Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

21 minutes ago, lord_s said:



Mi apsolutno moramo da vratimo primat u 'domacoj' ABA ligi pod jedan i ta liga, misljenja sam, bi trebala da konstantno daje jednog ucesnika EL.

 

Apsolutno se slažem sa tobom da treba da vratimo primat u Aba ligi, odnosno da je osvojimo.

Ali nisam siguran da li i Željko razmišlja tako. :D 

 

Ili će da ide sistemom eliminacije bitnosti Aba lige dobijanjem dugogodišnje EL licence. Za sada mu je sve tu : Ogroman sopstveni ugled koji ne može biti nikako ukaljan, lova, 11.000 skupo plaćenih godišnjih ulaznica, rusi (putin) koji će da sačekaju sledeću grejnu sezonu "da vide" kako će se švabe snaći za zamenski jeftini gas, tako da od povratka u EL za ruske klubove nema ništa, i na kraju - Bodiroga na čelu evrolige.

 

I da ne zaboravimo i jučerašnji benefit koji je ostvario - dobra organizacija meča protiv zvezde u evroligi gde je posle dužeg vremena prošlo sve kako treba.

Svaki plus se piše i dodaje na konto licence. :fantom:

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Papapetru nikad nije imao taj "boli me kurac" stav. Da nije opravdao veličinu pojačanja na početku sezone (tj. dskoro), nije uopšte. Poslednjih par utakmica je odličan, pogotovo u derbijima, al' Panter ni u kom slučaju nije lider, nikad nije to ni bio. Graditi tim oko njega je suludo.

Edited by garmonbozia
  • +1 4
Link to comment
12 minutes ago, garmonbozia said:

 Panter ni u kom slučaju nije lider, nikad nije to ni bio. Graditi tim oko njega je suludo.

 

 

Sta to vidis sto najbolji trener u istoriji ne vidi?

  • +1 1
Link to comment

Niko nije bezgrešan, pa ni veliki Željko Obradović. A isto tako znam da najviše u životu mrzi da gubi, pa imam poverenje da će pokušati sve da promeni trenutno stanje.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, garmonbozia said:

Papapetru nikad nije imao taj "boli me kurac" stav. Da nije opravdao veličinu pojačanja na početku sezone (tj. dskoro), nije uopšte. Poslednjih par utakmica je odličan, pogotovo u derbijima, al' Panter ni u kom slučaju nije lider, nikad nije to ni bio. Graditi tim oko njega je suludo.

 

Punter ima svoje nedostatke, ali "boli me kurac" stav nije jedan od tih. Kapiten je postao silom prilika, jer je Zagor odbio da ostane, ali traka ionako nije bitna stvar. Sem Lessorta, svi ostali igraju promenljivo, i to je potpuno uobicajeno. Zapravo je neubicajeno da igrac sa ovolikom minutazom kao Mathias isporucuje redovno. To se retko vidja..

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

 

Apsolutno se slažem sa tobom da treba da vratimo primat u Aba ligi, odnosno da je osvojimo.

Ali nisam siguran da li i Željko razmišlja tako. :D 

 

Ili će da ide sistemom eliminacije bitnosti Aba lige dobijanjem dugogodišnje EL licence. Za sada mu je sve tu : Ogroman sopstveni ugled koji ne može biti nikako ukaljan, lova, 11.000 skupo plaćenih godišnjih ulaznica, rusi (putin) koji će da sačekaju sledeću grejnu sezonu "da vide" kako će se švabe snaći za zamenski jeftini gas, tako da od povratka u EL za ruske klubove nema ništa, i na kraju - Bodiroga na čelu evrolige.

 

I da ne zaboravimo i jučerašnji benefit koji je ostvario - dobra organizacija meča protiv zvezde u evroligi gde je posle dužeg vremena prošlo sve kako treba.

