Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Joe D said:

eto. moj bi predlog bio da uzme nekog perspektivnog trenera da uci zanatu, umesto da vucara prijatelje, bracu, kumove sa sobom. nece ni on do stote godine da radi.

Pa to. Ranije su mladi treneri išli u Atinu kod njega na par meseci da uče, a sada je u Beogradu full time.

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

eto. moj bi predlog bio da uzme nekog perspektivnog trenera da uci zanatu, umesto da vucara prijatelje, bracu, kumove sa sobom. nece ni on do stote godine da radi.

 

U principu nemam nista protiv. Samo i tu dolazimo do pitanja sta je sve potrebno da se postane vrhunski trener? Koliko njih ima znanje, ali im vise odgovara uloga pomocnika poput Kokoskova? Pod Vujosevicem su se ucili Dzikic, Kesar, Vlada Jovanovic. Kesar je radio i sa Dudom. Pa opet nisu izrasli u vrhunske trenere.

 

Bradilko je upravu kada navodi da trenutno boljih od celavih Sasa nemamo od uslovno receno mladjih..

Link to comment

Naravno da nema garancija da će postati vrhunski treneri ako budu kod Željka, ali postoje garancije da nikome neće preneti znanje ako nikog i nema u stručnom štabu. A i šta fali toj trojici? Neka izbaci i on trojicu takvih ili boljih za onoliko koliko je on bolji od Duleta. Možda se nekome od njih i namesti da se probiju, ima tu dosta i sreće i sticaja okolnosti, naročito ako se nema veliko igračko ime. A možda i naleti i vrhunski talenat.

 

Željko za tako nešto nema obavezu i zato sam pominjao savez. Eto, sada su mogli oni da identifikuju jednog-dvojicu, plate im neku stipendiju i dogovore se sa Željkom da ih primi kod sebe kao pripravnike, ako on sam već nije došao na tu ideju. Da organizuju gledanje njegovih i Ivanovićevih treninga u grupicama od po nekoliko mladih trenera i slično.

Edited by Heaviside
Link to comment

pa zar nije bogdan karaicic u strucnom stabu? prosle godine je vise on stajao pored linije u nekim utakmicama nego zeljko. 

  • +1 1
Link to comment

Taj ne ume ni flomaster da izvadi kad treba, bas je on materijal za prvog trenera.. :D

 

Poenta mog komentara je da on moze da uzme mladje pomocnike, ali ako oni sami ne vide sebe u ulozi prvog trenera jednog dana, onda je do njih. Ne mozemo im na silu usaditi ambiciju koju mozda nemaju..

 

edit: Evo sad sam proverio, Aca Matovic je '78, iskljucivo radi kao pomocnik i individualno sa igracima. Apsolutno ga ne vidim kao glavnog trenera u buducnosti..

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

I dalje je on u strucnom stabu i i dalje on menja Zeljka na dajmautu™ ponekad.
Vi ste taj top 8 uzeli zdravo za gotovo a to u stvari nije top 8, Real, Barsa, Efes, Fener, Olimpijakos i Makabi su verovatno sigurni tako da ostaju dva mesta za ostalih 12 ekipa medju kojima je i Armani koji ce proraditi u jednom trenutku. Kad se vrati Cska bice to jedno mesto za top 8 za koje ce se boriti ostali.

Sent from my M2101K7BNY using Tapatalk

Link to comment

apropo treneeera, vlade jovanović standing ovation u areni

:wub:

 

 

pored ćelavaca, tu je i deki milojević i kokoškov

malo li je 

 

sreću kao jedan od najznačajnijih faktora u promociji trenera u top klasu mora da smo ispucali u prethodnim generacijama

Link to comment

Smanjili na 9-6.

 

Madar za 11-6. (U pozadini se dere Željko)

 

Lesor lepo pivotira za 13-7.

 

Oni smanjili na 13-9.

 

Panterica trojka za 16-9. (Željko se dere na sudije koji pokazuju 2 bacanja iako nismo ispunili bonus i nije bilo pri šutu - sudije usvajaju Željkovu digresiju i pokazuju samo loptu sa strane).

 

Madar za 18-12.

 

Ppp za 20-12.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Lesor prima rampu pri rezultatu 22-16.

Gubimo loptu, oni daju trojku 22-19.

 

Fauliran Josip Broz, dva bacanja za nas.

 

Broz daje samo jedno bacanje za 23-19.

 

 

Smanjuju na 23 -21

 

Exum za 25-21.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...