Jump to content
IGNORED

KKPFC u epizodi 22/23 "It's coming home"


theanswer

Recommended Posts

56 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Tristan ima odlican napadacki potencijal, defanzivno je jeziv, noge mu nece naglo postati bolje i tesko da ce biti upotrebljiv na najvisem nivou. Tu dosta podseca na pomenutog Pecarskog. U cemu je Trifa bio drugi?

Neće mu noge postati brže.

On ima previsoko težište a brzina je uglavnom urođena.

Nema tu mnogo prostora za popravak.

Link to comment

mladji ne zasluzuju vecu sansu. to treba reci. oni su u takmicarskoj ekipi na vrhunskom nivou. oni bukvalno treba da ginu a ne da izgledaju kao musavi od spavanja.

volim ja tristana i da se divim njegovim dugim rukama, sutu i slicno ali to mora bolje. isto vazi i za koprivu i trifunovica.

da ne pricam kakvu odbranu moraju da igraju.

treba reci da je zvezda pocela da dobija partizan posle par sezona kad je partizan bio potpuno ruiniran.

evroliga zahteva mnogo vise ozbiljnih igraca u rosteru nego sto ih partizan za sad ima.

licno sam potpuno zadovoljan. zeljko je i vise od trenera, imamo cesto punu arenu, tu smo sa zvezdom najveci favoriti za aba ligu, igramo evroligu u kojoj ima milion utakmica, uvek par povredjenih igraca i jednostavno nista nem preko noci niti se mogu preslikati stara vremena. sad sve ide sporije i ulazak u top 8 vec prve sezone je previse ambiciozno.

za bursu je objasnio kojot i tu ne bi pomoglo ni da je fil dzekson bio trener.

isto i aba liga. da neko kaze da nije zvezda bila favorit to je ono namerno potcenjivanje sopstvenog tima da se napravi od te pobede nekakvo herojsko delo.

 

  • +1 1
Link to comment
27 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Sto se tice edukacije trenera, ne znam iskreno sta bi trebalo uraditi. Duda je i pokrenuo kosarkasku kliniku kao podsticaj, ali kao i za igrace, na kraju je do njih samih koliko ce napredovati. Koliko ima Italija, Spanija, Grcka ili Litvanija vrhunskih trenera? Francuska drzi onog Kolea vec 100 godina kao selektora.

Ne znam ni ja naravno, ali je fakat da smo nekada imali 5-6 trenera u samom svetskom vrhu, a da sada nemamo nijednog. Ne računam ostatke od ranije u vidu Obradovića i Pešića. A i ovaj drugi po meni nije više u samom vrhu i svakako je pred penzijom. Željko naravno da nije propao od kada se skratio napad, on je i dalje u vrhu mada nije ni on više apsolutni broj 1, što je i normalno. Ne ostaje se na broju 1 po 40 godina. 

Link to comment
3 minutes ago, Heaviside said:

Ne znam ni ja naravno, ali je fakat da smo nekada imali 5-6 trenera u samom svetskom vrhu, a da sada nemamo nijednog. Ne računam ostatke od ranije u vidu Obradovića i Pešića. A i ovaj drugi po meni nije više u samom vrhu i svakako je pred penzijom. Željko naravno da nije propao od kada se skratio napad, on je i dalje u vrhu mada nije ni on više apsolutni broj 1, što je i normalno. Ne ostaje se na broju 1 po 40 godina. 

obradovica nema ko da hvali. da mu je zalizani menadzer ili da je blizak sa covicem bio bi u posranoj beogradskoj stampi najbolji u evropi kao sto jeste i dalje.

normalno da nemamo vise veliki broj sjajniih trenera. manja zemlja gori rezultati i rep i klubova a mnogi treneri odu mladi u nba kao asistenti i sl.

evo odlican je obradovic sasa. odlican je i djordjevic. ne fali im nista. sigurno mogu da vode sve klubove u evroligi.

ne znma bas ni da se u evropi radja neko veliko trenersko ime.

