Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

To je tako, sta da se radi, izgubili smo i idemo dalje, 2 treninga i vec smo na sledecoj utakmici, sta drugo da vam kazem.

Makar je lepo izdvojio kakav je wtf momenat 17 sekundi do kraja i Panterova hero trojka.

  • +1 1
Link to comment

Dobro i ne treba da baca igrače pod autobus, barem nešto dobro iz cele ove priče. 

 

Prošle godine je digao ekipu pred ABA finale, aj da vidim kako će da digne sada. Košarka ne može da se igra bez pleja

  • +1 4
Link to comment

Dosta sličnosti ima ovo sa Bursom. Puna Arena, loženje, vraćanje iz minusa i onda izgubiše dobijenu utakmicu. Tužno je što od nove godine već revijalno igramo EL

Link to comment
3 minutes ago, MayDay said:

U 10 dana me prvo reprezentacija pomrači dvaput, pa sad KKP. Miligram sreće mi sport nije doneo ove godine. 😫😫😫

Samo Petrić u Evropi 

 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, April said:

Uzeti traku Panteru i dati je Janisu.

 

Da uvedemo rotirajucu traku, posto je i Janis do skora izgledao zreo za otpad :D 

 

Ne znam, jebem li ga sta se desava vise, od onog duplog kola u Spaniji mi jednu utakmicu nismo odigrali kako treba (raspalu Buducnost ne racunam). 

Link to comment
8 minutes ago, April said:

Uzeti traku Panteru i dati je Janisu.

Posmatram Janisovo ponašanje u zadnjih par utakmica malo detaljnije. Vidim da je često na terenu samoinicijativno skupljao ekipu da im nešto važno saopšti. Ima štofa, ima kvalitet, ima mozga i treba da bude kapiten, definitivno.

  • +1 5
Link to comment
18 minutes ago, garmonbozia said:

Ima da se svađa sa novinarima.

 

Ovako napusavanje novinara od strane Zeljka davno nije vidjeno. Jadan Rajko, bas nadrljao.. :fantom:

 

Sta je bilo pozitivno? Atmosfera bez incidenta. Znaci, moze kad se hoce.

 

Nismo primili stotku. Napredujemo. Defanzivni ulaz u mec odlican. Prava energija. To je trebalo da nam omoguci da se oslobodimo nervoze u napadu, ali iz nekog razloga nije. Jako zrela partija Papapetrua. Uz standardnog Lessorta nas najbolji igrac. Vezao je nekoliko dobrih utakmica, to raduje.

 

Sta je bilo negativno? Dosta igraca sto u kontra ritmu, sto stegnuti. Ocajan sut kao posledica nervoze i pritiska. Leday vec standardno nestaje u derbijima, Nunnally se nije ni pojavio, Punter nekad donese, nekad odnese pobedu. Suvise je jednodimenzionalan, sve radi automatizovano, lose prepoznaje kad treba sta da uradi. Trpac ali nije lider..

 

Sto kaze Zeljko, nema mnogo filozofije. Greske koje igraci po automatizmu prave, padovi koncentracije ispravljas kroz trening. Video, pa trening, pa utakmica, pa video, pa trening, pa utakmica, pa video, pa trening, pa utakmica. Jebiga, nema druge..

  • +1 7
Link to comment



Posmatram Janisovo ponašanje u zadnjih par utakmica malo detaljnije. Vidim da je često na terenu samoinicijativno skupljao ekipu da im nešto važno saopšti. Ima štofa, ima kvalitet, ima mozga i treba da bude kapiten, definitivno.


To je i meni upalo u oči. A rekao bih i da ga slušaju.
  • +1 2
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...