Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

Kakav lampice da se upale? Jedino da oteraju Obradovića što bi bilo samoubistvo. Obradoviću samom su se lampice sigurno upalile. Doveli su i pojačanje tamo gde treba, samo što za sada deluje da su opet pogrešno izabrali, mada nikad se ne zna. 

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, garmonbozia said:

"drama" je što se ne pale lampice u klubu za ovakav niz. A pametan čovek gleda unapred, a ne trenutno stanje.

 

ko je pametan covek u ovoj jednacini? ti? ja? Ostoja? :laugh:

u pravu si da treba gledati unapred. i ova nasa igra ce vremenom biti bolja - sa istim igracima, sa istim trenerom.

boricemo se za to 8.mesto, i treba da se borimo, ali je realnije da cemo biti oko 11-12 mesta. kad budemo imali 10 evroligaskih igraca, onda cemo moooozda doci do osmog.

 

btw ne znam koliko se lampica popalilo u Milanu. u poslednje dve sezone su bili u 4 najbolja tima u EL, a sad su poslednji. sigurno i tamo svetli ko u luna parku.

  • +1 1
Link to comment

Mene Obradovicev mandat podseca na Pesicev u Zvezdi, kada se od njega ocekivalo da prekine  vladavinu Partizana . Znaci veliko trenersko ime za instant upseh. Jedina razlika je u tome sto je Pesic tada imao dosta slabiji tim od ovog koji ima Partiozan sada.

Edited by Micko8
Link to comment
4 hours ago, April said:

 

Nije 4 utakmice. Neizvesnu završnicu nismo dobili više od 13 meseci.

 

Ivanović objasnio kako poslednja akcija treba da izgleda. Na prošloj tekmi gledali smo tajmaut na kome Željko pita : 'Kevin da li si spreman da igramo izolaciju na tebe?' - 'Spreman sam!' I to je naša priprema za poslednji napad. Tako 13 meseci.

 

Možda sve bude bolje u februaru. Možda...

KKP je trenutno odličan kao i pečenjara kod Dragiše: poznata kafana, dobro društvo, samo je hrana bulja

 

Poslednja Zvezdina akcija je improvizacija jednog odlicnog igraca. Nije tu Ivanovic nista pokazao. U istom postu se jezis izolacije za najboljeg igraca i tvrdis da poslednja akcija treba da bude improvizacija najboljeg igraca.

 

Sinoc smo poslednjih nekoliko poseda napali preko Papapetrua na postu i imali smo odlican sut svaki napad. Sta drugo zelis od trenera?

image.thumb.png.8212a49f8b6d2f3b6e91894c9fa4c2c8.png

  • +1 4
Link to comment
Just now, Wilde said:

Željko procenio da mu za igranje EL i titulu u ABA ipak treba neograničen budžet.

Mislim da je vec dovoljno kritika od strane nas samih apropo Zeljka i budzeta, ne vidim potrebu za ovim osim ciste provokacije.

 

Zamisli posle velike pobede u derbiju(na EL gostovanju) i generalno sjajne serije, osetis potrebu da napises ovo, pa makar i bilo tacno.

  • Tužno 1
Link to comment
2 minutes ago, Heaviside said:

:lolol:

I opet će ako se ne budeš lepo ponašao.

Sredi mi mesto kad budete domacini protiv nas u EL :D

Edited by Milošica
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...