Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

11 minutes ago, *edited by mod said:

Kad nema neke igre daj bar da pobedimo.

 

Iako smo ocajno sutirali za 3, sto naravno olaksava protivniku da igra odbranu, napad nam je prilicno dobro sljakao. Puno asistencija (vise nego sto prosecno belezimo), i dosta poena pod samim kosem..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Spreman sam da potrosim 100 evra u nekom elitnom nocnom klubu. Zelim da proslavim sa stilom, pa ne pobedjuje Partizan svaki dan. A ni svake nedelje, nekad prodje i citav mesec

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 1
Link to comment
4 minutes ago, Azdaja said:

Ja imam želju da viču Vučiću pederu jebo te Kampaco!!!

 

 

 

Kampaco dolazi baš zato jer ste mu to vikali. Ako nastavite doći će i centar od 2 miliona.

  • Haha 5
Link to comment
3 minutes ago, Nikodije said:

 

Kampaco dolazi baš zato jer ste mu to vikali. Ako nastavite doći će i centar od 2 miliona.

Nek dovede i Tavaresa i Marjanovića i Luku. :)

 

Lakše mi je ovako kad smo avangarda. 

  • +1 1
Link to comment

Mi ne možemo da utičemo na roster naših komšija.

Ostaje nam samo da krvavo radimo sa ovim skromnim sastavom u nadi da će nam se trud u konačnom isplatiti.

Oni su sada favoriti za osvajanje trofeja.

Apsolutni...

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment
48 minutes ago, shimpr said:

Sta da radimo sad posle pobede? Da li treba da idemo na neki trg da proslavimo? Cudan osecaj

 

Bili trubaci ispred Arene. Najbolji provod u gradu.

Link to comment

Bilo je previse blizu koliko smo bili bolji. Prvu cetvrtinu je trebalo da dobijemo dvocifreno, dok je drugo poluvreme bilo na F4 nivou. Da nisu dali jedno 15 poena na bazi kurca, ovo bismo rutinski resili. Na kraju opet dve defanzivne budalastine na +4.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...