici, puna hala - sve najlepše što košarka može da ponudi.

 

I u egalu sam se iskreno pribojavao momenta kada nam stane šut. Retkost je da neka ekipa konstantno tokom celog meča sipa sa distance sa tom preciznošću (Baskonija nas je slično natapala onomad). Ipak u poslednjoj četvrtini smo prebacili u dve brzine iznad i oduvali ih.

 

Lesor manijak, Panter pogađao tačno kad je trebao, Đuša zaključao na kraju, Madar sjajno otvorio, pa pao, pa opet pogodio par bitnih šuteva u 2. pol, Exum posle slabijeg starta ozbiljno podigao nivo u nastavku, onaj 2+1 što je muški izneo je jedan od ključnih momenata meča. Papa pogađao, raduje što je nastavio da šutira i nakon 2 vezana promašaja. Smajli solidni minuti, ozbiljno me je izludeo u onoj kontri što nije dodao Madaru? nego iz koraka išao na kucanje pa dobio srećom faul Džejmsa..

 

Naneli jeziv, hvala Željku što nas je poštedeo njegovih minuta. To je ono što sam zamerao početkom sezone, znam da je Naneli bolji igrač od Danila i Trife, ali ova ekipa ne može da trpi 30 min igrača u minus fazi, ma kako se on zvao. Od minusa još smo imali nekontrolu skoka pod našim košem i solidan broj glupo izgubljenih lopti (Madar prednjačio) sve do poslednjeg perioda. Mada je i tu samo mali višak sreće bio da Danilova 3-4 pasa me završe u izgubljenim loptama i kontrama nego u nogama protivnika.

 

Nadam se da će predikcije za Balšu biti pesimističke i da ćemo ga ipak videti početkom marta u ekipi.

  • +1 5
Link to comment

Lepo je biti navijač Partizana.

Ćelavi Obradović zahvalan na dočeku, tim igra kako treba, vidi se da je u pitanju tim, a ne grupa.

 

Ovo je tako dobar bust za samopouzdanje i uopšte za sve. 

 

Podelio sam gomilu wubova. :*

SAMO OPTIMIZAM SAMO PARTIZAN. :*

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

 

 


Ako je neko propustio, neko snsovsko smeće po imenu Bojan Raičević, odazvalo se Ćokijevom pozivu na mobilizaciju

 

Ja mislio neki od naših. Doduše zaludna budala svakako.

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

 


Ako je neko propustio, neko snsovsko smeće po imenu Bojan Raičević, odazvalo se Ćokijevom pozivu na mobilizaciju

 

Šta se tačno dogodilo?

Ne kužim jbg.

Link to comment

Pustite SNS mobilizaciju, da se vratimo na bitne stvari

 

25 razlike protiv Cibone, Andjusa 22, Smajli 20, Tristan 14, Avram 8 asistencija

 

Sve ide svojim tokom

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...