Svaki plus se piše i dodaje na konto licence. :fantom:

kada tako postavis stvari nekako me bas briga sto pucamo derbije i igramo generalno za kurac

 

 

not :fantom:

 

  • Haha 1
Link to comment

preterujete sa kukanjem na zeljka i igru. el je jebeno takmicenje, gde sa par losih raspleta u zavrsnici lagano moze da ti se desi da vezes 5-6 poraza. perspektive radi, trenutno je na tabeli poslednji etore mesina.

 

verovatno boli sto se vasa losa serija poklopila sa nasom dobrom, ali ni jedna od tih serija nije realna tj. obe su delom posledica srece. ja bih se jos uvek pre kladio na vas i za aba i za el.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Potpis Vildoze je vratio balans u odnos snaga (meni je Partizan i dalje malo ispred, ali minimalno i bez ikakvih garancija), Kampaco pomera klatno na pogresnu stranu.

Link to comment

partizan je individualno za klasu jaci od zvezde, distribucija talenta u rosteru je druga prica. 

 

+avramovic mnogo znaci ovom timu, to ce karakterno i energetski biti drugi tim kad se vrati

Edited by Joe D
  • +1 5
Link to comment

ja sam posle utakmice napisao da mi deluje da ivanovic bolje koristi sta ima od obradovica

tu najpre mislim na rotaciju visokih

prva izmena negde u drugoj cetvrtini, 2 katastrofalna minuta i to je to

onda smailagic ulazi poslednja 2,3 minuta poluvremena, sto su mu ujedno i jedine minute i jedini odmor lesora u utakmici, to je tek suludo da jedina 2 minuta covek odmori pred pauzu poluvremena

onda se krajem trece seti tristana, koji igra dobro i provede mu u igri skoro sve vreme do kraja utakmice

jeste slovak u najboljem slucaju evrokup nivo, smailagic izasao skoro iz povrede, tristan zelen i los u odbrani,a li jbg nije da zvezda ima sve janise i jokice pod kosem

 

hocu reci jeste partizanov roster takav kakav jeste, pa jos dodatno sjeban povredama, ali deluje pogresno da se rotacija ne prosiri makar toliko da ovi najoptereceniji predahnu i sveziji docekaju zavrsnicu, pogotovo sa rasporedom kakav imaju el klubovi

 

naravno da iz toga ne seldi da je zoc propali starac i kurac od trenera

uostalom nije ni nadigran od nekog anonimusa, vec dugogodisnjeg el trenera

Link to comment

bas je zeljko nadigran od ivanovica LoL

zvezda ima bolji tim koliko god navijaci  ne zele to da priznaju.

da ne pricamo o vildozi i nedovicu koji mogu 1 na 1 sa kim hoce u evroligi.

to partizan nema. vise zavisi od timske igre. partizan ima pantera koji moze da reseta a moze da mu se desi da bude dobro cuvan i da jednostavno nemamo alternativu.

kiliko to bilo smesno nekima partizan na klupi ima trifunovica, vukcevica, glasa, onog novog slovaka, rovitog smailagica, andjusica koji je kesa.

sa ovolikim brojem utakmica tesko sve to ide. ajde da vidimo kad se prosiri rotacija za avramovica.

 

 

 

  • -1 1
Link to comment

Nismo mi krivi sto vam skupo placeni igraci igraju kao kese. Panter, Exum, Nanali, Papapetru, Ledej i Lesor su 6 proverena igraca koji su igrali F4 EL. Madar i Vukcevicmedju najvecim prospektima u evropi. A to sto ne igrate kako treba to je pitanje za Zeljka.
Apropo Kampaca mislim da bi njegovo dovodjenje bilo greska, vise nam treba krilo ubica.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

zeljku hvala sto je u partizanu i daj boze da ostane jos dugo kod nas.

od kako je dosao mi smo 

dokazivanje bilo cega zvezdinim navijacima je besmisleno.

do juce ste pljuvali nedovica danas se kunete u njega. kukali ste sto dolazi dusko ivanovic a sad je posle nekoliko utakmica najveci na svijet.

jednostavno niste vredni ozbiljne rasprave. 

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...