Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1/4 i 4/4 su nam bile kao iz snova. Skoro da nije bilo slabe tačke. Pre svih Danilo Clutcher :ziga:+ je Panter došao raspoložen.

 

Kod njih je James totalno van forme, a Brown deluje kao jedan od manje inteligentnih igrača koje sam gledao ove sezone. Subjektivan osećaj je da je zajebao sve što je mogao.

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

James od onog faula za 3 nad Panterom skroz van igre. Od tog trenutka 0/10 iz igre i dva vezana promašena bacanja uz par izgubljenih lopti i očajnu odbranu. 

Link to comment

Nisam hteo nista da pisem, samo sam gledao, ne pamtim kad sam ovako uzivao u kosarci kao u ovoj poslednjoj cetvrtini 

 

Jebeno bravo bukvalno svima

  • +1 7
  • Wub 1
Link to comment

KRVOLIPTANJE

 

Svi genijalni, james sesti igrac, punter kapitenski, exum malo ali presudno, andjusic pokido, lessort bratina grobarska, madar ko mator, papa dont pric se probudio u napadu, jedino naneli kurac na biciklu, al dobro nek odmori jednu. Daj albu sad mamu im jebem

  • Wub 2
Link to comment

Кад овако шутирамо уз на моменте одличну одбрану можемо да победимо свакога. А кад Папапетру убаци три тројке можемо да добијемо и Бостон вероватно.

 

О Лесору :ziga: да не трошим речи, не видим начин да га задржимо сл сезоне.

 

Пантер коначно прави меч, ваљда ово наговештава повратак у форму, време је.

 

Мадар покидао, бзвз изгубио оних пар лопти, сем тога одличан. Врхунску одбрану је одиграо на Џејмсу.

 

Ђуша клачер, ово је оно што нам треба од њега.

 

Ледеј стандардно испод радара одради добар посао.

 

Папапетру коначно продисао у нападу, кад је кренуло да улази све, кренуло и њему јбг.

 

Ексумара исто добар, једино је Нанели неко време у каналу. Чак и Смајлијеви минути солидни.

 

Монако ми је некако сличан тим као ми, у смислу да осцилирају много, делује да могу сваког лагано да победе али и да изгубе јбг. Мада је цела евролига таква ове сезоне, више него икад рекло би се.

 

Следеће две бек ту бек у три дана Макаби тамо и Басконија овде. Имамо моментум реално, ако би дркнули Макаби тамо пада и Басконија сто посто.

  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...