Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

3 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

Crkli su bili. Onaj faul Pape je direktno odstupanje od dogovora, samo da bi se izbegao produzetak. U ovakvom ritmu utakmica na svaka 2-3 dana, skracena rotacija i konstantno cediti iste igrace nema smisla. Moze Zeljko da siri ruke koliko hoce kada grese u napadu, kada zaboravljaju svog igraca u odbrani i sl, svaki kraj utakmice su ko mrtvi konji..

ma nema boga da bi neko namerno izgubio da ne igra produžetak

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

 

Crkli su bili. Onaj faul Pape je direktno odstupanje od dogovora, samo da bi se izbegao produzetak. U ovakvom ritmu utakmica na svaka 2-3 dana, skracena rotacija i konstantno cediti iste igrace nema smisla. Moze Zeljko da siri ruke koliko hoce kada grese u napadu, kada zaboravljaju svog igraca u odbrani i sl, svaki kraj utakmice su ko mrtvi konji..

 

ovo faktički znači da mi nemamo ekipu koja može da igra EL. ne u smislu da nema tu igrača koji imaju kvalitet, nego naprosto nemamo dovoljno igrača za ovaj ritam.

 

ako je to, onda je ovo gotovo.

 

ja sam inače uvek na strani igrača ako su ovakve stvari u pitanju. ljudi su nisu mašine, nikome ne želim povredu, niti da bude iscrpljivan preko granice  izdržljivosti. to je nehumano

Link to comment
2 minutes ago, MeanM@ said:


Jel im jos igra Petar Naumovski?

 

Ne ali tu je Rakocevic, ceka blok od Kostunice... pardon, nece moci, od Raduljice :D

 

Ja vec nemam snage da gledam vise a tek je decembar. Naravno da cu gledati i dalje jer sam idiot ali ovo vise nije kosarka, ovo je mrcvarenje ove divne igre

Link to comment
2 minutes ago, Ted said:

 

ovo faktički znači da mi nemamo ekipu koja može da igra EL. ne u smislu da nema tu igrača koji imaju kvalitet, nego naprosto nemamo dovoljno igrača za ovaj ritam.

 

ako je to, onda je ovo gotovo.

 

ja sam inače uvek na strani igrača ako su ovakve stvari u pitanju. ljudi su nisu mašine, nikome ne želim povredu, niti da bude iscrpljivan preko granice  izdržljivosti. to je nehumano

pričali smo vam, a vi ste nas zajebavali, da je ovo nenormalan ritam

  • Hvala 1
Link to comment
17 minutes ago, garmonbozia said:

nije tražio da prave faul, zato je popizdeo. Što je još veći problem, znači igrači ga ne slušaju

I to nije prvi put.

Link to comment
1 minute ago, Ted said:

 

ovo faktički znači da mi nemamo ekipu koja može da igra EL. ne u smislu da nema tu igrača koji imaju kvalitet, nego naprosto nemamo dovoljno igrača za ovaj ritam.

 

ako je to, onda je ovo gotovo.

 

ja sam inače uvek na strani igrača ako su ovakve stvari u pitanju. ljudi su nisu mašine, nikome ne želim povredu, niti da bude iscrpljivan preko granice  izdržljivosti. to je nehumano

 

Nije tacno da nemamo. Na jednoj EL utakmici Madar ce odigrati preko 20 minuta, na drugoj 3-4. Vukcevic na jednoj 10, na drugoj ne ulazi uopste. To su Zeljkove rotacije na kojima insistira, ali trpi tim..

 

Imas 3 igraca Exum, Leday i Lessort sa preko 30 minuta, jedva disu. A i drugi znaju da igraju u kontinuitetu po 15 minuta. Naravno da im pada koncentracija kada nemaju svezinu..

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

 

Nije tacno da nemamo. Na jednoj EL utakmici Madar ce odigrati preko 20 minuta, na drugoj 3-4. Vukcevic na jednoj 10, na drugoj ne ulazi uopste. To su Zeljkove rotacije na kojima insistira, ali trpi tim..

 

Imas 3 igraca Exum, Leday i Lessort sa preko 30 minuta, jedva disu. A i drugi znaju da igraju u kontinuitetu po 15 minuta. Naravno da im pada koncentracija kada nemaju svezinu..

 

ne znam. nisam pametan.

 

teorija kaže da imaš skoro najbolljeg mogućeg trenera i stručni štab, da imaš dobar roster sa puno igrača koj imaju EL iskustvo i renome, da imaš rasprodatu halu i veliku podršku sa tribina.

 

praksa kaže da se raspadaš po šavovima.

 

nešto tu ne štima, i to debelo.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, Ted said:

 

ne znam. nisam pametan.

 

teorija kaže da imaš skoro najbolljeg mogućeg trenera i stručni štab, da imaš dobar roster sa puno igrača koj imaju EL iskustvo i renome, da imaš rasprodatu halu i veliku podršku sa tribina.

 

praksa kaže da se raspadaš po šavovima.

 

nešto tu ne štima, i to debelo.

 

Zapravo, ne raspadamo se u klasicnom smislu te reci. Mi osciliramo, ali se drzimo u egalu do kraja. Gubimo neizvesne zavrsnice i pravimo gluposti zbog nedovoljno koncentracije, a ja sam ubedjen da je to dobrim delom zbog umora, odnosno prevelike potrosnje nosilaca. Pogledas njihov govor tela, dusa im u nosu.

 

Ovo sa namerno napravljenim faulom da bi se sustinski sprecio eventualni produzetak protivno instrukcijama sa klupe je novi momenat.

Edited by Jimmy Kowalski
  • +1 1
Link to comment

Naneli masio bacanje dva puta u poslednjih 20 sekundi za dva poraza, Panter za jednu. Da ne pominjemo one promasene otvorene trojke na derbiju. Neverovatne stvari.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...