Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

13 minutes ago, BWA said:

Ali zašto?

Dobili smo Efes prije 3 dana. Rasturili solidnu ekipu koja je imala isti skor kao i mi pred ovaj meč.

Da, na kraju se brukali ali bez ikakvih posljedica.

Da meč traje 42 minuta, sigurno ne bi sve ovako izgledalo.

 

 zato što nemam poverenje u tim

 

zato što ne vidim nekakav napredak u odnosu na prethodnu sezonu, osim u količini uloženog novca

 

zato što, ako nešto ne volim, to su sumanute ekipe koje se ljuljaju od sjaja do očaja na nedeljnom nivou (a kako vidimo i na nivou singl tekme), bez ikakvog kontinuiteta, gde ni gospod Bog, ni trener, ni niko živ ne može da zna šta će da izađe na parket, kako će da se ponaša i igra

 

zato što sam ubeđen da tako ne može da se napravi nikakav ozbiljan rezultat

Edited by Ted
Link to comment
1 minute ago, Ted said:

zato što ne vidim nekakav napredak u odnosu na prethodnu sezonu,

 

Covece, pre par dana smo odigrali odlicnu utakmicu i dobili dvostrukog uzastopnog prvaka Evrope.

 

To je sad redovno i ocekivano, a ovo glupiranje kraja klupe je rasipanje ugleda?

  • +1 6
Link to comment

Aleksa povredio primicač pa nije igrao? Valjda će moći protiv Fenera. Papapetru nije igrao večeras samo preventivno, zbog neke povrede? Nastupa li protiv Fenera?

 

Vidim njima Motli duži period van terena pa doveli Kostasa Adetokumboa. Malo olakšanje za Lesora.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
13 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Covece, pre par dana smo odigrali odlicnu utakmicu i dobili dvostrukog uzastopnog prvaka Evrope.

 

To je sad redovno i ocekivano, a ovo glupiranje kraja klupe je rasipanje ugleda?

 

sorry, ali ja ne vidim napredak

 

pravimo ista sranja kao i prošle sezone, samo na višem nivou takmičenja, pošto imamo jači tim. zato mi se čini da će i ishod sezone biti isti

 

ja lično nemam motiv da gledam to. ne pozivam nikoga da to radi, niti agitujem protiv kluba, samo kažem da mi se to ne gleda

Link to comment
Just now, Ted said:

 

sorry, ali ja ne vidim napredak

 

pravimo ista sranja kao i prošle sezone, samo na višem nivou takmičenja, pošto imamo jači tim. zato mi se čini da će i ishod sezone biti isti

 

ja lično nemam motiv da gledam to. ne pozivam nikoga da to radi, niti agitujem protiv kluba, samo kažem da mi se to ne gleda

Gledaj sad u četvrtak protiv Fenera u 18:45h. Velika prilika da skinemo još jedan veliki skalp. Imaju dosta povređenih igrača. :fantom:

Ako bude igrao Papa - dobijamo.

Link to comment



 
Očajan disbalans kvaliteta između sedam igrača (8 sa Aleksom) i ostalih.


Ovih 5 minuta ne govori ništa ni o čemu.

Trifa, Smajli I Tristan bili odlični dok nisu počeli eksperimenti. FMP nije baš tim za trening, drago mi je da im je to brzo pokazao.
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, BlackGeorge said:

Gledaj sad u četvrtak protiv Fenera u 18:45h. Velika prilika da skinemo još jedan veliki skalp. Imaju dosta povređenih igrača. :fantom:

Ako bude igrao Papa - dobijamo.

