Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

13 minutes ago, bradilko said:

kako ga je posrao?

pobedio covek, nedovic posle 6 promasenih zabode trojku. 

ne lici bas na poseravanje.

da je panter dao onu trojku bila bi druga prica.

bicemo bolji tamo kad treba. malo smo se zaleteli da mozemo u top 8.

ako nista dobar je bio tristan.

vozimo dalje. 

 

Ne vozimo mi nigde.

Već sada se vidi da će nas zvezda urnisati i u aba ligi, bez obzira ako budemo prvi. Napraviće neki brejk, imaju kvalitet i pre svega TRENERA.

Za evroligu me boli uvo, kao što sam i ranije rekao, jer kvalitet nemamo niti smo ga imali. Barem do sada.

Mi imamo užasno sujetnog čoveka na klupi koji će da nastavi sa ovom zajebancijom.

 

Razmišljam o tome da je Željko bukvalno došao u Partizan da svojim imenom spašava glavu raspalom Ostoji koji je nizao pogrešne poteze jedan za drugim.... Ali izgleda da ga je zajebao prijatelj koji neće preterano da se cima na klupi :D

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nema tim ni karakter ni vodju... Kad ide dobro onda gazimo a kad udje voda u uši skupe se jajca i izgledamo kao rekreativci na terminu. 

 

Svetle tačke večeras Vukčević i Papapetru u četvrtoj i Lesor u prvoj. 

Da se ja pitam Naneli bi mi imao slobodu koju ima Panter. Gori sa procentima ne može da bude 

  • +1 2
Link to comment
kako ga je posrao?
pobedio covek, nedovic posle 6 promasenih zabode trojku. 
ne lici bas na poseravanje.
da je panter dao onu trojku bila bi druga prica.
bicemo bolji tamo kad treba. malo smo se zaleteli da mozemo u top 8.
ako nista dobar je bio tristan.
vozimo dalje. 
Pa Željko napreduje.

Prošli put je bio na -15
  • +1 2
  • Haha 7
Link to comment

Ziv nisam da cujem izjave, da li ce biti makar trunke samokriticnosti kod Zeljka ali i kod igraca ili ce opet biti nije nas bilo dovoljno na treningu

edit - za ovo gore, kao sto sam rekao, ne da bih mu uzeo traku nego bih mu pocepao ugovor momentalno.
Ja ovo nisam video ikada, kakvo jebeno wtf pomracenje uma

Edited by lord_s
  • +1 2
Link to comment
Just now, copkillah said:

Prva stvar koju bih uradio sutra je da uzmem traku Panteru. 

Prosto, nije kapitenski materijal i preskupo nas je koštao do sada.

 

+100

 

Čekam konferenciju, zanima me sta je sad izgovor.

 

Počeo je dobro da me zrači, ako krene sa treningom i kako se slabo radi, pa rođače...

 

I još jedna potvrda, bez dobrog playmakera nema Leba na ovom nivou.

  • +1 1
Link to comment
Just now, lord_s said:

Ziv nisam da cujem izjave, da li ce biti makar trunke samokriticnosti kod Zeljka ali i kod igraca ili ce opet biti nije nas bilo dovoljno na treningu

Ima da se svađa sa novinarima.

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Već sezonu ipo smo užasni u završnici, neverovatno je da se to ne popravlja. Ledej je posle par promašaja zaličio na crnog Kuruca koji se plaši da uzme šut. Mi smo u kanalu bili, imali smo prilike da izađemo iz istoga ali to nismo iskoristili. Kako ćemo i da li ćemo da se izvučemo to stvarno ne znam.

 

izvukli bi se komotno, da ima vremena. al nema. kad uđeš u ovu mašinu EL+ABA i počneš da posrćeš, teško je natrag. 

 

tako da il si spreman il ode pod točak. mi nismo spremni iz raznih razloga. neki su objektivni, drugi nisu.

  • +1 1
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...