Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Joe D said:

nisam ja ubedjen da je veci potencijal u napadu. trifa se malo prebildovao i izgubio fluidnost pokreta koju je imao kad je bio mladji, ali ima on ozbiljnu rezervu.

Glas mitsko biće.

 

Nisam fan onoga o "nedobijanju šanse", mislim da za to postoji dobar razlog.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Glas nam je pogurao sezonu prosle godine u novembru, u trenucima kada niko drugi nije mogao ni bazen da pogodi, no od tada bas metiljavo, malo i povredjen, pa ga nema. Ako biramo izmedju njega i Trife, biramo dobro, bar je domaci igrac i reprezentacija mozda bude imala neke koristi.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

nisam ja ubedjen da je veci potencijal u napadu. trifa se malo prebildovao i izgubio fluidnost pokreta koju je imao kad je bio mladji, ali ima on ozbiljnu rezervu.

Moguće, verovatno recency bias. Dečko je malo dijabola, ali u poslednjih par meseci igra odličnu košarku, pa se nadam da je malo prelomio u glavi.

  • +1 1
Link to comment

Za Glasa je Vesa Petrović

 

Ne znam šta bih rekao, mislim da smo mogli više da dobijemo od Glasa.

 

Opet, evidentno je da je povreda uticala na brzinu i eksplozivnost - nadam se da zbog njega da je više psihički nego realan fizički problem, bila bi katastrofa za klinca da mu je trajna posledica povrede.

 

Što se tiče poređenja sa Trifom, napadački neke partije koje smo videli od Glasa, nismo do sada videli od Trife (u KKP), defanzivno je Trifa klasa iznad, što se tiče glave - Trifa je definitivno luđi, nadam se da će uspeti tu ludost da kanališe u pozitivnom smeru. Sve u svemu - u ovom trenutku nijanse su u pitanju, nadam se da su u klubu napravili pravu procenu što se tiče dometa ovih momaka. U svakom slučaju Gregoru sve najbolje!

 

Za Monako, samo neka naši nastave sa istim pristupom iz poslednjih nekoliko utakmica i nema štete. Dobro je za samopozdanje igrača da smo dobili konačno neke neizvesne završnice. Svi igrači su zdravi i registrovani :fantom:, gosti iz kneževine dolaze oslabljeni, svi činioci nam idu na ruku - tako da nek nam je sa srećom večeras.

Link to comment

 

svi bi bili dobri da kaze trener igras 30 minuta i svaki napad si opcija broj 1.

ali ne ide to tako.

ovo malo sto je igrao je bio los ( verovatno kao posledica povrede ali..)  a i kad bi pruzio svoj maximum vidi se da ne bi bio neki jala blazic ili bogdanovic.

daleko od igraca potrebnog partizanu u evroligi i aba.

 

 

Link to comment
26 minutes ago, bradilko said:

svi bi bili dobri da kaze trener igras 30 minuta i svaki napad si opcija broj 1.

Normalno da ne bi, kakva je ovo izjava?

 

Blažić i Bogdanović u istoj rečenici :rolleyes:

 

31 minutes ago, bradilko said:

daleko od igraca potrebnog partizanu u evroligi i aba.

Pa da, nama za 15.igrača u rotaciji treba barem nivo Dončića iz Reala 

Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

Normalno da ne bi, kakva je ovo izjava?

 

Blažić i Bogdanović u istoj rečenici :rolleyes:

 

Pa da, nama za 15.igrača u rotaciji treba barem nivo Dončića iz Reala 

blazic i bogdanovic luka. na njega sam mislio

ajmo dalje..

izjava je takva da kad jedan igrac udje i pokaze svakim svojim pokretom da nije za taj nivo kosarke i da ne moze da nadje sebe ni u tih minut dva makar ne dao kos ali bar da ne gresi da mu ne skidaju loptu sa glave i ne deluje kao dete medj velikima tj imao je glas dovoljno prilika i jasno se videlo da ne moze niti ce moci u evroliga konkurenciji a upitna je i aba. 

evo videcemo u mornaru. za njega je onaj mijailovic dzordan licno a isti ni primaci evroligi.

nama ne treba 15 igraca u rotaciji posebno kao glas i zato je  otisao.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...