 

ne verujem da ću u četvrtak biti kući pre 20.30, tako da ništa od toga

Link to comment

@April

Trifa kao igrač uloge uvek može biti dobar, kao neki 8, 9, 10 igrač. Ovo što mu je Željko zadnjih par mečeva priređivao - hokejaške izmene da igra samo odbranu, pogotovo kada krene taj svič. Smajli neka igra kao večeras i bonbona (nije igrao večeras u finišu), pogotovo ako nam se vrati onaj Smajli sa početka prošle sezone. Tristan da se šlepa uz prvih sedam najjačih (on kao peti na terenu) može, ali da ga Željko sakrije jer ne zna da igra odbranu. Oni kao epizodisti, drugopozivci uz ovih 7 - 8 glavnih igrača, sasvim OK

 

Ali Tristan, Trifa, Smajli  da budu u glavnoj ulozi u koprodukciji sa Đorđijem, Brodzianskim, Anđušićem (tu bi dodao i Glasa kao još jednog očajnog defanzivca iako nije igrao večeras), ne! Nikako! Brodolom u najavi.

 

Uostalom evo šta je rekao Željko i apsolutno ga podržavam:

 

"...Onda je povisio ton. "Ne verujem da je opuštanje niti potcenjivanje, već realan prikaz onoga što neki igrači mogu da urađe. Čekaću ponovo da me neko od vas pita što ne igraju mladi. Biće ključno pitanje, pa ću vam reći da pogledate zadnjih 5 minuta protiv FMP-a. Imam 16 igrača, ali ću sve ovo da sabiram i oduzimam kada bude došlo vreme da se donose odluke.

Naglasio je da nije problem bila motivacija. "Motivacija je bila na odličnom nivou, 5 pre kraja 79:58, '+21' je bilo, igrači su bili izvanredni. Sve što smo postavili kao principe u odbrani i u napadu, bilo je nekih sitnih detalja, bili su izuzetno motivisani. Poslednjih pet minuta. Svakom ko malo prati košarku, sve je jasno."

Edited by BlackGeorge
  • +1 1
Link to comment
14 minutes ago, April said:


 

 


Ovih 5 minuta ne govori ništa ni o čemu.

Trifa, Smajli I Tristan bili odlični dok nisu počeli eksperimenti. FMP nije baš tim za trening, drago mi je da im je to brzo pokazao.

 

trifa i smajli jesu bili odlicni, prvi je usao malo rekreativno u zavrsnicu, desava se, smajli nije ni zavrsio.

 

tristan sa druge strane... rekao bih da bi trebalo malo spustiti ocekivenja od njega u ovom trenutku. ne pripada na terenu.

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, BlackGeorge said:

@April

Trifa kao igrač uloge uvek može biti dobar, kao neki 8, 9, 10 igrač. Ovo što mu je Željko zadnjih par mečeva priređivao - hokejaške izmene da igra samo odbranu, pogotovo kada krene taj svič. Smajli neka igra kao večeras i bonbona (nije igrao večeras u finišu), pogotovo ako nam se vrati onaj Smajli sa početka prošle sezone. Tristan da se šlepa uz prvih sedam najjačih (on kao peti na terenu) može, ali da ga Željko sakrije jer ne zna da igra odbranu. Oni kao epizodisti, drugopozivci uz ovih 7 - 8 glavnih igrača, sasvim OK

 

Ali Tristan, Trifa, Smajli  da budu u glavnoj ulozi u koprodukciji sa Đorđijem, Brodzianskim, Anđušićem (tu bi dodao i Glasa kao još jednog očajnog defanzivca iako nije igrao večeras), ne! Nikako! Brodolom u najavi.

 

Saglasan. Sa svim napisanim.

 

Ali Tristan, Trifa i Glas nikad neće postati igrači dok god ih Željko ne istrpi onako kako je istrpeo Aleksu prošle sezone. Tako smo čekali da proigraju i Mire, i Haris, i TNT i Bogdan. Videti kod komšija gde je sad Petrušev, a gde je Tristan. Obojica su bili u sličnom kanalu.

 

To je cena koju bih ja platio.

Link to comment

Aleksa je bio na mnogo većem nivou od svih pomenutih i pre dolaska u Partizan. 
 

Petrušev je i pre toga odigrao MVP sezonu u ABA ligi dok je Tristan imao jednu dobru utakmicu protiv Barse u karijeri i to je to. 

Edited by garmonbozia
  • +1 3
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...