Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Azdaja said:

Selekcija mizerija. Divljanje pantera na ovom nivou sam video samo kod onog debila Džejmsa što je u Monaku sada. Al taj brat isporučuje malo ozbiljnije i češće od ovog.

 

Ideš u kurac više.

 

I onaj Goudlok što ga je Obradović doveo prve godine u Fener je iz sličnog fazona. 

  • +1 1
Link to comment

Тешко је ишта паметно рећи. 13 скокова више, чак 10 више у нападу, слични проценти шута, асистенција и изгубљених лопти и опет смо изгубили. Све се више стиче утисак да је овај тим једноставно лоше селектиран и да Жељко не успева да извуче маскимум из истог.

 

Неко изгледа стварно мора да га пита: “Екипа вам игра као курац већ годину и нешто дана, шта планирате да учините по том питању?”.

 

Јер кад изгубиш 15 разлике дерби код њих па онда опет изгубиш пред пуном ареном, то мора да попали апсолутно све аларме.

  • +1 2
Link to comment

Pa realno svi možemo da budemo smireni.

Nekog konkretnog rezultata ove godine teško da ćemo videti.

Željko će ponovo svojim imenom/ugledom doneti Evroligu i sledeće godine. Možda i dugogodišnju licencu. E sada, ja bih voleo da napokon uzmemo i tu aba ligu ali to će sada biti vraški teško. Oni sada imaju odličnog trenera, mogu da nas brejknu i pred 20.000 navijača, tako da nam ni domaći teren u finalu plejofa nije nikakav garant. Plus sada imaju i hrabrosti, kuraži. 

 

Željko sada može da vežba svič odbranu do sledećeg oktobra :D

  • +1 2
Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

@kud u maglu Simoviću utisci iz hale? Prošlo sve ok na kraju? Osim rezultata al to je već očekivano.

ma da, incidente su očekivali samo oni koji nisu bili na utakmici 300 godina

 

odličan basket bio, nadam se budući el klasik. jbg dobili nas na jednu loptu. papapetru i madar + ostalo tankosava,

jebeni naneli se nije pojavio od tenksgivinga, valjda će doći za božić u beograd

 

izgubili smo u 2/4 kad je ušla ona kljakava petorka sa anđušićem i egzumom kog su pročitali posle one aba tekme. ovo posle je bila jurnjava u kojoj su se oni bolje snašli kao iskusnija ekipa

 

također, u celoj 2/4 je bilo bez navijanja kao znak ostoji što je dao ćoravom karte, nekako se poklopilo to i zaustavljanje celog tima. posle su ga i napušavali najverniji, što je meni znak da je dobro postupio u toj partiji pokera sa ćoravim zlom

 

dosta ljudi koji inače dolazi na el i aba nisu došli na utakmicu već su im mesta zauzeli fudbalski navijači

 

 

 

 


 

nisam stigao pre utakmice da napišem koju o toj zavrzlami sa kartama, a ovde sam čitao gomilu gluposti o tome al sad nije ni bitno

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
25 minutes ago, *edited by mod said:

Samo Petrić u Evropi 

 

Da, Gordan je super. Eto to malo da ne prestanem sve da gledam..

 

Ali tri puta u zadnjih deset dana ja radim loženje i pravim atmosferu kao da se na svadbu ide i tri puta završim posrana po glavi…

  • +1 3
Link to comment

Meni je Panterov sut na kraju ok odluka. Otvoreniji sut u toj fazi utakmice ne mozes imati. I svaki nas napad u poslednjih par minuta je bio dobar. Promasili smo sve i jebiga. Morali smo biti pametniji u odbrani u zavrsnici i nismo smeli dozvoliti onaj kanal iz druge cetvrtine. Tu nas je klupa unakazila, kako je ko ulazio tako nam je pucao u noge. U drugom poluvremenu se i klupa popravila.

 

Cetiri poraza na loptu, u svakoj od tih utakmica smo imali prednost u jednom momentu zavrsnice. Bas steta, mnogo menja utisak i gura nas u spiralu poraza iz koje cemo sad tesko izaci na zelenu granu.

  • +1 4
Link to comment
46 minutes ago, MayDay said:

U 10 dana me prvo reprezentacija pomrači dvaput, pa sad KKP. Miligram sreće mi sport nije doneo ove godine. 😫😫😫

 

Potrudicu se da zapamtim i prigrlim onu maglustinu pri izlasku iz Arene. Vise cemo ceniti srecu na kraju sezone.

Link to comment

realno, ništa nije izgubljeno. samo su, kod nekih, izneverena očekivanja (koja su očigledni bila nerealna).