spanija uvozi trenera z areprezentaciju, u francuskoj su dva najbolja trenera sa balkana, italija je stvorila ludog poceka i ne znam dalje. nadao sam se da ce jasicevikijus biti odlican u barsi ali ne pokazuje nesto veliko a i real je koliko god barsa kupovala igraca ipak jaci sa svojim dugogodisnjim sistemom.

prema tome sve je u redu za 7-8 milionsku drzavu

Link to comment

Obradoviću fali hajp :lolol:

Za tebe je on i dalje najbolji u Evropi za mene nije. Itudis i Ataman su ga nadigrali dok je bio u Feneru. Ali ok, nijanse i ukusi su u pitanju. Meni su u datom trenutku najbolji oni koji u poslednjih nekoliko godina dominiraju i osvajaju najveća takmičenja ili prave neke krajnje neočekivane uspehe. 

 

Al svejedno, tu je u samom vrhu u svakom slučaju. 

 

Ćelave prevare nisu nivo Željka, Dude, Pešića, Maljkovića, Tanjevića. Pad kvaliteta je očigledan. A dal je sve u redu, pa u redu je što se mene tiče jer me u principu zabole, ali trend je generalno negativan. 

Link to comment
7 minutes ago, Heaviside said:

Obradoviću fali hajp :lolol:

Za tebe je on i dalje najbolji u Evropi za mene nije. Itudis i Ataman su ga nadigrali dok je bio u Feneru. Ali ok, nijanse i ukusi su u pitanju. Meni su u datom trenutku najbolji oni koji u poslednjih nekoliko godina dominiraju i osvajaju najveća takmičenja ili prave neke krajnje neočekivane uspehe. 

 

Al svejedno, tu je u samom vrhu u svakom slučaju. 

 

Ćelave prevare nisu nivo Željka, Dude, Pešića, Maljkovića, Tanjevića. Pad kvaliteta je očigledan. A dal je sve u redu, pa u redu je što se mene tiče jer me u principu zabole, ali trend je generalno negativan. 

pa fali mu hajp u beogradskim govnvim medijima. hajp je sto se mene tice tamo gde treba medju navijacima koji idu na utakmice sa placenim kartama.

pa od dvojice sasa nema mnogo boljih trenera u evropi a posebno ne njihovih godina.

onakvih velicina kao nekad nema i nece ih biti.

promenila se i kosarka i uloga trenera.

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Joe D said:

ko je pomocnik zelimiru? ono, ako je sprecen da vodi utakmicu iz nekog razloga, ko ce da vodi umesto njega?

 

Vlada Androic ili Matovic..

Link to comment

Koga boli kurac za beogradske medije? Ja ih ne čitam uopšte. Gledam utakmice na SK i čitam forum. To mi je sav kontakt sa srpskim medijima, ako si aludirao da sam žrtva medijske manipulacije.

 

A ti bi mogao da sačekaš da Željko osvoji makar jedan kup sa Partizanom pre nego što se požališ da ga lokalni mediji ne veličaju dovoljno. 

  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment

pričamo o medijskom hajpu, al u stvari ne o hajpu nego o ličnom utisku hajpa

:lolol:



želimir je hajp sam po sebi

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ili onaj španac ćoro

 

Taj je neki vajni defanzivni kordinator sto bi rekli preko bare. S obzirom na sta nam lici odbrana, ja mu ne bi dao ni ovce da mi pricuva, a kamoli da mi vodi utakmicu. U svakom slucaju mislim da bi Zeljko to poverio pre svega kumu Vladi..

  • Haha 1
Link to comment

@kud u maglu Simoviću

 

Pa naravno da jeste i treba da bude. Zato su mi smešni bradilkovi vapaji pa sam udario malo na patkometriju. Čuj, ne voli ga beogradska štampa. Kao da njemu treba da ga neki burek novinar hvali.

 

Edited by Heaviside
  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Vlada Androic ili Matovic..

eto. moj bi predlog bio da uzme nekog perspektivnog trenera da uci zanatu, umesto da vucara prijatelje, bracu, kumove sa sobom. nece ni on do stote godine da radi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...