Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

9 minutes ago, Azdaja said:

Hvala Joe. Upravo to, šok terapija koja je uspela. Plus Vildoza + Nedović faktor koji je vrhunski odigrao svete utakmice.

 

Da vidimo šta nam petak donosi, lepo je rekao Renne, pakao je ovo od kalendara i rasporeda.

 

Ne mozes da kukas na raspored a igras sa 7 igraca. I posle se hvatas za glavu sto se prave neshvatljive greske.

 

Zvezda ima vecu rotaciju od nas, Asvel isto. Bukvalno svi..

  • +1 6
Link to comment

nije duzina rotacije narocito bitna. zvezda ima previse pomocnog osoblja, partizan nema uopste. nije ni jedno ni drugo optimalno za evroligu. zeljko bi morao vise da veruje igracima, nema poente da ti trifunovic i vukcevic odigraju nula minuta, a madar 5 u skracenoj rotaciji. negde moras da istrpis da bi dobio nesto od tih igraca u nastavku sezone.

  • +1 4
Link to comment

Pa ako uporediš rezerve uzimajući na parketu najaču petorku:

Partizan: Exum, Panter, Papapetru, Ledej, Lesor, Rezerve:Madar, Avramović, Anđušić, Nanali, Trifunović, Vukčević, Smajlagić, Brodzianski, Koprivica.

Zvezda: Vildoza, Nedović, Dobrić, Bentil, Mitrović, Rezerve: Ivanović, Marković, Topić, Lazić, Lazarević, Holand, Petrušev, Martin, Kuzmić.

 

Zvezdina klupa nije ništa jača od Partizanove ajd da kažemo Martin i Ivanović bi mogli kod vas  a ostali svi imaju da kažemo lošiju reputaciju od Partizanovih ali im je Duško našao ulogu pa to funkcioniše. Petrušev isto se tek diže on je kog Jovanovića bio mrtvo puvalo.

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Hvala Joe. Upravo to, šok terapija koja je uspela. Plus Vildoza + Nedović faktor koji je vrhunski odigrao svete utakmice.

 

Da vidimo šta nam petak donosi, lepo je rekao Renne, pakao je ovo od kalendara i rasporeda.

 

meni petak donosi obavezu da držim neki vebinar, što će da mi pojede pola dana, a nakon toga mi donosi jedan dečiji rođendan na koji moram da vodim ćerku ;)

 

a što se nas tiče, držimo se dobro do 4.30 sekundi pred kraj, onda naredna 4 minuta ne postižemo koš, gubimo tri lopte, pravimo 4 faula i promašujemo 5 otvorenih šuteva, ubacićemo neka bacanja u poslednjih 30 sekundi i izgubiti okvirno sa 3 do 5 razlike

  • +1 1
Link to comment

Drago mi je Tedo da je porodica dobro, a i profesionalno sve kako treba.

 

Nadam se u petak da ćeš se obradovati sa svima nama, a ako ne, jebi ga, život ide dalje. :D

Edited by Azdaja
Nepismen sam
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...