 

jbg. sport je lep i zbog toga što je moguće i dešava se da se neka razbijena ekipa u toku sezone pokupi, složi, namesti i počne da radi kako valja. mi smo još uvek u fazi sezone kada je ovo moguće. dal je realno, drugo je pitanje. u svakom slučaju, uvek je potrebna neka iskra, nešto što će igrače da zapali, poveže, pa postanu tim, da im krene za rukom ono što do tada nije, da pogađaju ono što do tada nisu (otvorene šuteve npr). to može da bude bilo šta u bilo kom trenutku, a nama koji gledamo sa strane to nikako ne može da promakne, kad/ako se desi.

 

ovo našoj nesretnoj grupi to se nije desilo do sada. još uvek su modu korak napred, nazad dva. možda i nema preduslova za tako nešto. ne znam, nisam dovoljno stručan da ocenim, ali može biti da zaista postoji neka strukturna greška u konstrukciji ovog tima koja naprosto ne dozvoljava da sve klikne. sve je to naizgled toliko blizu, tesni porazi, porazi na jednu loptu, ali jednu su ti porazi neka konstanta.

 

što se derbija tiče, prednost domećeg terena rabi samo Zvezda. ne mogu da se setim kad smo tačno poslednji put dobili kod njih. možda i jesmo neku, toliko ima utakmica da više ne možeš ni pratiti i pamtiti. ali svakako nismo dobili ni jednu koja je bila važna, odlučujuća, prelomna. nije ni ova bila odlučujuća i prelomna za bilo šta, osim za samopuzdanje igrača.

 

kao što sam rekao više puta, deluje da nešto ozbiljno ne štima. pošto postoji vrhunski stručni štab, elementarna logika mi nalaže da je tako, u suprotnom bi stručni štab to uspeo da razreši u nekom trenutku. ovako, to traje i traje, bez ozbiljnijih naznaka da će da prestane.

Edited by Ted
  • +1 2
Link to comment
43 minutes ago, J.R. Cash said:

Meni je Panterov sut na kraju ok odluka. Otvoreniji sut u toj fazi utakmice ne mozes imati. I svaki nas napad u poslednjih par minuta je bio dobar. Promasili smo sve i jebiga. Morali smo biti pametniji u odbrani u zavrsnici i nismo smeli dozvoliti onaj kanal iz druge cetvrtine. Tu nas je klupa unakazila, kako je ko ulazio tako nam je pucao u noge. U drugom poluvremenu se i klupa popravila.

 

Cetiri poraza na loptu, u svakoj od tih utakmica smo imali prednost u jednom momentu zavrsnice. Bas steta, mnogo menja utisak i gura nas u spiralu poraza iz koje cemo sad tesko izaci na zelenu granu.

Jeste prethodni, onaj zadnji na nerešeno je sulud. Imaš produžetak i šut za pobedu, samo treba da istrošiš vreme. I jedan put je rešio da na drka loptu 10 sekundi ma driblingu pre nego što opali trojku, a baš sad je to trebao da uradi. 

Link to comment

Nije bio pun napad, bila je razlika od 5 sekundi. Ima skrinšot na prethodnoj strani. Više mi je do toga da neko ko je elitni šuter kao Panter još od Huventuda prošle godine nije ubacio bitan šut. Anđušić 2.0.

Nije slučajno da smo najbolje na parketu izgledali kada je preko puta bio Marković. Mi nemamo beka koji može da odbrani nešto i Egzum ne može to da igra, bar na ovom nivou. Pa i napadački, jedina prednost koju on donese je u tranziciji i igri leđima. Na postavljenu odbranu treba sekundarni plej jer je on neupotrebljiv.  

Iako sezona već djeluje izgubljeni mislim da će zavisiti od Alekse, u kojoj mjeri će se on vratiti posle povrede.

  • +1 1
Link to comment

Dobro, odbrana je bila neuporedivo bolja nego u proslom derbiju, nebo i zemlja. Mi smo priliku da ranije završimo utakmicu ispustili u drugoj četvrtini kad smo im bacili pet lopti u ruke za 10 lakih poena. U završnici smo pravili individualne mentalne greške u odbrani i promašili otovrene šuteve. Panter verovatno u karijeri nije imao dva otvorenija šuta.

 

  • +1 1
Link to comment

Jes, legenda prodao lopte, pomagao sa Vildoze i omašio šut za pobedu. A da, legenda isto pustio karte u slobodnu prodaju pred utakmicu i napravio pritisak na ekipu. 

  • +1 5
Link to comment

opušteno, nije pitanje života i smrti.

 

a raznih ratova mi je dosta za tri života.

 

čak i da jeste rat u pitanju, neko bi mogao da konstatuje da smo ove sezone prilično dobro opremljeni "ratnom tehnikom", da imamo iskusnog "generala" i dobar "vojni budžet", pa opet na "bojnom polju" ne stoji najbolje. čak i u ratu, ne sjebe te uvek protivnik svojim dejstvima, nekad se samoupucaš, samopobediš, pogrešno ceniš svoju snagu, ne uviđaš gde ti je slaba tačka isl.

 

  • +1 5
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...