Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

8 hours ago, J.R. Cash said:

Cetiri poraza na loptu, u svakoj od tih utakmica smo imali prednost u jednom momentu zavrsnice. Bas steta, mnogo menja utisak i gura nas u spiralu poraza iz koje cemo sad tesko izaci na zelenu granu.

 

Nije 4 utakmice. Neizvesnu završnicu nismo dobili više od 13 meseci.

 

Ivanović objasnio kako poslednja akcija treba da izgleda. Na prošloj tekmi gledali smo tajmaut na kome Željko pita : 'Kevin da li si spreman da igramo izolaciju na tebe?' - 'Spreman sam!' I to je naša priprema za poslednji napad. Tako 13 meseci.

 

Možda sve bude bolje u februaru. Možda...

KKP je trenutno odličan kao i pečenjara kod Dragiše: poznata kafana, dobro društvo, samo je hrana bulja

  • +1 4
Link to comment

Pošto sam meditirao celu noć da kažem jedno. Pobedili smo!

 

Puna hala, nigde urina, drmanih koševa niti pljuvanja po zvezdinim igračima.

Čak su i skakutali posle zaslužene pobede sa njihovim navijačima. Uglavnom beže u tunel glavom bez obzira.

 

Tako da bravo Partizan, bravo navijači.

  • +1 3
Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Pošto sam meditirao celu noć da kažem jedno. Pobedili smo!

 

Puna hala, nigde urina, drmanih koševa niti pljuvanja po zvezdinim igračima.

Čak su i skakutali posle zaslužene pobede sa njihovim navijačima. Uglavnom beže u tunel glavom bez obzira.

 

Tako da bravo Partizan, bravo navijači.

 

Dakle mozete kad hocete... :fantom:

  • Haha 3
Link to comment

Ogromna stvar, cak iznad glupe Zvezde nije bilo nikakve one skalamerije od krova

 

image.png.47ea3bf5cf2b4783a9ee0fff21064ab6.png

 

 

Ovo je prakticno prvi put Grobari vs Delije, Zvezda vs Partizan u jednoj modernoj areni, bez atletske staze.

 

Moze se kad se hoce.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Pošto sam meditirao celu noć da kažem jedno. Pobedili smo!

 

Što bi rekli, izgubili ste ali niste poraženi. :D

 

Zanimljivo mi je kako se odričete Obradovića, čovek je najtrofejniji a verovatno i najbolji Evropski trener ikada. Sama činjenica da je kod vas na klupi je pravo malo čudo. Pri tom, nije neko ko misli da je popio svu pamet sveta zbog svojih titula već prati košarku i trendove, i dan danas se nadograđuje kao trener (sudeći po njegovim intervjuima, a u njegovu iskrenost ne sumnjam).

 

Ipak mislim da je do selekcije igrača, nas je usrao Vildoza iz čista mira i sa njim i Nedovićem smo nenormalno potentni, obojica imaju iskustvo, znanje i samopouzdanje. 

 

Ja Žoca mnogo gotivim, volim njegovu srčanost i iskrenost i trenerske i ljudske principe, ali razmišljajući gde bi mogla da bude njegova krivica, ona možda leži u velikoj strogoći što možda igračima predstavlja veliki pritisak i ne mogu da se opuste i daju svoj maksimum. Nemam dileme da ga svi cene i poštuju i da znaju da će sa njim individualno da napreduju, ali rekao bih da je 85% vremena na klupi napet i ljubičast, dosta vikanja na igrače, agresije, što samo po sebi nije problem, ali moraš to balansirati sa po nekim osmehom, zagrli nekoga, lepo nekome nešto reci, nasmej se, sve u cilju da po nekad malo i smanjiš pritisak sa igrača kako bi na terenu bili opušteni.

 

Ovo svakako od sinoć nije neka tragedija po vas, osim u psihološkom smislu, da je jedan od onih šuteva na kraju ušao, mi bi bili posrani kao vi sada, mi smo u suštini odigrali očajnu, tragikomičnu odbranu u nizu na kraju gde smo par puta ostavili vaše igrače na šutu same kod duhove, čista je sreća da nijedna nije ušla. Na kraju presudila muda Nedovića što je baš ono što je vama falilo. 

  • +1 2
Link to comment
16 minutes ago, Mil@n said:

Zanimljivo mi je kako se odričete Obradovića, čovek je najtrofejniji a verovatno i najbolji Evropski trener ikada.

 

Ma, bolji trener u ovom trenutku neće preuzeti Partizan, a i nije samo do "trenerskih" sposobnosti, već i do sposobnosti da privuče i kvalitetne igrače, sponzore, itd. Niko ne tera Obradovića, samo se nadamo da će doći iz dupeta u glavu da trenutni koncept nije baš najsjajniji.

Link to comment
25 minutes ago, Mil@n said:

 

Ovo svakako od sinoć nije neka tragedija po vas, osim u psihološkom smislu, da je jedan od onih šuteva na kraju ušao, mi bi bili posrani kao vi sada, mi smo u suštini odigrali očajnu, tragikomičnu odbranu u nizu na kraju gde smo par puta ostavili vaše igrače na šutu same kod duhove, čista je sreća da nijedna nije ušla. Na kraju presudila muda Nedovića što je baš ono što je vama falilo. 

 

To je bila svesna taktika Duska Ivanovica. Sjajni defanzivni specijali. Cista genijalnost. Izucava ce se na kosarkaskim klinikama pod nazivom "Kako se usrati u Zeljka Obradovica i njegovih 156 napadackih setova".

 

E Zeljko, Zeljko, 20 milki sprcas i nisi u stanju da dovedes igraca koji ce pogoditi otvoren sut..

Link to comment
33 minutes ago, Mil@n said:

 

Što bi rekli, izgubili ste ali niste poraženi. :D

 

Zanimljivo mi je kako se odričete Obradovića

 

niko se ne odriče Obradovića. ako nekoga i ima, to je debela manjina

 

ljudi se samo pitaju wtf. is going on, pošto je očigledno da postoji preveliki raskorak između očekivanja i dešavanja. ovaj raskorak postoji i kada je izuzmu ona nadrealna, nerealna i ostrašćena očekivanja o uzimanju EL, f4, gaženju plitkog potoka do svih titula isl

 

to ti je kao neka mala cost-benefit analiza, koja trenutno ukazuje na nesrazmeru uloženog i dobijenog. ali, ovakva analiza se pravi na kraju sezone a ne sada, da bi bila relevantna. ako se osvoji aba liga i ne bude na dnu EL, sve ovo će se zaboraviti

 

najviše što sada može da se konstatuje to je da je očigledno da se stvari ne odvijaju po planu. ali i sa planovima je nevolja. znaš kako se kaže, život je ovo što se dešava dok mi planiramo nešto drugo. pa eto, nama se dešava život, odnosno puno nekih objektivnih faktora je doprinelo da sad ne ličimo na ono na šta želimo da ličimo. ljude više brinu subjektivni faktori, dal je moglo bolje pri ovakvim okolnostima. očigledno da većina smatra da jeste moglo bolje, da se neka stvari ponavljaju od samoga početka, odnosno ne spadaju u objektivne, već očigledno subjektivne probleme.

 

na kraju krajeva, tajne nikakve nema, na kraju sezone sve će biti jasno. ako se ponovi prethodna, jasno je da će se raditi o ogromnom neuspehu, pošto je jasno da niko ne pravi ovakav tim da ne bi napravio ništa.

  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...